e1.1.0 Deneyimleri ve Görüşler

Users who are viewing this thread

Sığınaklardan sonra sürekli crash yiyorum herhangi bir sıgınak saldırısından sonra oyuna devam eden varmı.istiananın verdiği sıgınak görevi kaldı öyle krallık kuramıyorum

Seviye atlama olayını kolaylaştırmışlar. Adama hit vurunca seviye atladım bin tane perk açıldı.
Bugün tam da bunu düşünüyordum, belki kılıç mızrak vs. kasanlar için sorun değil kill alınıyor ama, yayda kafaya atmadığın sürece tek atmak neredeyse imkansızdı, iyi olmuş.

1.10 a geri döndüğümde dosyaları doğrulattım ama hata geçmedi şimdi 1.9 a döndüm birdaha doğrulatıcam
Beta güncellemesinden sonra eski sürüme döndüğümde bende crash aldım ve oynayamıyordum sürekli crash crash crash. Normalde yoktu bu ve bildiğim kadarıyla çözüm yok. Ben direk oyunu sildim ve baştan yükledim en temizi bu açıkcası.

Oyunda ciddi anlamda performans artışı olmuş droplar artık öncekine nazaran çok az gerçekleşiyor.Ve seviye atlamak artık daha kolay olmuş ki olmalıydı zaten genel olarak beğendim eksikleri olur tabii ki hala betada.Onun dışında TW'nin hızlıca ve verimli çalışması hoşuma gidiyor inşallah çizgilerini bozmazlar.

Beta güncellemesinden sonra eski sürüme döndüğümde bende crash aldım ve oynayamıyordum sürekli crash crash crash. Normalde yoktu bu ve bildiğim kadarıyla çözüm yok. Ben direk oyunu sildim ve baştan yükledim en temizi bu açıkcası.
Sanırım bende öyle yapıcam peki silip yükledikten sonra hangi sürümü oynuyorsun ?

O kadar da kolay olmasın ya, öyle olursa bir anlamı kalmaz. Adamlar bir türlü orta yolu bulamadı :smile:
Kardeşim bence iyi olmuş ben oyunda gün olarak 4 yılı geçti 1200 lerdemiyim neyim toplam oyun saatim 80e geldi demirciliğim 105 felandı ve 275 de açılan perk var abi nası açıcaz biz bu perki saçmalıktı yani ?

Oyun bende daha hiç çökmedi yaklaşık 3-4 saat oynamama rağmen. Fakat bi ara 200vs200 de savaşın bitimine yakın fps 3-4 e kadar indi ve arenaya gidince gereksiz bir şekilde kasma yapıyor nedenini anlamadım.
Bi de savaşlara girince ilk askerler görünmüyor bi de ilk saldırıda askere vurunca kafası hariç tüm bedeni yok oluyor sonra tekrar geliyor ve o sıra drop yemiş oluyorum. Ara ara fps droplar mevcut olsa da performans bir tık iyileşmiş.

Sistem:
Nvidia 1050ti 4GB
İntel İ7 8750 H
8 GB RAM
1 TB SSD

Lordları bize çekerken Amerikanın milli geliri kadar Dinar istemelerini düzeltirlerse mükemmel olur ileri dönemlerde 200k %3 bar dolduruyor :shock::razz: Biraz Yatayım Bende İncelemelerimi yazarım buraya .^_^:grin:

rx560 4gb kullanıyorum. performansta ciddi bir artış var. shader ve lighting lowdan mediuma çekebildim savaş boyutunuda 400ün üzerine çıkarabildim fps kaybetmeden. ayrıca oyunda kayıp olan bazı eşyalar gelmiş. troop statlarını da düzeltirlerse güzel olucak ansiklopedideki statlar yanlış sanırsam.
edit: bir vurdum bin stat geldi yazanlara bakmayın eski save kullanınca oluyor sanırım. yeni oyun açtım exp rateleri güzel.

