Recent content by konyene

1. konyene

Eklediğim kask kafamda değil vücut zırhının ilerisinde havada duruyor. Çözüldü

onu model olarak yukarıya koymuşsundur kullandığn programda açıp biraz aşağı kaydırmanı öneririm
  2. konyene

[OSP][Kod] Kervanlarla ticaret yapmak

Gergin Görünüşlü Oyuncu said:
    Modül sistemsiz olmaz mı hocam :sad:

module_systemi kurma da ne var ki...
  3. konyene

[SP]M&B Warband: Anadolu Bozkırları [Resimler Güncellendi]

gerçekten modu sevdim ama özellikler beni doyurmadı konu güzel fakat her mod gib aynı özellikler aynı özellikler biraz fark yaratırsan oynanabilecek bir mod
  4. konyene

[SP]M&B Warband: Anadolu Bozkırları [Resimler Güncellendi]

bunun sonuda önceki mod gibi olmaz umarım
  5. konyene

Müttefik Devlet VE Daimi Düşman

savaşsınlar
  6. konyene

Eklediğin İtemlerin Cheat Menu'de görünmesi

önemli değil
  7. konyene

araştır derken sorunu olan sensin ben item eklemesini biliyorum normal bir şekilde ekleyince dediğinden kastın ne anlamadım ben ekleyince gözüküyor
  8. konyene

normal bir şekilde yapınca görünüyor zaten
  9. konyene

sen nasl ekliyorsun ki
  10. konyene

[TO][SP] Kalradya 249

güzel bir mod gibi başarılar
  11. konyene

Cannot import file %1 Open BRF ERROR [Çözüldü]

modu oyunu open brfeyi herşeyi masaüstüne atmayı dene open brf nin kafası karışmasın
  12. konyene

Cannot import file %1 Open BRF ERROR [Çözüldü]

ya türkçe harf kullanmışsındır yada modeli karmakarışık bir yere koymuşsundur masaüstüne veya yerel disklere atmayı dene
  13. konyene

Mod Ekibi Toplama Başlığı

Dracheon said:
    Yakışıklı Prens said:
    Arkadaşlar buradan hiç kendi ekibine adam bulabilen oldumu? bende kodcu arıyorum bir türlü bulamıyorum
    Çömez olduğun için bulamıyorsun.Ayriyeten forumun aktifliği çöp oldu.
    Bende ilk başladığım zamanlar kimse gelmiyordu.Sonra ekip bulamayınca onların işinide kendim öğrendim.
    Kod,Sahne,Harita vs. yapabiliyorum kendim.Sonra modlama konusunda biraz tanınınca geliyorlar ekibe.
    Teklif edenler bile oluyor.Ama forumdan çok zor bulursun.
    Ben şu an modlama konusunda bilgili olan kişilerle mod yapıyorum mesela.Demem o ki eğer ekip istiyorsan gelişmen gerekiyor.
    Ama yinede Facebook'ta belki bulursun.konyene ve O L I V E R beraber mod yapıyorlar.Onlara katılırsan beraber gelişebilirsiniz.
    zaten o da katıldı mod ekibi 5 e çıktı bence güzel bir mod çıkacak
  14. konyene

module_sysem

Yakışıklı Prens said:
    konyene said:
    kardeş o sorun değil ben çözdüm sürüm fark etmiyor
    evet bende öğrendim ama benim pc de sıkıntı var  module system kurulmuyor :smile: bende yapabildiğim kadar modun dosyalarından yapıyorum mesala köy yaşlısı ile konuşmayı falan ekledim hancıya esir satmayı ekledim ama yeni krallık falan ekleyemiyorumonun içinde kodlamacı arıyorum neyse.
    istersen benim modumda çalış istek at: https://www.facebook.com/profile.php?id=100009335886208
  15. konyene

module_sysem

kardeş o sorun değil ben çözdüm sürüm fark etmiyor
Back
Top Bottom