Recent content by Öztürk_Han

1. Öztürk_Han

[Ders]Kodlama,Modelleme,Kaplama & Warband'a İtem Ekleme[Linkler Güncellendi 2020!]

Morgh`s tan troop ekleyemiyorum. Yaptığım troobu troop dosyasına atıyorum . hangi troobun yaptığım trooba yükseliceğinide ayarladım ama oyunda gözükmüyor. Nerde hata yapmış olabilirim ?
  2. Öztürk_Han

Warband Kurduğunuz kralllıklar...

Devlet:Bozkurt Hanlığı
    Topraklar:Kergitlerin tamamı(Tulbuk Hariç)
    Yıktğı devlet yok(Çünkü kergitler sarranidlilerden toprak aldı)
    Düşmanlar:Kergitler,Svadya
    Lordlar:Atis,Ayyam,Grusbilmemne,Uluma Noyan vbz.
    Durum:Kergitlerle ve Svadyayla ateşkes anlaşması var.Karı gız avında
  3. Öztürk_Han

Kral olmak veya Krallık kurmak ile ilgili birkaç soru...

Tavsiye için sağol iletini geç gördüm.Şuan sarranidlilerle mütfeğim kergitlerin oyun başlangıcındaki tüm topraklarını aldım.Sadece sarranidlilerle savaşırken kazandıkları topraklar.Ama o topraklara dokunmak istemiyorum.Çünkü o topraklarda eskiden sarranidler vardı kergitler yıkılınca bana saldırmazlar mı ?
  4. Öztürk_Han

Kral olmak veya Krallık kurmak ile ilgili birkaç soru...

kergitlere bağlıyım onlar için 2 şehir 3kale aldım sadece 1 kale verdi.Hırs yaptım kergitleri yıkıcam ama nasıl ? yardım
  5. Öztürk_Han

M&B Warband Diplomacy mod Krallık kurma Taktikleri

İsyan nasıl çıkartılır
  6. Öztürk_Han

Warbandda En Güçlü Ordu nasıl olur ?

teşekkürler
  7. Öztürk_Han

Ağzını kırdığımın kral yaroglek'i :(

Bas al reis

8. Öztürk_Han

Yusufazam said:
    Oyunda Kergit Kargıcılarının özelliklerinive itemlerini değiştirdim.Tek elli yetenekleri 320 idi.Bir Memlüklü'nün ki ise 170-185 felandı herhalde.Güzel bir Sarran ordusu kurup Kergitlilerin üzerine yürüdüm.Kaybım çok oldu.100 kişiden 15 kişi felan kaldı.Yani Sarranlar'da bir şeyler var.İman kuvveti felan herhalde : :lol:
    Nasıl değiştirdin tarif eder misin ?
  9. Öztürk_Han

Bir devlet kurdum 2 tane lordum var kergitlerden onlar gelince kergit askerlerinin morali biraz yükseldi.Ama lordlar bir işi becereremiyor.Ayrıca Svadya ve Nord hariç herkesle savaş halindeyim.Ona göre söylerseniz sevinirim.Ayrıca benim grubmum da dediğinz adam ayrıldı neden olabilir.
  10. Öztürk_Han

Lordların Adlarını ve Yüzlerini Değiştirmek

aynen edit modun dan nasıl yüz değiştiriliyor.
  11. Öztürk_Han

Arkadaşlar warbandda en güçlü orduyu yapmak istiyorum hangi birimler olmalı?Birde oyundaki karakterleri(Alayen,Deshavi vbz.) hangi şehirlerde bulabilirim.
Back
Top Bottom