Eklediğin İtemlerin Cheat Menu'de görünmesi

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
konyene said:
sen nasl ekliyorsun ki

Forumdan ıtem ekleme konusunu arastırabılırsın kardesım cok zor bır sey degıl.

konyene said:
normal bir şekilde yapınca görünüyor zaten

Normal sekılde eklersen dukkanlarda satılır oyunda gorunur ama ben ''CHEAT MENU''de yanı hıle menusunde gorunmesını ıstıyorum
Hile menusunde 571'den sonrakı ıtemler gorunmez normalde

araştır derken sorunu olan sensin ben item eklemesini biliyorum normal bir şekilde ekleyince dediğinden kastın ne anlamadım ben ekleyince gözüküyor

konyene said:
araştır derken sorunu olan sensin ben item eklemesini biliyorum normal bir şekilde ekleyince dediğinden kastın ne anlamadım ben ekleyince gözüküyor

Tamam normalde gorunuyorsa bana yardımcı olmus sayılırsın cunku ben modul sıstem uzerınden eklemıyordum ıtemlerı (Tex) dosyası uzerınden eklıyordum (Oyunda dukkanlarda gorunuyor) demekkı dırek modul sıstemden eklemezsen ıstemler cheat menude gorunmuyor.

Teşekkurler bu arada.

İtemi eklediğin yere gir yani module_item.

Orda eklediğin iteme gel yanında itm_merchandise gibi bir şey var yani tüccarlarda satılır demek (tam yazamadım kusuruma bakma) onu silersen sadece cheatmenude gözükür...

O L I V E R said:
İtemi eklediğin yere gir yani module_item.

Orda eklediğin iteme gel yanında itm_merchandise gibi bir şey var yani tüccarlarda satılır demek (tam yazamadım kusuruma bakma) onu silersen sadece cheatmenude gözükür...
Ana ben onu bilmiyordum ne olduğunu.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom