Oyunda çocuğum olmuyor?

Users who are viewing this thread

Karakterimin yaşı 40 oldu 10 senedir evliyiz ama çocuğum olmadı. Seferlerde yanımda gezdiriyorum karımı haftalarca şehirde duruyoruz beraber ama yine de çocuğum olmuyor. okuduğum kadarıyla ileride varis seçme oluyormuş çocuğum yoksa yerime nusun veya küçük kardeşlerim mi geçecek. NASIL ÇOCUĞUM OLACAK HELPPPPP (oyuna acil çocuk yapma Seçeneği eklenmeli)

Karakterimin yaşı 40 oldu 10 senedir evliyiz ama çocuğum olmadı. Seferlerde yanımda gezdiriyorum karımı haftalarca şehirde duruyoruz beraber ama yine de çocuğum olmuyor. okuduğum kadarıyla ileride varis seçme oluyormuş çocuğum yoksa yerime nusun veya küçük kardeşlerim mi geçecek. NASIL ÇOCUĞUM OLACAK HELPPPPP (oyuna acil çocuk yapma Seçeneği eklenmeli)
oyuna girişte bir seçenek var ölüm ve doğumu etkinleştir diye orada bir çeviri hatası olmuş,eğer etkinleştirme yaparsan çocuğun olmuyor.o yüzden oyuna girerken o seçeneği işaretleme.eğer zaten işaretlemediğin halde çocuğun olmuyorsa onu bilemiyorum belki başka bir sorundur.

oyuna girişte bir seçenek var ölüm ve doğumu etkinleştir diye orada bir çeviri hatası olmuş,eğer etkinleştirme yaparsan çocuğun olmuyor.o yüzden oyuna girerken o seçeneği işaretleme.eğer zaten işaretlemediğin halde çocuğun olmuyorsa onu bilemiyorum belki başka bir sorundur.
Nasıl yani, işaretlediğimizde ölüm ve doğum devre dışı mı kalıyor ?

aslında işaretlemesi gerekiyor siz tam tersini söylemişsiniz çünkü ben işaretlemiştim gayette güzel 15 tane çocuğum oldu
normalde işaretleyince devre dışı bırakıyorsun.normalinde o seçenek ''disable death and birth'' yani ölümü ve doğumu devre dışı bırak.ama türkçeye tam tersi bir anlamda çevrilmiş.bu yüzden işaretleyince çocuğun olamaz.benim gibi ölüm ve doğum açık olsun isteyen arkadaşlar o seçeneği boş bıraksın.

aslında işaretlemesi gerekiyor siz tam tersini söylemişsiniz çünkü ben işaretlemiştim gayette güzel 15 tane çocuğum oldu
Bilmiyorum dostum, ben yeni save açtım ve işaretlemedim. Girdiğim 5. veya 6. savaşta yoldaşım çapulcular tarafından katledildi :sad:. Ve bu şekilde öğrendim.

Ben karakter gelişimine çok emek verdiğim için ölüm seçeneği ile emeklerimin heder olmaması için seçmiyorum. Çocuk olmasa da kardeşlerimle oyunu tamamlayacağımı düşünüyorum. Klan üyelerinin ömrünü 10 yıl arttıran sağlık skili için birlik kurdurup paso düşman askerlerine dövdürdüğüm sağlıkçım, taktik vs bütün yetenekleri ile değme yoldaşa taş çıkarıyorsa da sağlık puanını çok yavaş alıyor. Yine de oyun boyunca devam eden gelişimi sonucunda ilgili skili ( güncellemelerle iptal falan etmezlerse ) alıp zamanımızı uzatabilir nasipse.

Back
Top Bottom