Recent content by sandking

1. There is no rainy weather

yeah we need this in singleplayer. rain and thunder in multiplayer so good!
  2. multiplayer server öneri

Şuan siege serverları 120 kişi olmadan başlamıyor. birçok kişi uzun süre sırada beklemeden vazgeçip çıkıyor. bu özellik yüzünden günün sadece belli saatlerinde multiplayer oynayabiliyoruz, peak saatlerde bile dakikalarca bekliyoruz. Benim önerim warband gibi bir sistem getirilsin. Siege oyunu...
  3. Bannerlord'un İşlemcilere Zarar Vermesi?

bende 3yıllık ryzen1200 ve rx560 var 2side overcloklu saatlerce %100 de oynuyorum bir sıkıntı yok. önemli olan fan profili ayarlayıp sıcaklıkları aşağıda tutmak ani artışları azaltmak. cpu max 70 Gpu ise 72 derecede kullanıyorum. fan profilini otomatiğe alınca ise 80e tırmanıyor.

Elektronik devrelerinde bir ömrü var ve sizin nasıl kullandığınıza göre bu değişiyor. Isınıp soğudukça ömrü azalır. misal 60 dereceden 70e sürekli ısınıp soğuması ile 60dan 85e sürekli ısınıp soğuması arasında fark vardır. Hiçbir modern cpu-gpu bir hafta bannerlord oynadı diye bozulmaz bunlar 10yıl önce yaşanan şeylerdi.
    Benim laptopu çok hor kullandım 85 derecenin üzerinde bf3 oynardım. 8yıl kullandım ısıdan dolayı hiç kapanmadı ancak şuan bırakın bf3 oynamayı browserda film izleyebildiğime şükrediyorum. senin işlemcin i7 4770k 7yıllık bir işlemci o yüzden bu örneği verdim.
  4. [Öneri] Silah ve Zırhlar Yıpransın

güzel fikir. warbandda rusty, cracked, fine gibi modifierları oluyordu kılıçların burda da aynı şeyi yapabilirler. yıpranmış kılıcı demircide bilenmiş kılıç yaparız.
  5. Oyunun ömrü (oyun günüyle) 500 gün.

Bizde 3 krallık kafa kafaya kaldık. 900 gün falan oldu. Khuzuit ve vlandiyalılar kolay kolay bitecek gibi değil.
    benimde 900+ günlük oyunda Khuzuit vlandiyalılar ve aseray kalmıştı. Khuzuit ve vlandiyalılar çoğunlukla oyunu domine eden tarftalar.
  6. Sessiz Sakin Bir Krallık Var Mı?

at seviyorsan aseray öneririm. oyundaki en hızlı atlara, çok iyi tek elli kılıçlara ve fırlatma cidasına sahipler. coğrafi olarak korunaklı bir yerdeler. Bana göre tek dezavantajları köylerin ve şehirlerin birbirinden uzak olması, ordun kaybedince tekrar toplamak uzun sürüyor diğer ırklara göre. ben 2 kere 600+ günlük aseray campaing oynadım 2sinde oyunun sonlarına kadar ana şehirlerini korudular ama khergitler kadar mapte açılamıyorlar.
  7. e1.1.0 Deneyimleri ve Görüşler

rx560 4gb kullanıyorum. performansta ciddi bir artış var. shader ve lighting lowdan mediuma çekebildim savaş boyutunuda 400ün üzerine çıkarabildim fps kaybetmeden. ayrıca oyunda kayıp olan bazı eşyalar gelmiş. troop statlarını da düzeltirlerse güzel olucak ansiklopedideki statlar yanlış sanırsam.
    edit: bir vurdum bin stat geldi yazanlara bakmayın eski save kullanınca oluyor sanırım. yeni oyun açtım exp rateleri güzel.
Back
Top Bottom