Recent content by oquzhrm

1. Resolved Önceden Açılan Launcher Açılmıyor, Launchersız Girilen Oyunda'da Save Alınmıyor.

Sizde yine modları silince düzeliyor. Bende launcher açılmıyor hiç bir mod ekli değil oyun save almıyor, kaç kez sildim tekrar indirdim kaç kez steam üzerinden tarama yaptırdım düzelmedi. Birde bunların üstüne steam taramada eksik dosya buluyor bunu indirme hatası veriyor. Kısaca ne hata ararsanız mevcut teşekkürler TaleWorlds.
  2. In Progress Launcher Hatası (Bannerlord Açılmıyor)

Hiç bir mod ekli değildir. Bannerlorda giriş sağlayamıyorum Launcher açılmıyor ek olarak da göstermiş olduğunuz yerden de giriş sağladım fakat oyun kaydedildiğini söylüyor fakat kendim hard save alsam da hiç bir şekilde save alamıyor. Kaç kez sildim tekrar indirdim kaç kez tarama yaptırdım hiç bir şekilde bir geri düzelme olmadı git gide daha çok bozulmaya başladı oyun. Ek olarak da steam üzerinden tarama yaptığımda 1 tane dosya eksik buluyor ve bunu steam indiremiyor hata veriyor. Anlayacağınız ben bu kadar sorunlu başka hiç bir şey görmedim.
  3. In Progress Launcher Hatası (Bannerlord Açılmıyor)

oyunu hiç açamadıysan buradakilerden biriyle açmayı dene

Oradan acıyor fakat modları aktif edemiyorum modsuz acıyor oyunu?
  4. In Progress Launcher Hatası (Bannerlord Açılmıyor)

Clean install yapmayı deneyin. Oyunu Steam dosyalarından da manuel olarak sildikten sonra belgelerde de Bannerlord ile alakalı her şeyi silin. Sonra oyunu tekrar indirin düzelecektir. Bu arada dediğiniz gibi aylardır bekletiyorsanız artık iade edemezsiniz. Steam'de oyun iadesinde "Oyun süresi 2 saati geçmeme ve almanızın üzerine 2 haftadan uzun süre geçmemiş olması" şeklinde iki temel kural var. Velhasıl dediğimi denerseniz sorun düzelecektir. Düzelmezse muhtemelen bilgisayarınızla alakalı bir sorun vardır.
    Oyunuda yaptım bir çok şey denedim acılmıyor.
  5. In Progress Launcher Hatası (Bannerlord Açılmıyor)

Aylardır bir güncelleme yaparsınız da açılır diye bekliyorum fakat yaptığınız hiç bir güncellemede oyunum açılmıyor. Steam üzerinden tartışmada açtım bir şey olmadı. Oyunu iade etmek istemiyorum. Ama böyle giderse oynayamadığım bir oyunu neden tutayım ki neden boşuna para vermiş durumda kalayım...
Back
Top Bottom