Recent content by Denizellow

1. Denizellow

Soylu Yoldaşların Özellikleri

valla istersen direk hiç geliştirmeden ver yine de arada gidip soru sorup "görmeyeli yeteneklerin gelişti mi" diyebiliyorsun.ve katkısı oluyor örneğin yön bulmasını geliştiriyorum adamın haritadaki hızı 8 talimciliğini arttırıyorum ordusu güçlü oluyor ve 250 kişiye falan ulaşıyor yani etkisi oluyor kısaca.
  2. Denizellow

Lonca Başkanı artık görev vermiyor.

başka save açmıştım da bu sefer daha da beter 1 tane görev aldım bir daha vermedi ilişkimiz 2 ya :d şehir fakirleşiyor
  3. Denizellow

Oyundaki saçmalıkları yazıyoruz doluş.

Savaş açmak için bir sebebin olmaması ./
  4. Denizellow

Garnizon Eğitimi

Diplomasi modunda eğitilebiliyor.
  5. Denizellow

The Young Wolf's Daddy said:
    sen krala her gittiğinde görev veriyor mu? biraz bekle düzelir.

Kral benim zaten :d sıkıntı şurda bu şeyler biteli 1 2 ay oldu ama bitmeden önce çok zengindim ama yavaş yavaş düştü ve şu anda ortalama,yani artmıyor ama ben arttırmak istiyorum iş yaparak.
  6. Denizellow

Arkadaşlar şehir ve lonca başkanı ile ilişkim 28 ama daha görev vermiyor.Yani sadece bu kadar mı ilerleyebiliyorum daha fazla görev alamıyor muyum?
  7. Denizellow

Bir sorum var

Perpeteous said:
    Native’de olmuyor hatırladığım kadarıyla fakat diplomasi modu ve türevlerinde bahsettiğin özellik mevcut.

Aynen öyle, çünkü ben diplomasi modda  yoldaşlarımı lord yaptıktan sonra gittim ve "Yön Bulma"'larını arttırdım ve şuan çoğu 6.0,7.0 hızı civarı arasında gidiyorlar.
  8. Denizellow

Bir sorum var

volitina said:
    Şimdi siz yoldaşlarınızı lord yapabiliyorsunuz. Eğer devlet kurup yoldaşlarınızı kendi derebeyiniz haline getirirseniz geliştirdiğiniz seçenekler aynı olarak Lezalit'te kalacak ve büyük bir ordusu olacak geliştikçe.

Evet öyle olacak ama arada gidip onun yeteneklerini geliştirebiliyoruz,yani lord olmadan önce talimciliği 4 ise zamanla o geliştiğinde yanına gidip onun sayısını arttırabiliyoruz.
  9. Denizellow

Bir sorum var

Bir sorum var  örneğin ben bir krallık,devlet kurdum ve bir bölgeyi fethettim ve oraya yoldaşlarımdan örneğin lezalit i atadım.Lezalit zamanla gelişmeye başlayacak arada sırada gidip görüşmeyeli yeteneklerin gelişti mi diye sorup geliştirebiliyoruz.Geliştirirken örneğin onun Talimclik yeteneğini...
  10. Denizellow

Aktive etme sorunu

aynı sorun bende de var,çözümü bulunursa sevinirim.
  11. Denizellow

Map Manager çalıştırmayı durdurdu.

Selam herkese,ben map manager kullanırken ctrl+s yaptığımda beni bir süre beklettikten sonra çalıştırmayı durdurdu hatası veriyor. Bunun sebebi nedir ve önlenebilir mi ?
  12. Denizellow

Krallığa Kimse Gelemiyor [çözülmüştür]

Arkadaşlar sorun çözüldü arkadaşın dediği gibi cheatmenu yolu ile kral ile ilişkilerini düşürdüm.
  13. Denizellow

İlişkilerini bozabiliyoruz fakat ilişkilerini arttırabiliyor muyuz?
  14. Denizellow

Shift+" bas, açılan konsola cheatmenu yaz , Hile menüsü yazan yere gir Update political notes de, Sonra haritaya dön Karakterler sekmesini aç ordan karakterlerden istediğine bas, en altta kralla ilişkisi yazar,

Dediğini yaptım ve neredeyse kral ile 20 den aşağı ilişkisi olan yok,düşürmek zorunda kalacağım sanırım.
  15. Denizellow

Kardeşim sen bir kaç lordun ömrü uzun olsun dediği için mi kimse gelmiyor diyorsun? Diğer lordlarla da konuştun mu? Eğer bir kaç lord bunu dedi diye gelmiyorsa oyunda bir problem yok.

Hayır çoğu lordla konuştum ve çoğu ömrü uzun olsun diyor sormadık nord bırakmadım çünkü tüm nord lordlarıyla neredeyse ilişkim iyiydi şimdi svadyayla savaştayım fakat onlarında çoğusu ömrü uzun olsun diyor.
Back
Top Bottom