Bannerlord Sonbaha İndirimi

Users who are viewing this thread

bence oyun 60 tl filan olmalı çoğu büyük oyun %50 gibi indirimler yapıor hem Türkiye şartlarında 150 lira biraz fazla bannerlord değer ama biraz fazla hem bu sayede bende alrım ??

Bir oyun erken erişim de ne fiyatla çıktıysa ( yanlış anlamayın tam sürümden sonra demek istiyorum, indirim de sayılabilir vereceğim örnekle karşılaştırın olması gerekeni ) onun altına düşmemeli(idi). Bizim TW Türk işi soygunculuk tarzı bir iş ortaya koyarak Epic ile çıkışından kısa zaman geçmesine rağmen 60 a düşürdü ancak indirim % si olarak değil de epic kodu ile oldu. Örnek olarak “hell let loose” indirimlerle 70 TL civarı iken erken erişimin bitişi ile 150 TL den henüz inmiş değil.

Edit: ayrıca MB bannerlord u satın almanızıda önermem hak eden firmalara verin paranızı.

Bir oyun erken erişim de ne fiyatla çıktıysa ( yanlış anlamayın tam sürümden sonra demek istiyorum, indirim de sayılabilir vereceğim örnekle karşılaştırın olması gerekeni ) onun altına düşmemeli(idi). Bizim TW Türk işi soygunculuk tarzı bir iş ortaya koyarak Epic ile çıkışından kısa zaman geçmesine rağmen 60 a düşürdü ancak indirim % si olarak değil de epic kodu ile oldu. Örnek olarak “hell let loose” indirimlerle 70 TL civarı iken erken erişimin bitişi ile 150 TL den henüz inmiş değil.

Edit: ayrıca MB bannerlord u satın almanızıda önermem hak eden firmalara verin paranızı.
Epic Games'in kendi kuponu ile yaptığı indirim o dönem 80 TL ve üzeri tüm oyunlarda geçerliydi. Bu indirim ile Taleworlds'u ilişkilendirmen baya gülünç. Epic bir oyunu bedava dağıttığında bile arkaplanda o oyunun hak sahipleriyle bir parasal anlaşma oluyor. Böyle bir anlaşma yapılsa ve oyun Steam'e çıktıktan bir kaç ay sonra bedava dağıtılsa belki tüketici olarak etik değil bu davranış diye savunabilirdik. Fiyatı az veya yüksek olarak eleştirebilirsin.Yanlış anlaşılmasın bu oyunun geliştirilme süreci ile ilgili benim de bir çok eleştirim var ancak bunları sağlıklı yapmakta önemli. Bir çok insan alıyor Bannerlord'u en kötü 100-200 saat oynuyor sonra da doğal olarak doyuyor. Peşine de bu oyun böyle olmaz parasını hak etmiyor deniliyor. Günümüz Türkiye'sinde dışardan düzgün yemek söyleyip karnını doyurmak 100 lira olmuş. Bu kadar saat oynayıp '' parasını hak etmiyor başka firmalara verin parayı eğ '' demek saçma.

Epic Games'in kendi kuponu ile yaptığı indirim o dönem 80 TL ve üzeri tüm oyunlarda geçerliydi. Bu indirim ile Taleworlds'u ilişkilendirmen baya gülünç. Epic bir oyunu bedava dağıttığında bile arkaplanda o oyunun hak sahipleriyle bir parasal anlaşma oluyor. Böyle bir anlaşma yapılsa ve oyun Steam'e çıktıktan bir kaç ay sonra bedava dağıtılsa belki tüketici olarak etik değil bu davranış diye savunabilirdik. Fiyatı az veya yüksek olarak eleştirebilirsin.Yanlış anlaşılmasın bu oyunun geliştirilme süreci ile ilgili benim de bir çok eleştirim var ancak bunları sağlıklı yapmakta önemli. Bir çok insan alıyor Bannerlord'u en kötü 100-200 saat oynuyor sonra da doğal olarak doyuyor. Peşine de bu oyun böyle olmaz parasını hak etmiyor deniliyor. Günümüz Türkiye'sinde dışardan düzgün yemek söyleyip karnını doyurmak 100 lira olmuş. Bu kadar saat oynayıp '' parasını hak etmiyor başka firmalara verin parayı eğ '' demek saçma.
Neden hell let loose en son ki büyük steam indirimine girmedi? Çünkü öyle gerekiyordu istese TW de girmezdi… bir kere elimizde ki oyunu eğer uzun zamandır bekleyip heyecanla başladıysan her update ile proluge kısmını her türlü oynayacaksın ki kendisi 10 civarı saate tekabül ediyor, bunu bir kenera yaz. Benim 100-200 saatim olduğunu nereden çıkardın? Evet bu 200 + saat oynayanları kurtarmaz bunlar oyunu oynamış ve beğenmiş yani öyle yada böyle oynamışlar çünkü. Bundan sonra daha cevap vermeyeceğim durum bu işte kardeşim herkes senin gibi düşünmek zorunda değil bu oyun etse etse 60 TL bilemedin 80 eder , almanın mantıklı olup olmamasını tartışmıyorum kesinlikle almayın. Çok şükür bir sürü iyi kalitede oyunlar oynadım ettim neyin ne olduğun biliyorum sitede ki hayatı boyunca oynadığı tek oyun MB olanların aksine.

