Recent content by Thorin

1. Thorin

[WT6T-5] // 3000 TL ÖDÜLLÜ TURNUVA!!!

Wse2 üzerindeki esp hilesinde haklı olduğunu düşünüyorum bu yüzden video çekme zorunluluğu verebilirdin ki o wse2 de olan hileyi warbandın yüzde 70inden fazlasının kullandığıda aşikar bu nedenle banımın açılmasını ve video çekme zorunluluğu verilmesini talep ediyorum teşekkürler.
    Talebin reddedildi. Bütün davranışlarını göz önünde bulundurunca banlı olarak kalmana karar verdim. Bu konuda daha fazla yazman bir şey değiştirmeyecektir.

Takım Başvurusu

Takım Adı: Van der Linde
    Takım Tagı: VDL
    Takım Sancağı: eklenecek
    İletişim Bilgileri: .baycunoyan.
    Oyuncu isimleri ve ID'leri:
    Baycu: 5308569
    Qetesh: 4434474
    Thorfinn: 4403959
    Nerthuz: 5196036
    Argo: 5893922
    Sway: 5264205
    Thorless: 5332885
    Majestica: eklenecek
    Espavis: eklenecek

Kuralları okudunuz mu ve kabul ediyor musunuz?: Evet
    Kabul edildi. Eksik guidleri en kısa sürede doldurunuz.
  2. Thorin

Thorin merhabalar kişisel meselelerini neden turnuvaya yansıtıyorsun ben ne zaman turnuvaya laf söyledim ne sanıyosun kendini

Merhaba. Önce ki açıklamam da eksik yazmışım. Öncelikle yasaklı olmandaki tek sebep bana ve düzenlediğim etkinliklerime bana yardımcı olan insanlara kadar ettiğin hakaretlerden ziyade kullandığın hileni video çekerek kendi kanalında yayınlamış olman. Bir oyuncu eğer hile kullanırsa veya hileden dolayı herhangi bir platformdan ban yerse benim tavrım çok açık. Video çekmesi gerekir ancak senin kullandığın hileni açık bir şekilde video çekip paylaştığın için herhangi bir pişmanlık duyduğunu sanmıyorum. Hem bu nedenle hem de diğer toxic davranışlarından dolayı tarafımca düzenlenecek etkinliklerden yararlanamayacaksın.
  3. Thorin

Turnuva sunucuları tam hazır halde açıktır. Admin tools ekte bıraktığım linkten indirilebilir. Admin pass başvurusu onaylanmış ve bana ulaşan takım kaptanlarına özelden iletilecektir.

Admin tools
  4. Thorin

Takım Adı: Eternal Fire
    Takım Tagı: EF_
    Takım Sancağı
    İletişim Bilgileri: Thorin
    Thorin 2905311
    Fearful 2979411 4241567
    Renn 3135384
    CJJ 1524313
    Sanel 3748372
    Wonders 2217649
    Matrona 1210916
    Gimli 2456090
  5. Thorin

Takım Adı:Team Astralis
    Takım Tagı:AST_nick
    Takım Sancağı
    İletişim Bilgileri:https://steamcommunity.com/id/Hepreai/
    Hepreai:477402
    Jan_Vesely:4798655
    Kevin:3890971
    Drake:3833124
    Khanax:2455229
    Aethril:4173867
    Myth:3343923
    Ravien:3748500
    Wolven:3941145
    Kuralları okudunuz mu ve kabul ediyor musunuz?:zaten
    Kabul edildi.

Takım Adı: belli değil
    Takım Tagı: belli değil
    Takım Sancağı belli değil
    İletişim Bilgileri: ryotainkk dc
    Oyuncu isimleri ve ID'leri: ryotaink 3179978
    xerxes 222835
    delfador 3282858
    tomayus 1982546
    nessa 1537560
    blackmore 2188570
    feodras 2915278
    mace 1227677
    Kuralları okudunuz mu ve kabul ediyor musunuz?: evet
    Kabul edildi. Takım adı, tagi ve sancağınızı kısa sürede güncelleyiniz.

