Recent content by QuaLityDamage

1. Max Payne/Konu Güncellendi(1.Güncelleme)

SilentDurdt said:
    2. oyundaydı sanırım, bir binanın arasına düşüp çıkamamıştım ordan. Saveyide garip bir yerde almışım gittiydi oyun :sad:
    İlk olmalı sanırım.Hatta orası bir inşaat.Bende düştüm oraya :grin:
  2. Bu Kelime Sana Ne Hatırlatıyor!

Kadın
  3. Warband Bilmedikleriniz (Tarihle İlgili) (Konu yenilendi !)

http://tr.wikipedia.org/wiki/Mount_%26_Blade

Burada Irklar bölümünde gerçek milletleri yazıyor.Söylediklerinin bazıları bilindik fakat bilinmeyen yerlerde var.Güzel ve yararlı bir konu olmuş :grin:
  4. Bu Kelime Sana Ne Hatırlatıyor!

Fabrika :grin:
  5. Topraklarla birlikte taraf değiştirme

powerfm said:
    Var tabii hani bazen diyor ya bilmem ne lordu bilmem ne krallığına topraklarıyla birlikte geçti felan.
    Hee doğru ya.Unutmuşum onu :grin:
  6. Soru

Radamon said:
    Ben yer altı zindanına rus senaryosun da girmiştim. Başka bir yol yok heralde yada ben bilmiyorum.
    Teşekkürler.
  7. Soru

Peki yer altında ki zindanlara nasıl gidiliyor.
  8. Yardım Edin Lütfen

Hayır o bir örnekti.Ben Osmanlı modu filan istemiyorum.Sorunsuz (Nativeyi) etkilemeyecek bir mod istiyorum.
  9. Soru

Leviathaη said:
    Ya kardeş araştırmadan etmeden konu açmayın.Zindanlara gitmen için şehir meydanında gardiyanı bul veya kaleyi keşfe çıkınca.Gardiyan'a de ki içerideki mahkumu görmek istiyorum,eğer mahkum yoksa zindana girmene izin veriyor eğer verse ya rüşvet vereceksin yada güç yoluyla içeri gireceksin.Bu söylediğim her yerde geçerlidir.
    Hayır yanlış anladın.O zindanları bende biliyorum.Ama farklı zindanlar var diye duşmuştum.Ve o zindanlar yerin altındaydı.
  10. WB Mount & Blade: Warband Görevleri

Yararlı bir konu.İşime yarayabilir.Teşekkürler.
  11. Yardım Edin Lütfen

Bir keresinde Ottoman Scineiro modunu indirmiştim.Kergit Hanlığı yerine Osmanlı vardı.Normal olarak Kergitlerin sancakları değişmişti.Ama Nativeye girdiğim zaman da Kergitlerin sancakları değişmişti.Bu ve bunun gibi sorun oluşturmayan bir mod var mı?
  12. Soru

Oyunun fragmanında kalelerin/şehirlen surlarında mı başka bir yerinde mi tam emin değilim ama toprağın altında zindanlar vardı.Zindanları bulanınız var mı?
  13. M&B'le nasıl tanıştınız?

Halamların evine gitmiştik.Büyük kuzenim oynuyordu.Böyle tanıştım yani :grin:
  14. Topraklarla birlikte taraf değiştirme

Böyle bir şey varmıydı ya? :shock:
  15. Mount&Blade Warband Nord vs rhodok

Bence Nordlar oyunda ki en güçsüz krallık.Fakat + yönüde yok değil.
Back
Top Bottom