Last edited:
Neden hell let loose en son ki büyük steam indirimine girmedi? Çünkü öyle gerekiyordu istese TW de girmezdi… bir kere elimizde ki oyunu eğer uzun zamandır bekleyip heyecanla başladıysan her update ile proluge kısmını her türlü oynayacaksın ki kendisi 10 civarı saate tekabül ediyor, bunu bir kenera yaz. Benim 100-200 saatim olduğunu nereden çıkardın? Evet bu 200 + saat oynayanları kurtarmaz bunlar oyunu oynamış ve beğenmiş yani öyle yada böyle oynamışlar çünkü. Bundan sonra daha cevap vermeyeceğim durum bu işte kardeşim herkes senin gibi düşünmek zorunda değil bu oyun etse etse 60 TL bilemedin 80 eder , almanın mantıklı olup olmamasını tartışmıyorum kesinlikle almayın. Çok şükür bir sürü iyi kalitede oyunlar oynadım ettim neyin ne olduğun biliyorum sitede ki hayatı boyunca oynadığı tek oyun MB olanların aksine.
100-200 saat örneği senin gibi boş düşünceli kesime yazdığım bir genel örneklemeydi. Hala Türk Lirası üzerinden örnekleme yapıp ederi 60 70 diyor biri arkadaşa elinde ki paranın globalde ki değerini anlatsın parmaklarımı yoramam :grin: Bu arada bir çok iyi kalitede oyun oynadığını söylüyorsun ancak daha platformların indirim sistemlerine dair en ufacık bir bilgi kırıntısına sahip değilsin ve tek yaptığın şey Hell let loose örneklemesiyle yanlış örneklemeni ısrarla savunmaya çalışman. Bundan ötürü Epic Games'in platformunda ki 80 ₺ ve üzeri oyunlarda geçerli indirim kuponunu Steam'in yaz sonbahar cart curt indirimleri ile aynı kefeye koymaya devam ediyorsun. Oyunu Steam'den alıp Epic indirim kuponuyla daha ucuza geldiğini görünce sanırım için sızlamış. Hell let loose bir gün Epic Games' de olursa ve indirim kuponu verilirse otomatik olarak bu oyunda da geçerli olacak. Bu sefer de Hell let loose forumlarında başka oyunu mu örnek göstererek ağlayacaksın. Son olarak bu farka yaygara koparan adamın da çok kaliteli oyun oynadığını düşünmüyorum hahah.

Last edited:

Bence senin Twye takıntın var. Saçma düşünüyorsun , ayrıca Epicde 60 tl ama modlama araçları yok , steam gibi multiplayer için profil resmi düzenleme de yok. Atölye falan da yok. Yani diğerleri önemsiz de olsa modlama araçlarını insan merak ediyor bi kurcalamak istiyor ama epic desteklemediği için o 60 tlye dahil değil. Beta da aynı şekilde. Yani Tw önce pahalı satıp sonra 60tl işini bilinçli yapsa bile şayet oyunun modlama araçlarını ve beta erişimini 60tlye dahil etmemiş oluyor bu da gayet karşılıyor.

Adamlar hata yapmış olabilirler , oyunu iyi yapamamış olabilirler ama oyuna çıktığı gün bakmadan parayı veren sensin. Biraz youtube videolarına baksaydın zaten tüm yayıncılar o gün bunu oynuyordu , beğenmiyorsan almazdın. Çıkıp dolandırıcı , çiflik bank muamelesi yapma. Herşeyi araştırmadan alırsan daha çok paran boşa gider.