Takım Adı: Psychedelic
    Takım Tagı: Psychedelic
    Takım Sancağı : Psychedelic
    İletişim Bilgileri: https://steamcommunity.com/id/kros357/
    KrosLeon 2849063
    Metehanyus 993158
    Mesronn 1271353
    Metin 1100018
    İnvincible 700288
    Baris_akarsu 5181178
    Quiner 5335324
    BlackMortis 4138358

Kuralları okudunuz mu ve kabul ediyor musunuz?: okudum,kabul ediyorum.
    Kabul edildi.
    Takım Adı:Terörle Mücadele

Takım Tagı: TEM

Takım Sancağı
    lpobuA9.jpeg

İletişim Bilgileri:Blunt Hava Yolları

Fatihbey - eklenecek
    blunt2164 - 4322303
    Svengali - eklenecek
    Olof - eklenecek
    Virdrena - eklenecek
    Lorgarin - eklenecek
    RaenCross - eklenecek
    Rebel - eklenecek
    magicco - eklenecek

Kuralları okudunuz mu ve kabul ediyor musunuz?: evet
    GUID'ler eklendiğinde kabul edilecektir. Magicco adlı oyuncu şahsıma ettiği hakaretler bir kenarıda dursun turnuvama ettiği çeşitli hakaretlerden dolayı tarafımca düzenlenecek etkinliklerden yararlanamayacaktır. Virdrena ise video çekmeyi kabul etti anlaşılan videolarının nasıl çekileceği konusunda özelden bilgilendirme yapılacaktır.

Turnuva sunucuları konusunda bazı testler yaptık ve olumlu sonuç aldık. Yarın sorunsuz bir şekilde sunucular açılmış olacaktır. Maç atmak isteyen takımların kaptanları bana özelden ulaşırlarsa admin pass vereceğim. Turnuva başladığında takım kaptanlarının GUID'leri adminliğe geçmiş olacaktır. Şuana kadar bana yazan insanlardan anladığım takım sayısı umduğumuzdan fazla olabilir umarım insanlar bu konuda fikrini değiştirmez ve grup aşamalı bir sistem üzerinden oynanır. Eğer bu şekilde olmazsa takım sayısına göre lig sistemi şeklinde oynanacaktır.
  6. Thorin

Takım Adı: Yüce Encolar
    Takım Tagı: Enco
    Takım Sancağı:https://hizliresim.com/4u4hiqo
    İletişim Bilgileri: senco1945
    Oyuncu isimleri ve ID'leri: Senco-Penco-Tenco-Fenco-Mako-Feonorrrrr-EternalBlade-Aenorf-Brad
    ID ler eklenecektir...
    ID'ler eklendiğinde kabul edilecektir.

Takım Adı:Bohemia
    Takım Tagı: Boh
    Takım Sancağı Bohemia
    İletişim Bilgileri: Bohemia
    Wisher (Lemon cheat yetkili)
    Blade (Bleyd) TWO HANDED PRO
    Hyena (Ankara gücü)
    krostas (Yazılımcı)
    wingar (Yazılımcı)
    magicco,Büyücü (Rüzgar)
    FATİH BEY (YEDEK)
    Kuralları okudunuz mu ve kabul ediyor musunuz?:evet okudum onaylıyorum
    (EDİT:İMLA)
    Kendinize eğlenecek başka bir platform bulmanızı tavsiye ederim. Soytarılık yapacak yer burası değil.

