Search results for query: *

1. Bannerlord Güncel Mod Listesi ⚔️

bannerlord 1.2.8 için çalışan modları günceller misiniz
  2. Bannerlord Güncel Mod Listesi ⚔️

warcraft modunu çalıştırabilen var mı bende çalışmıyor
  3. isyanlar düzeltilecek mi ?

merhaba tam sürümde acaba isyan konusu düzeltilecek mi öyle bir plan var mı? örneğin bir şehir aldığımızda şehir bizim medeniyete geçiyor mu? örneğin ben vlandialıysam ve bir şehir aldıysam bu şehrin medeniyeti belli bir süre sonra vlandia olmalı ve isyan olasılığı düşmeli. zaten sürekli isyan...
  4. İsyanlar (Öneri)

isyan olayının en büyük saçmalığı garnizonda bizim adamlarımız duruyor ve milisler ayaklanınca garnizonu da yanlarına alıp isyan ediyorlar. bi yerde bi isyan çıkacaksa ilk önce milisler garnizonla savaşmalı eğer galip gelirlerse şehri ele geçirmeliler. böylece biz de kendi koyduğumuz elit adamlara karşı savaşmak zorunda bırakılmayız.
  5. Bannerlord Güncel Mod Listesi ⚔️

hocam auto trader modu 1.8.0 çalışmıyor
  6. Bannerlord Güncel Mod Listesi ⚔️

çok sağolun sayın hocam bir de hot butter modu sansürsüz versiyon var mıdır
  7. Bannerlord Güncel Mod Listesi ⚔️

Aktif olarak kullanıyorum hiçbir savede sorun çıkartmadı
    hocam bende yeni savede 2 kere denedim sorun çıktığı için kullanmıyorum şöyle bir sorum var diploması moduna Türkçe yama var mıdır nerden bulabiliriz
  8. Bannerlord Güncel Mod Listesi ⚔️

1.8.0 better time çalışmıyor hocam oyundan atıyor
  9. Bannerlord grafik iyileştirmesi yapılacak mı?

hocam oyunun sinematik fragmanı ile oyunun gerçek halini kıyaslamak son derece yanlış. bunun yerine ilk çıktığı haliyle bir oynanış videosu bulalım son halindeki oynanışı ile kıyaslayalım bakalım eksiler artılar neler. bence beklediğimin aksine güzel güncellemeler oldu. sadece diyalog konusunda çok eksik.
  10. Modlu mu modsuz mu

şuanki modlar tek tek özellik değiştiriyor ben oyuna komple değişiklik getirecek modlardan bahsediyorum. şuan yapım aşamasında bazı modlar önerebilirim
    sword and musket
    jeruselam 2
    kingdoms of arda
    burning empires
  11. Modlu mu modsuz mu

normalde bu zamana kadar hiç mod kullanmadım oyun 1 gram geliştirilmedi şuan çıkacak komple modları bekliyorum diğer ufak tefek modlar oyunun doğasını bozuyor
  12. Güncelleme ne zaman gelir

Buradaki sorun doğru söyleyip söylememek değil, üslup.
    1 harfi eksik kullanınca o kelime anlam değiştirmiyor. Yanlış üslup doğru sözün celladıdır
    sen yarın gel avukat olarak başla sende yarın gel şirazi olarak işe başla
  13. Güncelleme ne zaman gelir

Oyun çıktığından beri olan şey tam olarak bu.
    ve ben bu cevabımla adminden ihtar almışım hahah ulan resmen doğruyu söyleyince zorlarına gidiyor ceza veriyorlar
  14. Güncelleme ne zaman gelir

gelir gelir fixed oluşma ihtimali bile olmayan bktan hatalar giderilir
  15. Bannerlord Gelişme Hızı

:smile:)) 127tl verdim. tabii ki de güzel olacak
    ben dişimden tırnağımdan artırıp da vermedim 120 tl mi ne vermiştim ama oyun beklentimden çok çok kötü çıktı üzülmediğim tek nokta ise oyun yapımcılar bugün yapmayı bıraksa bile modla yapılabileceklerin sınırsız olması
  16. Mancınık Kuramıyorum

ben cok kullandım mancınık. Kusatma kampı kurulduğunda öndeki 4 safa mancınık emrini veriyorum biri kurulunca hemen oyunu durdurup tıklayıp rezerve diyorum yoksa diğeri olana kadar onu yıkıyorlar.Bu olay aşırı saçma ben kenarda yapıp buraya aynı anda getirebilmeliyim yoksa ne anlamı kalıyor.Herneyse hepsi bitince 4 ünü aynı anda koyuyorum ve savaşa giriyorum kullanıyorum savaşa girmesen bile 4 ünü aynı anda koydugunda artık onlar senin mancınıkları değil sen onların balistalarını indiriyorsun
    reserve nasıl alıyorsun
  17. Save mi Bozuldu,oyun mu ?

güncelleme gelince düzelir
  18. Bannerlord Gelişme Hızı

bu gelişim hızına 10 üzerinden 2den fazla veren polyannadır yediği kazığın üzerini örtmeye çalışıyordur
Back
Top Bottom