Recent content by Focus

1. Focus

Bannerlord Türkiye Discord Sunucusu

ulan adam 1 sunucu desteği için başlık açtı kuduz gibi saldırıyorsunuz ya vallahi türk insanının ne kadar battığı sadece bu portreden belli desteklemek yerine çamur atıyorsunuz tebrikler
    Gördüğüm kadarıyla boş bir tartışma ve bakıyorum Bannerlord Türkiye discordu açmak istemişler açmışlarda ve forumdada canlı tutmak ve oyuncu çekmek istemişler. Tartışılcak bir yanı yok. İsteyen discorda gider istemeyen farklı açılan discordlara gitmez. Başka bir Bannerlord Türkiye sunucusu açık diyede. Heveş kırıcı laflar söylemeninde mânası yok bir hevesle başlamışlar ve Bannerlord Türkiye Sunucusu açmak istemişler forumdanda bunu duyurmuşlar. Ve başka bir başka bir Bannerlord Türkiye sunucusunun linkini atmak tabikide hoş bir şey değil fakat Fazlasıyla tepki göstermekte tabikide saçma.
    destekleriniz için teşekkür ederim.
  2. Focus

gerçekten mi? hem gelip sunucumuzda 10 kişi reklam yapıp utanmadan bir de forumlar da kendi reklamınızı yapıyorsunuz aynı şuan ki gibi açılmaya çalışılan warband sunucularından çaldığınız sistemler ile kendinizi resmi ya da ilk gibi gösteriyorsunuz zaten bizim amacımız bannerlord için arkadaş ortamı kurmak ve klanların kendi tanıtımlarını yapmasını sağlamak bizim çakma sunucu yapmak gibi bir amacımız olsaydı emin olun sizinkinin 10 katını yapardık
    Desteğiniz için teşekkür ederim.
  3. Focus

Bir diğer fake hesap çıldırıcam şimdi :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
    Napıyorsun oradan abilerini mi çağırıyorsun şurada beni destekleyin diye?

EDİT: Bir de teşekkür etmiş hahahahah
    Aynen kardeşim nasıl bildin ? :grin:
  4. Focus

Güzel bir sunucusu var. Gayet beğendim. Yeni olduğu için yakında sunucu daha iyi bir hale geleceğine inanıyorum. Ayrıca size ait olmayan bir konuda reklam yapılmaz. :grin:
    Teşekkürler.
  5. Focus

kimse tek el olmaya çalışmamalı bence isteyen istediğini yapabilir yaptıgınız reklam hoş değil. ki bu bannerlord discordunu açan adam emin olun sizin toplam saatiniz kadar warband oynamıştır
    Desteğiniz için teşekkür ederim.
  6. Focus

Sadece gülüyorum, hadi iyi kasılmalar size.
    Teşekkürler.
  7. Focus

Ayrıca discordda fake hesap açıp sunucuma katılıp kendi discordunuzu üyelerimize özelden mesaj atmanızda hiç hoş davranış değil. :smile:
  8. Focus

Elimizden "bir şey" çalmadınız. Ayrıca, "LINK" paylaştıysa ne oldu? Potansiyel kullanıcılarınız elinizden kaçar diye mi korktunuz?
    Benim konumda başka bir discord adresi paylaşılması hiç etik bir davranış değil gideyim her konuya kendi discord adresimi paylaşayım o halde.
  9. Focus

Kendi discordu değil. Ayrıca buraya zaten olduğu için yenisinin gerek olmadığını belirtmek isteyen birine karşı bu kadar tepindiginize göre asil amacınız sunucuya kullanıcı toplayıp kendi egonuzu tatmin etmek olsa gerek ha?
    Zaten böyle bir sunucu var diyebilir, LINK paylaşmamalı. neden bu kadar agresifsiniz sanki elinizden birşey çalmışız gibi :smile:
  10. Focus

Kimsenin engel olduğu yok burada, kendi kendinize savaş çıkartıyorsunuz
    Aynen başkasının konusuna kendi discord adresini paylaşması :grin:
  11. Focus

Gerçekten beni eleştirmek için sağa sola salya akıta akıta hırslı bir şekilde hesap açıp mesaj atman çok manidar oldu sağol teşekkür ediyorum. :lol: Hiç fark edilmiyor gerçekten 3 dakika önce açıldığı hesabın. @Focus Bence bir doktora görünün hocam sağlıklı günler.
    Aynen yeni hesab açtım...
  12. Focus

Konuşup tartışılacak insan değilsiniz moderatöre sizi teslim ediyorum :smile:
  13. Focus

Neyi saçmalıyorsunuz anlamadım. Saydığınız maddeleri uzun süredir barındıran bir sunucu zaten var. Resmi olmamayla ne alakası var? Sizinki resmi mi de burda konuşuyosunuz? Ya da siz kimsiniz de resmi sunucu kurmaya çabalıyorsunuz? Paylaşmamı ve silmemi de siz emredemezsiniz maalesef hocam.
    Benim açtığım konuyu baltalayamazsınız benim adım altından reklam yapıyorsunuz ayıp neyse....
  14. Focus

Bannerlord Türkiye discord sunucusu var zaten https://discord.gg/KV8S3mst
    Orasıda moderatörlere ait resmi bir sunucu değil ve bizim konumuza neden onların discord adresini paylaşıyorsunuz?
    lütfen mesajı silermisiniz.
  15. Focus

Resmî moderatorler yapsaydı aslında baya iyi olurdu. Bir kaç sunucu daha var böyle açılan. Keşke kendileri adam gibi bir sunucu açsa da gitmek isteyen gitse.
    Resmi moderatörlerin türkiye veya herhangi bir ülkeye özel discord açacaklarını sanmıyorum bişeyler yapmaya çalışıyoruz umarım destekleniriz ve türk oyuncu kitlesini bir araya getirebiliriz.
Back
Top Bottom