Turnuva son başvuru süresini gelen istekler doğrultusunda 5 Mayıs'a çektim. 6 Mayıs da turnuva başlayacaktır. Sunucular için çalışıyoruz birkaç gün içerisinde antrenman maçı atmak isteyen takımlar rahat bir şekilde maçlarını atabilecek. Son başvuru tarihi 5 Mayıs!!!
  7. Thorin

Son başvuru tarihi 30 Nisan!!!
  8. Thorin

Herkese merhaba! Bildiğiniz üzere birkaç ay önce yine bir etkinlik düzenlemek istemiştim ancak yeterli aktifliği göremediğim için vazgeçmiştim. Gerçekten şuana kadar bu denli turnuva yapmamın istendiği bir zaman hatırlamıyorum. Bu kadar çok isteği kırmamak için küçük de bir ödül ekleyerek...
  9. Thorin

[WWL]Division A Week 4

I knew he isnt smart guy before, but he made a video on nazgulus, while he was also glitching as we can see on that 💀🤡

I think that ur friend should change something in his life, if its not too late because he has big problems with himself
    Is it about my life or about a tournament you talking about? Because i know my life is going much more funnier than yours but it doesnt mean you have to talk about people's life on forum as a hoster of tournament, right?

Yeah, i was glitching but looking inside of the wall is normalized think and also im pretty sure everyone will be agree with me. I dont really care about what is gonna change on score because we already beat you guys but it shouldnt be allowed. This why i uploaded the video and also i wanted to see whats ur opinion will be like, i know you are a guy who bans people just because they are insulting to you xd
  10. Thorin

[WT6T-4] Genel Tartışma, Şikayet ve Tavsiyeler

Herkese merhaba! Bildiğiniz üzere ülkemiz zor zamanlardan geçiyor ve geriye kalan 4 takımın bazı oyuncuları da aynı şekilde sıkıntılar yaşadı. Bunca yaşanan acıdan ve duraksamadan sonra hem turnuvanın eğlencesi hem de heyecanı yeterince kaçtı. En doğru kararın turnuvayı iptal etmek olduğuna karar verdim.

Bu kararımı lütfen kötü niyetle algılamayın gerçekten depremzede çok fazla oyuncu var bu yüzden en doğru karar bu olacaktır. Ancak endişelenmeyin önümüzdeki günlerde insanların da aktifliğini göze alarak başvuracağı yeni bir turnuva düzenleyeceğim. Tekrardan bütün depremzedelerimize geçmiş olsun diyorum ve Allah yardımcınız olsun.
  11. Thorin

Başka bir konu açıyom ama şu deprem olayları yüzünden bir hafta falan ara mı versek turnuvaya? Her ne kadar her takım üyesi bu durumdan etkilenmese de yardıma gidenler falan var akşam saatlerinde
    Tavsiyen için teşekkürler. Tavsiyeni dikkate aldım ve turnuvanın yarı finaller konusunu 13 Şubat da açacağım. Yarı finaller için son tarih ise 19 Şubat olacak. Eğer takımlar aralarında anlaşırsa konusu açıldığında depremzedeler veya yardıma gidenler için ek süre vermekten kaçınmayacağım!!

Buradan da ülkemizde deprem faciasını yaşamış bütün depremzedelerin Allah yardımcısı olsun diyorum. Ölenlere rahmet, kalanlara da acil şifalar diliyorum.
  12. Thorin

Alınan video istenen şartlarda Oyun açık değilken video başlatılıp oyunun açılması şeklinde başlıyor ve herhangi bir eklenti falanda kullanamam videoyu Ekran kaydı alıyorum direkt

Ayrıca thorinin videoyu onayım olmadan paylaşıp yaymasıda ayrı bir sorun videoların onay olmadan paylaşılmayacağı yazıyordu
    Videolarının yalnızca bende kalacağını ve onayın olmadan paylaşmayacağım kısmını kabul ediyorum böyle bir sözüm oldu fakat yüklediğim her iki kısım da publice paylaşmaya değer şeyler ve bazı şeylerin sadece bende kalmaması kesin karar vermeyip insanların da düşüncesini görmek güzel oldu.
    Bu arkadaş son zamanlarda çok oynasada böyle hareketler yapabilmesi garip ama gelgelelim aimbot demek tamamen titremek değil ve bunu gidip 1,2 yıllık ortalama seviyedeki oyunculara sorman saçma adam ne bilsin ki ne söylesin.Tabii Gibby'i dahil etmiyorum ama o da pek net konuşmamış diğerleri gibi fark ettiysen.

