Recent content by Hermod

1. Hermod

Oyuna Başlangıç Yaşı Seçme

oyuna başarımlar geldi de benim mi haberim yok
  2. Hermod

İşlevsel Modlar

sorunu çözdüm bannerlord tweaks güncellenmemiş sıkıntı o modda eğer oyunun çökmemesini felan istiyorsanız ''hide locked weapons in smelting menu'' ve ''settlement food bonus'' seçeneklerini devre dışı bırakın
  3. Hermod

İşlevsel Modlar

yaklaşık 13-14 tane mod yükledim fakat demirciye gir dediğim zaman oyun takılıp oyundan atıyor crash vermeden nasıl düzeltebilirim
  4. Hermod

Karekterin İdarecilik Bölümünün Çalışmaması

allah aşkına artık şu oyunda bir şeyler çalışsın :D
  5. Hermod

-20 nüfuz Ebedi Cazibe

Merhabalar, karakter dışa/içe aktarma modunu kullandığımda ilk günden sonra süreki başlıkta belirttiğim gibi -20 nüfuz veriyor sayıları o kadar da abartmadım perklerde de bir şey bulamadım nasıl düzeltebilirim?
  6. Hermod

Allah için biri yardım etsin bezdim,,, d3d_device_->CreateTexture2D at

ben de böyle hata alıyorum laptop ile oynamaya çalıştığımda up+
  7. Hermod

Unsolved Oyun Donduktan Sonra Çıkan Hata

çözebildin mi sen
  8. Hermod

anlaşıldı burda da sorunumun bir çözümü yok :D
  9. Hermod

keşke cevap veren olsaydı da oynayabilseydik :D
  10. Hermod

üstelik oyunu kapattıktan sonra bile steamdan hala oynuyor gözüküyorum
  11. Hermod

Merhabalar, oyuna girdikten 1-2 dakika sonra oyunum donuyor ardından şöyle bir hata veriyor. Bilgisayar özelliklerim Intel(R) Core(TM) i7-9750H CPU @ 2.60GHz (12 CPUs), ~2.6GHz 16gb Ram NVIDIA GeForce GTX 1650 4gb
  12. Hermod

e1.4.0 Beta Yaması, e1.3.0 Ana Yaması ve e1.3.1 Mini Yaması Çevirisi & Yapılacaklar Listesi Çevirisi

şu turnuva da çok az altın veriyor eski haline getirseler çok iyi olur bir anlamı kalmadı gibi sadece ün için giriyorum
  13. Hermod

Bugları ve Hataları İletelim BETA 1.3 Dahil

kadın karakter de kafasına kask giydiği zaman kafası gözüküyor + kaşlar sakallar azaltılmış alınmış gibi