Recent content by Hadrianus

1. Hadrianus

EU Native Skirmish Completed [BNL] Bannerlord Native League #3 - Skirmish tournament

Team: Kingdom of Vlandia
    If you played last BNL tournament - In which Division did you play?: F
    In which Division would you like to play?: F
    Teambanner (if available):
    indir.jpg

Team contact:
    Derthert (derthert_)
    Hadrianus (hadrianus) (https://forums.taleworlds.com/index.php?members/hadrianus.324976/)
    Ryan (rryanni)

Roster:
  2. Hadrianus

EU Mod Battle Open [BRE] Sunday 550 slots Roleplay Event [Weekly Event]

Team Name : Kingdom of Trajan

Team Tag : HTRN

Type of unit : Infantry

Average number of players (+/-2) : 12+

Type of registration (Regular or Once) : Regular.

Leader Steam Id : https://steamcommunity.com/id/1597534567891312/

I have read and agree to the rules. I'll accept any form of sanctions if i'll should broke the rules.
  3. Hadrianus

HTRN | KINGDOM OF TRAJAN | 10. YIL

gkLuiB.png

House Black 6 - 4 Kingdom Of Calradoi (Dostluk maçı)
    House Black 0 - 9 Wicked Tavern Fanatics (Dostluk maçı)
    House Black 4 - 7 Kingdom Of Calradoi (Dostluk maçı)
    House Black 9 - 1 Kingdom Of Calradoi (Dostluk maçı)
    House Black 9 - 0 Imperium Legorium | Legion XCVI (Dostluk maçı)
    House Black 0 - 9 Wicked Tavern Fanatics (Dostluk maçı)
    House Black 0 - 9 Yenilmezler (Dostluk maçı)
    House Black 9 - 3 GrandTURK (Dostluk maçı)
    House Black 8 - 4 MTRG (Dostluk maçı)
    House Black 6 - 4 High Five (Dostluk maçı)
    House Black 5 - 8 SGaming (Dostluk maçı)
    2020 yılında başladığımız Bannerlord maçlarımıza yenilerini House of Trajan olarak eklemek dileğiyle... Herkese iyi forumlar arkadaşlar.
  4. Hadrianus

Pendragon Community l Call of The Fire

Forum tasarımını beğendim elinize sağlık. Güzel bir topluluk, başarılar diliyorum.
  5. Hadrianus

[WT8T-2] Takımlar, Kadrolar ve İletişim Bilgileri

Takım Adı: House Black

Punisher 4061810
    Ebabil 5287662
    Eren67 5011991
  6. Hadrianus

[WT8T-2] Grup Aşaması, Maç Rezervasyonları

Rakip takım ve kendi takımınız: Riverwood - House Black
    Tarih ve Saat: 10.07.2022 - 22.00
  7. Hadrianus

AbuTalip - 3138875
    Attila - 3334201
  8. Hadrianus

Berkay 3309332
    Pirlidet 3530775
    Flareon 1793489
    BraveHeart 2662406
    Sravdar 1505828
  9. Hadrianus

Warband Türkiye 8v8 Turnuvası // Şampiyon BKP!

Takım Tagı: HB
    Takım Sancağı
    İletişim Bilgileri: Hadrianus
    Oyuncu isimleri ve ID'leri:

Hadrianus 2706617
    Ryan 3719405
    Robeiler 5132070
    Eternal 3863116
    Panda 5699682
    Berkay 3309332
    Pirlidet 3530775
    Flareon 1793489
    BraveHeart 2662406
    Sravdar 1505828
    Sierry
    DrGazi
    Astero
    (-Eksikler maç öncesine kadar eklenecektir.)