Eriklituz vardı bir ara ve bu sorduklarının 5 katı yeteneğe ve tecrübeye sahip olan oyuncular(Samu,Toma,Airel,Charlini vs) adama hile demişlerdi ama Gameshero reelden gidip teyit etmişti hile olmadığını.

Bence hile olma olasılığı çok fazla ama başka yöntemlerle teyit edersen en adaletlisi olur
    Birincisi yalnızca sorduğum oyuncular bunlar değildi. Daha sonrasında SteelYR, Rainbow gibi oyunculara da sordum ve benzer dönüşler aldım. Sorduğum oyuncuların da ''bana göre'' şuan ki oyunun aktifliği açısından yeterli tecrübeye sahip kişiler.

Eriklituz adlı oyuncunun önce hile diyerek banlanması ardından da yüz yüze gidip ''bak kardeşim ben hile değilim bunu yanında da yapabiliyorum'' demesi benim için komediden öteye gitmedi açıkçası.
    Maalesef önlem alacağım veya hilesinin kanıtlanabileceği başka bir yöntemim de yok.
    Videoyu oyun açılmadan önce başlatmış o şekilde hile açılmasının mümkünatı yok diye biliyorum,bunu göz önüne alırsak titremeleri trolüne yapmış büyük ihtimalle.
    ben trolledigini dusunuyorum arkadasin video acikken son kalan 1 kisi icin f'e basmazsin herhalde
    Gerçekten bu tarz basit yorumlar yaparak kendi oyunculuğunuzu kötüleştirmeyin arkadaşlar. Her yoruma saygı duysam da ikinci kısım da ''BEN HİLEYİM'' diye bağırdığı yeri görmek istemeyen kişilerin yorumunda samimiyetsizlik ararım.
  13. Thorin

[WT6T-4] Ön Eleme ve Çeyrek Finaller

SERE 7-6 tst
    Onaylandı.
  14. Thorin

Öncelikle merhaba. Bildiğiniz üzere turnuvanın başlangıç süresinden kısa bir süre önce Ottoman isimli oyuncunun bazı platformlardan hile kullandığı öne sürülerek banlandı. Biz de banlandığı bu videoları izleyerek hile olduğuna inanmıştık ve ona kendini kanıtlaması adına ikinci şans vererek oyununu oynayabileceğini söylemiştik.

İki gün evvel oynanan Spartans vs Karam maçında Ottoman'ın çektiği bireysel videonun bazı kısımlarını şüpheli bulduk ve bunu bugün kaptanı olduğum Eternal Fire vs Spartans maçı öncesinde de Spartans takımı kaptanları Baron ve Black_Mortis'i Discord çağırarak şüpheli bulduğum yerleri gösterdim ve izlediler. Bunu maç öncesinde yapmamın sebebi maçın skoru onların lehine bitmiş olsaydı farklı yorumlar olurdu diyeydi.

Şimdi ben bu şüpheli vuruşları bir kaç tecrübeli olduğunu düşündüğüm oyuncuya da sordum ve yorumlarını sizlerle burada forum üzerinden paylaşacağım.

Sorduğum oyuncular bir kısmınız için farklı yorumlanabilir fakat benim nezdimde Warband için yeterli tecrübeye sabit kendini kanıtlamış oyunculardır. Ottoman için son karar verilmeden önce sizlerin de düşüncesini merak ediyorum.
  15. Thorin

[WT6T-4] Ön Eleme ve Çeyrek Finaller

EF 12 - 4 Spartans
Back
Top Bottom