Kardeşim bence iyi olmuş ben oyunda gün olarak 4 yılı geçti 1200 lerdemiyim neyim toplam oyun saatim 80e geldi demirciliğim 105 felandı ve 275 de açılan perk var abi nası açıcaz biz bu perki saçmalıktı yani ?
Tamamda 2 günde fullersen bir anlamı kalmaz ki, ben de 12 yıl geçirmiştim oyunda, save patladı orası ayrı ama hiçbir şeyim full değildi.

Oyunda ciddi anlamda performans artışı olmuş droplar artık öncekine nazaran çok az gerçekleşiyor.Ve seviye atlamak artık daha kolay olmuş ki olmalıydı zaten genel olarak beğendim eksikleri olur tabii ki hala betada.Onun dışında TW'nin hızlıca ve verimli çalışması hoşuma gidiyor inşallah çizgilerini bozmazlar.
Katılıyorum. Nihai sürüm çıktığı zaman tüm sorunlar da çözülmüş olur. Bunun patchler her hafta gelirse oyun müthiş ilerleme kaydeder.

Arkadaşlar Sakın Bu Sürümde Deniz Yağmacılarının Sığınağına Girmeyin... Çok Acayip Ama Sığınağı Temizledikten Ve Envantere Girip İşinizi Hallettikten Sonra ''Bitti'' ye Basınca Oyun Hata Veriyor.

Diğer Ülkelerdeki Yağmacı Yada Haydut Sığınaklarında Denemedim Ama, 3 Kere Denedim Deniz Yağmacılarının Sığınağından Sıkıntısız Çıkmayı... Fakat başaramadım.

Biraz daha oynama fırsatı buldum.Yapay zekada iyileşmeler var fakat hala dengesiz.Savaş alanında süvariler hemen rush yapmıyor artık.Kanatlara koyuyorlar ve arkaya sızma girişiminde bulunarak okçulara vs saldırıyorlar.Bu güzeldi.

Campaign haritasında ise yapay zeka bazen saçmalıyor.Arkamızdan parça parça ordular geliyor, ordusuna katıldığım komutan aniden durup tekrar yola koyuluyor.

Asıl problem bana göre kuşatmaya giderken arkamızdan düşman ordusu kovalıyor.Önce bizim dönüp o orduyu yok etmemiz gerek çünkü düşman orduların kale önünde birleşmesini engellemeliyiz .Onlara sayısal üstünlük sağlatmamamız lazım .Ancak biz önce gelip kaleyi kuşatıyoruz.Düşman ordusu bekliyor ve sonra kaleyi alıp düşmana dönüyoruz.Gerçek savaşlarda kale garnizonu ve destek kuvvetin birleşerek bizimle savaşması gerek.Bunlar bekliyor.

Genel itibariyle gerçekten başarılı bir patch. Ellerinize sağlık

Last edited:
Oyunda hala çocuk karakter, npc tuhaflıkları var mı? En önemlisi bunları düzeltmeyi düşünmüyorlar mı? Bu nedir yahu:

Karakterin çocukları biraz büyüyünce bu şekilde orduya felan alınıp silah vb. kuşandırılmayacaktır umarım.

Biraz geç olcak ama yine de kısa bir geri bildirim vereyim optimizasyon ile alakalı. Dün akşamdan beri oynuyorum betayı. Oyunumu 1.1.0 güncellemeden önce özellikle karlı haritalarda ve kale kuşatmalarında 40fps üstü göremiyordum. Şu an 60-75 arası gidip geliyor büyük savaşlarda. Yüklenme süreleri nedense artmış gibi geldi bana. Bunlara ek olarak 2 3 kere sanırım crash yedim. Ama sık sık save aldığım için geri dönebildim kaldığım yere, save bozulması gibi bir şey de yaşamadım.

Oyunda hala çocuk karakter, npc tuhaflıkları var mı? En önemlisi bunları düzeltmeyi düşünmüyorlar mı? Bu nedir yahu:

Karakterin çocukları biraz büyüyünce bu şekilde orduya felan alınıp silah vb. kuşandırılmayacaktır umarım.

Hocam attıpın video çok spesifik bir glitch ben şehir dışında çocuk ya da genç bir npc görmedim henüz.

Back
Top Bottom