Recent content by ghost15

1. ghost15

Bannerlord Çıkış tarihi ( ANKET 2)

Bannerlord un bu forumda duyurulduğu günü hatırlıyorum da yorumlar da 2013 yılında oynarız artık falan diyorlardı aga be .. :sad:
  2. ghost15

[WB][SP]Diplomacy 4.litdum (v1.7 yayınlandı - 28.02.2023)

litdum said:
    ghost15 said:
    Şöyle bir sorun oldu oyun haritasında ışınlanırken(CTRL+T) denize tıkladım. Şimdi ortadan kayboldum hiç bir yere hareket edemiyorum . Haritada gözükmüyorum:sad:
    Nasıl düzelteceğiz bunu inşallah bir yolu vardır yoksa oyunda geçen 400 küsür güne yazık olacak
    Harita üzerine ışınlan, sonra kamp menüsüne girip çık.

Maalesef sol click resmen çalışmıyor hocam.. Hiç bir yere ilerlemiyor. Başka bir karakter yaratıp onunla da denedim sonuç başka bir hata oldu. (Oyun donup kalıyordu.)
    İnşallah yeni sürümde düzeltilir.
    Onun dışında emeğine sağlık mod harika olmuş..  Ben mecburen yeni karakter ile yeniden başladım oyuna :/
  3. ghost15

Şöyle bir sorun oldu oyun haritasında ışınlanırken(CTRL+T) denize tıkladım. Şimdi ortadan kayboldum hiç bir yere hareket edemiyorum . Haritada gözükmüyorum:sad:
    Nasıl düzelteceğiz bunu inşallah bir yolu vardır yoksa oyunda geçen 400 küsür güne yazık olacak
  4. ghost15

'En iyi modlardan biri' denilebilecek kadar iyi olmuş kardeşim eline yüreğine sağlık inşallah daha da geliştirirsin.
  5. ghost15

Mount&Blade II: Bannerlord | Developer Blog 10!

Askere geldik acemilik bitti hala oyun çıkmamış mı ya?  :facepalm:
  6. ghost15

2 SORU

Floris modunda ilişkin kötü bile olsa zorla köylü toplayabiliyorsun tabi yine ilişki düşüyor ama topladığımız adamların morali yüksek.  Demek ki dünden razılarmış :grin:

7. ghost15

WB Mount & Blade: Warband Görevleri

Borcu Alma görevi hiç denk gelmedi bana.
  8. ghost15

Mount&Blade II: Bannerlord | Developer Blog 10!

Askere gitmeden birazda olsa oynarım diye umut ediyordum ama olmadı.  :roll:
  9. ghost15

M&B Warband - Savaş Taktiklerinizi Anlatın!

Kurallara aykırı olacak ama hiç taktik yapmadım bugüne kadar süvariler ile Allah ne verdiyse dalıyoruz işte  :iamamoron:
  10. ghost15

Counter-Strike: Global Offensive -

Sonunda 10 maçı bitirebildim. Rütbem gümüş 4 oldu.
  11. ghost15

Biraz alakasız olacak ama oyunda  bazı radyo mesajlarını gönderemiyorum :grin: Diğerleri nasıl gönderiyor aklım almıyor arkadaş. Benim bildiğim z x c tuşları radyo tuşu orada çıkmıyor.

Bkz: Bomba patlamak üzere kaçın.. Beni koruyun.  bunları diğerleri nasıl gönderiyor? Sordum cevap vermediler.  :???:

Kendim buldum :  https://www.youtube.com/watch?v=OqWgbX-w3B0

ufak bir not defteri değişikliği sonucu diğer radyo mesajlarını kullanabiliyorsunuz. Ben yaptım.
  12. ghost15

Ya bu awp lerden kaçış yolu yok mudur? Oynadığım server de kısıtlamada yok. Geçen dust 2 kapı tutuyorum beni öldürdükten sonra tam tamına 5 adam , elinde AWP çil yavrusu gibi çıkıverdiler.  Sanırsın belediye dağıtmış.  Sis atıyorum içinden vuruyorlar allah allah..

http://cloud-4.steamusercontent.com/ugc/539642128426805096/8DFF716FAC535D37E5E50576FB4FB08143E3EC70/ ( Buda temsili gif :grin:  )
  13. ghost15

Airami said:
    ghost15 said:
    Arkadaşlar aklıma bir şey takıldı. Şimdi malum oyunculara övgüde bulunabiliyor. İyi bir lider , öğretmen vs 

Peki bize yapılan övgüleri nereden görebiliriz? Yoksa bildirim falan mı geliyor çok merak ettim.

Anasayfada solda rütben falan yazıyor, onun üstünde gülücük, kep vs. var. İşte onlar.

Ben henüz 10 rekabetçi maçı tamamlayamadım ya. Onları tamamlamadan rütbeleri göremiyoruz galiba. Şu rütbe olayı CS ye olmamış. Bildiğin online fps oyunlardan farkı kalmamış ama neyse artık mecbur oynayacağız.
  14. ghost15

Arkadaşlar aklıma bir şey takıldı. Şimdi malum oyunculara övgüde bulunabiliyor. İyi bir lider , öğretmen vs 

Peki bize yapılan övgüleri nereden görebiliriz? Yoksa bildirim falan mı geliyor çok merak ettim.
  15. ghost15

CTRL+T yapınca anlık kasmalar

170. Gündeyim ama sancar han ın derebeyi olup kale falanda ele geçirmiştim. Bu kadar ilerleme yine boşa gitti galiba.
Back
Top Bottom