Warband Türkiye 6v6 Turnuvası

Warband Türkiye 6v6 Turnuvasına hoş geldiniz!

Quick Overview

Category
Warband
Language
Turkish
Total members
94
Total events
0
Total discussions
45

[WT6T-4] Genel Tartışma, Şikayet ve Tavsiyeler

Users who are viewing this thread

Başka bir konu açıyom ama şu deprem olayları yüzünden bir hafta falan ara mı versek turnuvaya? Her ne kadar her takım üyesi bu durumdan etkilenmese de yardıma gidenler falan var akşam saatlerinde

Başka bir konu açıyom ama şu deprem olayları yüzünden bir hafta falan ara mı versek turnuvaya? Her ne kadar her takım üyesi bu durumdan etkilenmese de yardıma gidenler falan var akşam saatlerinde
+1, ozellikle bizim takimimizda 2 depremzedemiz bulunuyor ve aksamlari belediyenin kolileme paketleme yardimlarina giden ben dahil bir kac kisi daha var takimda

Biz turnuvadan elendik bizi etkileyen birşey değil fakat turnuvanın 1 hafta ertelenmesi devam eden takımlar için çok faydalı olur.

Alınan video istenen şartlarda Oyun açık değilken video başlatılıp oyunun açılması şeklinde başlıyor ve herhangi bir eklenti falanda kullanamam videoyu Ekran kaydı alıyorum direkt

Ayrıca thorinin videoyu onayım olmadan paylaşıp yaymasıda ayrı bir sorun videoların onay olmadan paylaşılmayacağı yazıyordu
Videolarının yalnızca bende kalacağını ve onayın olmadan paylaşmayacağım kısmını kabul ediyorum böyle bir sözüm oldu fakat yüklediğim her iki kısım da publice paylaşmaya değer şeyler ve bazı şeylerin sadece bende kalmaması kesin karar vermeyip insanların da düşüncesini görmek güzel oldu.
Bu arkadaş son zamanlarda çok oynasada böyle hareketler yapabilmesi garip ama gelgelelim aimbot demek tamamen titremek değil ve bunu gidip 1,2 yıllık ortalama seviyedeki oyunculara sorman saçma adam ne bilsin ki ne söylesin.Tabii Gibby'i dahil etmiyorum ama o da pek net konuşmamış diğerleri gibi fark ettiysen.

Eriklituz vardı bir ara ve bu sorduklarının 5 katı yeteneğe ve tecrübeye sahip olan oyuncular(Samu,Toma,Airel,Charlini vs) adama hile demişlerdi ama Gameshero reelden gidip teyit etmişti hile olmadığını.

Bence hile olma olasılığı çok fazla ama başka yöntemlerle teyit edersen en adaletlisi olur
Birincisi yalnızca sorduğum oyuncular bunlar değildi. Daha sonrasında SteelYR, Rainbow gibi oyunculara da sordum ve benzer dönüşler aldım. Sorduğum oyuncuların da ''bana göre'' şuan ki oyunun aktifliği açısından yeterli tecrübeye sahip kişiler.

Eriklituz adlı oyuncunun önce hile diyerek banlanması ardından da yüz yüze gidip ''bak kardeşim ben hile değilim bunu yanında da yapabiliyorum'' demesi benim için komediden öteye gitmedi açıkçası.
Maalesef önlem alacağım veya hilesinin kanıtlanabileceği başka bir yöntemim de yok.
Videoyu oyun açılmadan önce başlatmış o şekilde hile açılmasının mümkünatı yok diye biliyorum,bunu göz önüne alırsak titremeleri trolüne yapmış büyük ihtimalle.
ben trolledigini dusunuyorum arkadasin video acikken son kalan 1 kisi icin f'e basmazsin herhalde
Gerçekten bu tarz basit yorumlar yaparak kendi oyunculuğunuzu kötüleştirmeyin arkadaşlar. Her yoruma saygı duysam da ikinci kısım da ''BEN HİLEYİM'' diye bağırdığı yeri görmek istemeyen kişilerin yorumunda samimiyetsizlik ararım.

Tavsiyen için teşekkürler. Tavsiyeni dikkate aldım ve turnuvanın yarı finaller konusunu 13 Şubat da açacağım. Yarı finaller için son tarih ise 19 Şubat olacak. Eğer takımlar aralarında anlaşırsa konusu açıldığında depremzedeler veya yardıma gidenler için ek süre vermekten kaçınmayacağım!!

Buradan da ülkemizde deprem faciasını yaşamış bütün depremzedelerin Allah yardımcısı olsun diyorum. Ölenlere rahmet, kalanlara da acil şifalar diliyorum.

buyuk ihtimalle hiledir zaten de bana videoda oldugunu bilip rahat kazandigi bir macta 2v1 kalmisken bariz bi sekilde f basmasi ya cok buyuk salaklik ya da troll gibi geldi o yuzden troll dedim

Herkese merhaba! Bildiğiniz üzere ülkemiz zor zamanlardan geçiyor ve geriye kalan 4 takımın bazı oyuncuları da aynı şekilde sıkıntılar yaşadı. Bunca yaşanan acıdan ve duraksamadan sonra hem turnuvanın eğlencesi hem de heyecanı yeterince kaçtı. En doğru kararın turnuvayı iptal etmek olduğuna karar verdim.

Bu kararımı lütfen kötü niyetle algılamayın gerçekten depremzede çok fazla oyuncu var bu yüzden en doğru karar bu olacaktır. Ancak endişelenmeyin önümüzdeki günlerde insanların da aktifliğini göze alarak başvuracağı yeni bir turnuva düzenleyeceğim. Tekrardan bütün depremzedelerimize geçmiş olsun diyorum ve Allah yardımcınız olsun.

Back
Top Bottom