Search results for query: *

1. Samdomanld

Kodcu Yardım & Destek Hattı

frozenpainter said:
    Ya ALLAH! said:
    Module System'e İngilizce olarak yazılmış bir mod bildiğiniz gibi language klasörüne en olarak düşmüyor. Yani mesela dialog.txt dosyasını oyun klasörlerinde bulamıyoruz. Çeviri yapan kişiler bunu nasıl yapıyor, beni aydınlatabilir misiniz? Şu sıralar içimde çok büyük çeviri aşkı var.
    Çeviri için, modu türkçe olarak aç, ctrl+enter yap(oyun pencere moduna geçecek),
    sonra bir kayıt aç,
    Sol üst köşedeki View>Create Language Template>Mark non-Translated Lines'a tıklayın.
    Böylece warband dizininde new_folder klasörü oluşacak, klasörün ismini tr yapıp modun langıuage klasörüne at.
    Çevireceğin dosyalar burda, çevirilecek kısımların sonunda {***} sembolü var, satırı çevir ve sembolü sil.
    Asıl konu: http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,331491.0.html
    Teşekkürler, oldu. :smile:
  2. Samdomanld

Ek diyaloglar nasıl yapılıyor peki? Yani ek olarak module system'e npc666_mission999 olarak bir diyalog eklendi. Ben bu diyaloğun kodunu bilmediğim için nasıl çevireceğim, onun bir numarası var mı?
  3. Samdomanld

Module System'e İngilizce olarak yazılmış bir mod bildiğiniz gibi language klasörüne en olarak düşmüyor. Yani mesela dialog.txt dosyasını oyun klasörlerinde bulamıyoruz. Çeviri yapan kişiler bunu nasıl yapıyor, beni aydınlatabilir misiniz? Şu sıralar içimde çok büyük çeviri aşkı var.
  4. Samdomanld

Türklerin Başına Gelmiş En Kötü Şey Nedir?

Osmanlı Devleti.

Ne komik iletiler varmış burda. :lol:
  5. Samdomanld

3 Mayıs Türkçüler Günü

Roffron Sherien said:
    Elrohir Oronrá said:
    Kutlu olsun  :party: :party:
    69WXGl.png
    Alman bir yahudi olup ABD'ye kaçan birinin gayet rahat söyleyebileceği bir söz..
    Atomu parçalayacak kadar zeki olup açığa çıkacak enerjiden atom bombası gibi askeri silahlanmayı bilemeyecek kadar aptal biri sonuçta.
    PİS YAVUDİ! ATOMU PARÇALASA NE OLACAK YAVUDİ Bİ KERE...
  6. Samdomanld

Gün İçinde Başınızdan Geçen Olaylar V2

Koş Forrest koş!
  7. Samdomanld

Skins (İngiliz Ergen Dizisi - Muhteşem)

Dün başladım ve 3 bölüm izledim. Harika bir dizi. Herkese öneriyorum.
  8. Samdomanld

Dînî Tartışma

ErkutErdem said:
    Bu forumun fıtratına aykırı gibime geliyor ama hadi bakalım. Valla konuyu haber verme diye işaretlemişim ne kadar boş döndüyse. Neyse bir soru sorup fikir alalım bari. Sizce İslamiyet Hristiyanlık gibi reforme edilebilir mı? Neden?
    Sanmıyorum, en azından bir kaç yüzyıl için. Şu anki İslami muhafazakarlar nesillerini bir süre daha devam ettirebilir. Zaten dışarıdan gelen her harekete(sözlü bile olsa) direkt olarak Allah-u Akbar diye saldırdıkları için pek etkili de olmaz öyle bir aydınlanma girişimi. Özellikle Orta Doğu dini olduğu için bunun böyle olduğunu düşünüyorum. Belki Avrupa'ya yayılsaydı ilk başlarda çok daha güzel olabilirdi her şey.
  9. Samdomanld

Web sayfası tasarımı yardım( Proje )

Yapıyorum hemen.

Hocanın hazır tasarım istemediğine eminim. Boşuna hiç girme tr.gg'ye falan.
  10. Samdomanld

Web sayfası tasarımı yardım( Proje )

Php mi olacak site yoksa asp.net falan mı? Ya da sadece HTML+CSS? PS kısmı çok uğraştırır o yüzden onun için pek uğraşamam ama kodlamada yardım ederim.
  11. Samdomanld

Politik İdeolojiniz Nedir? Öğrenin! MkII

Ya ALLAH! said:
    Yani...
    Ekonomik Bakış Açın: %72.5 Solcusun
    Toplumsal Bakış Açın: %70 Özgürlükçüsün

Ana mesajdaki testten de Sol-Liberteryan çıkmıştım.
    Toplumsal bakışım son olaylardan sonra biraz değişti, doğru.
    W0PXd8.png
  12. Samdomanld

Film, Dizi ve Kitap İstekleri, Önerileri.

Çıktığı yıllara göre izlesene, ne gerek var fantezilere? :grin:
  13. Samdomanld

Anayasa Değişikliği

Avrupa dedin de vizesiz Avrupa'ya falan gitme olayına ne oldu? Konya'daki kapalı bacılarımızın büyük sevinç gösterilerine şahit olmuştuk.  :dead:
  14. Samdomanld

Forumdaki komik diyaloglar ve sözler

Kondrad said:
    Yarası olan gocunur.Ben stortbecke söyledim sana değil :wink:
    Tamam o zaman sorun yok dostum, özür dilerim.

Goker said:
    Niye sohbet ediyorsunuz?
    Kusura bakmayın mod bey. Ufak bi anlaşmazlık çıktı da çözdük aramızda.
  15. Samdomanld

İmza - Avatar istek konusu

Vardır illa basit bir yolu ama benim bildiğim yöntem de o.
  16. Samdomanld

Kondrad said:
    Turkish Cavalry said:
    Ya ALLAH! said:
    Birileri dinimiz hakkında yorum yapmış demek ki zamanında iyi ****mış. Ye yo islam bebeyim.
    haydaaaa
    Størtbeck diye bir adam var,her 10 iletisinden 7 sinde islamı eleştiriyor.Garip bir adam :neutral:
    Öyle birisi yok. Üye aramada bile çıkmıyor. Kendi inancını eziliyormuş gibi göstermek için yalan yalan şeyler söylüyorsun. Sırf algı operasyonu.
    Son 4 sayfada dinle ilgili sadece 2 iletim var. Bence bir doktora görün.
  17. Samdomanld

Birileri dinimiz hakkında yorum yapmış demek ki zamanında iyi ****mış. Ye yo islam bebeyim.
Back
Top Bottom