Kuralları okudunuz mu ve kabul ediyor musunuz?: Evet
  10. Hadrianus

House Black | 5. Yıl | Black Community [Alımlar Açık]

Klanımızı aktifleştirme kararı aldık. Uzun süre sonra Native Klanı yönetmek ve maçlara çıkmak güzel olacaktır diye düşünüyorum. Tüm Türk Klanlarına ve arkadaşlarıma başarılar diliyorum.
  11. Hadrianus

DoH | The Duchy of Hongard - HD | Hongard Dükalığı [Int/TR]

Lucon ve sana başarılar dilerim.
  12. Hadrianus

Sight - Bannerlord eSpor - sight-tr.com

https://open.spotify.com/episode/0tAWxzxPqNk5MpgpiT78xy İkinci podcastimiz de spotify'de yayınlandı, bugünkü konumuz Türkiye'deki oyuncu toplulukları ve faaliyetleri üzerineydi... Podcastte bana eşlik eden ECIRIYEEK ( Ratdat Kronless ) 98 Gaming Community ( Giles Siamons ) çok teşekkür ederim...

Dinledim gayet güzel olmuş. Yanlış anlaşılmasını istemiyorum arkadaşlarımız çok güzel konuşmuş gayet tanınan bilinen başarıları olan topluluklar lakin podcastin başında uzun yıllardır var olan topluluklar diyor. Warband için bir seçim yapmak gerekirse benim bildiğim gibi sizlerin de bildiği bir çok köklü ve hâlâ aktif topluluk var, community yönetimi ve genel olarak oyuncu topluluğu konusunda kendi ekipleriyle 7-8-9 hatta 10 yıldan fazladır topluluk olarak oynayan gruplar var, eminim Sight ekibi bu konuda bir çalışma yapar. Ama bu podcastlerin ileride dinleneceğini düşünen birisi olarak daha profesyonel hareket edilirse daha başarılı olunacağını düşünüyorum. Ayrıca tüm arkadaşlarımızın Sight projesine destek ve ilgi göstermesi gerekiyor çünkü yerli bir oluşum. Türk Oyuncu topluluğunu güçlü temsil edebilecek bu tip organizasyonların artması gerektiğini düşünüyorum. Tekrar başarılar dilerim.
  13. Hadrianus

Oyunla ilgili kötü olan her şey, bir nevi(Sadece Multiplayer)

Gayet mantıklı ve ortamın ihtiyaç duyduğu detaylı bir konu olmuş ellerine sağlık. Ayrıca bunlar hakkında yapılan açıklamalar oldukça buraya eklenirse daha güzel olur.
  14. Hadrianus

TW Geliştiricilerinin Oyunculara Saygısızlığı

Multiplayera önem vermiyorlar.Sırf bu yüzden oyunu bıraktım ben.Büyük bir topluluğa sahip değil oyun.Mevcut olan topluluğu da oyundan soğutuyorlar.

Kesinlike katılıyorum bu açıklamaya. Zaten yıllardır bekliyorduk, Early Acces olması dolayısıyla yeterince tolerans gösterildi Community tarafından. Ama göz göre göre bazı hataların düzeltilmemesi şaşırtıyor.
  15. Hadrianus

Team NCR Rangers ( NCRR - New Calradia Republic's Rangers)

Arkadaşım sal beni sal bu klan konusunu artık. lütfen. sal artık burayı. çocuksak çocuğuz? Ha çocuk değilim orası ayrı. ama artık sal.

Özelden konuşalım diyorsun tamam diyip niye böyle yapıyorsun diyorum doğru dürüst cevap veremiyorsun. Knights ve biz ne yaptık sana diyorum. "ileride görürsünüz" diyorsun. Hayır bir derdin var gayet belli. Böyle etrafa salya sümük bulaştıktan sonra sal bizi demen ayrı bir ironi... Forum konunuzu okuyanların sizi tanıması için güzel bir giriş sayfası. Ayrıca steamden mesaj attığımda cevap vermek zorunda değilim diyecek kadar acınacak haldesin. Açıkça boş yaptın ben de tepki gösterdim. Olay bu kadar. Eu4 ve dota 2 oynayanları klana almayarak çok başarılı olacağınızdan eminim.
    Başarılar.
Back
Top Bottom