Flaming
Bence senin Twye takıntın var. Saçma düşünüyorsun , ayrıca Epicde 60 tl ama modlama araçları yok , steam gibi multiplayer için profil resmi düzenleme de yok. Atölye falan da yok. Yani diğerleri önemsiz de olsa modlama araçlarını insan merak ediyor bi kurcalamak istiyor ama epic desteklemediği için o 60 tlye dahil değil. Beta da aynı şekilde. Yani Tw önce pahalı satıp sonra 60tl işini bilinçli yapsa bile şayet oyunun modlama araçlarını ve beta erişimini 60tlye dahil etmemiş oluyor bu da gayet karşılıyor.

Adamlar hata yapmış olabilirler , oyunu iyi yapamamış olabilirler ama oyuna çıktığı gün bakmadan parayı veren sensin. Biraz youtube videolarına baksaydın zaten tüm yayıncılar o gün bunu oynuyordu , beğenmiyorsan almazdın. Çıkıp dolandırıcı , çiflik bank muamelesi yapma. Herşeyi araştırmadan alırsan daha çok paran boşa gider.
Benim haksız iş yapan her şirkete ve kişiye takıntım var , her yaptığımız şey doğru olmaz zorunda değil. Şirket bunu yapabiliyorsa yapar doğru yanlış orası insanlara kalmış kimine doğru kimine yanlış bunun zaten bir önemi yok ve bende bunu yapan bir şirkete karşı tavır alıyorum sen doğru yapmış deyip tepkisiz kalabilirsin. Biz burada tartışıyoruz sana doğru bana yanlış saçma diyemezsin! , ben fikrimi yazdım siz alıntıladınız burada kanun yazmıyoruz. Ben keşke almasaydım yazdım mı? Böyle bir kelime gördünüz mü? Ben insanları uyarıyorum bu bir görüştür laf edemezsin. Bu bir, ikinci olarak abi hakaret etmeyin ( bende ilk ve son olsun ) umurumda değilsiniz beni durduk yere sinir edip kendinize sardırmayın , bir yoruma cevap mı vereceksin? Ver defol git cevabını alırsın ha kavga arıyorsan başka kapıya. ( alıntıladım diye sadece kendine alınma kardeşim ) Herkesin düşüncesi kendine platformların indirim mantığını bilmeme gerek yok ben olaya bakarım şunuda belirteyim çok gizli bir olayı anlamışsın tebrik ederim. Dolar beni ilgilendirmez kardeşim isterse 20 olsun sen anlayacağını anladın ama laf atacak yer arıyorsun. Hell let loose taze bir örnek olduğu için onu örnek gösteriyorum ,buradan bile atmışsın ya makine misin sen? Ülkemiz insanının tartışma kabiliyeti her yerde kendini gösteriyor… gerçek tartışmalarda bu kadar cüretli misin bilmiyorum ama sert kayaya çarparsan çok mahkemeye gidersin, kendim avukatım oradan biliyorum çok süründürdüm senim gibileri.

Last edited:

Avukatım diyor ama Taleworlds'e soyguncu ithamı yapıyor sonra da tehditkar dil ile bir yere varabileceğini sanıyor :grin: Her sözü kendisiyle çelişkili. Laf anlatmana değmez boş ver kankacım.

Avukatım diyor ama Taleworlds'e soyguncu ithamı yapıyor sonra da tehditkar dil ile bir yere varabileceğini sanıyor :grin: Her sözü kendisiyle çelişkili. Laf anlatmana değmez boş ver kankacım.

bruh. adam doğru diyor işte. saçma düşündüğü de yok öyle alelade takıntısı da yok. boş yere triggerlamayın. bu mesele can sıkıcı bir mesele zaten. çiftlik bank muamelesini kimse yapmıyor zaten ama onun çizgisine yakın olduğnu söyleyebilirim. ayrıca arkadaşla neredeyse aynı düşünüyorum ve ben oyunu almadan önce araştırdımda denedimde.

alıncada 3 tane key ile aldım destek olsun türk firmasına diye. ama pişman oldum. valla adamı triggerlayıp sinirlendirip flamelettirmişler garibim mute yemiş. :grin:

ana konuya dönersem indirim olup olmaması pek bişi değiştrmez bence. alacak olan alır zaten bu haliyle. bannerlord un zamanı geçti

Back
Top Bottom