Tarafıma çektiğim lord ile bugda kaldım şaka gibi

Users who are viewing this thread

Az önce bi kale fethettim daha sonra tüm askerleri kaleye bırakıp başka asker toplamak için köylere gezmeye çıkarken düşman krallıktan bir lord 40 kişi ile bana geldi. Savaşsak yenilcem durduk yere sıkıntı çıkıcak kaçsam kaçamam yanımda yoldaşlar dışında kimse yok, dur dedim ben şunu ikna edeyim yanıma çekeyim, tek denemede yanıma çektim para istedi parasını verdim oh dedim karlı iş oldu ama bu anasını sattığımın gerizekalı yapay zekası beni sanırım hala düşman görüyor mapte hareket etmek için nereye tıklasam lord hemen o an zaten dipdibe olduğumuz için beni salisesinde yakalıyor ve "Chee uzun zaman oldu..." diyor. Ne yaptıysam kurtulamadım ve aralıksız 25-30 kere chee uzun zaman oldu dedi bu gerizekalı beyin fukarası yapay zekalı lord. Kurtulamıyorum. Oto save o noktada kayıt aldı ben de o lordu yanıma çekmeden önce farklı kaydetle save almıştım bir önceki save dosyam 200 gün öncesine ait. Şu evveliyatını ....timin bugını düzeltir misiniz sayın yetkililer.

@Cheeko sürekli bir yerleşim yerine tıklayıp tekrar tekrar her konuşma açıldığında ayrılmalıyım de bende 7-8 seferden sonra düzeliyor.

@Cheeko sürekli bir yerleşim yerine tıklayıp tekrar tekrar her konuşma açıldığında ayrılmalıyım de bende 7-8 seferden sonra düzeliyor.
kanka her yakaladığında iki kezchee uzun zmaan oldu diyor. hani bi kere ayrılmalıyım dyorum hemen arkasından bidaha karşıma çıkıyor ben daha kıpırdamadan. 25-30 kere yakaladı beni böyle kafayı yedim altf4 çektim

@Cheeko Konuşmadan çıktıktan sonra bir yere tıklama imkanın olması lazım bazen arka arkaya konuşma açılıyor ama arada map e atıyor, işte o anlarda sürekli aynı yere tıklayıp sürekli her konuşma açıldığında ayrılmalıyım de hızlı hızlı. Çok başıma geldi sinir bozucu bir bug. Bende steamcommunity de görmüştüm çözümü denedim her seferinde kurtuldum bu yöntemle.

@Cheeko Konuşmadan çıktıktan sonra bir yere tıklama imkanın olması lazım bazen arka arkaya konuşma açılıyor ama arada map e atıyor, işte o anlarda sürekli aynı yere tıklayıp sürekli her konuşma açıldığında ayrılmalıyım de hızlı hızlı. Çok başıma geldi sinir bozucu bir bug. Bende steamcommunity de görmüştüm çözümü denedim her seferinde kurtuldum bu yöntemle.

O kadar sabırlı bir insan değilim kanka. Uzuuuunn bir süre bu 8 senede çıkmış ama 1.5 sene emek verilmiş gibi bir şey olarak çıkan bu saçma oyunu oynamama kararı aldım

yakalasın savaşsınlar hileyle hepsini bayıltsın sonra serbest bıraksın, her şey normale döndüğünde cheat mode kapatıp devam , başka türlü çözüm yok gibi duruyor
Dediğim yöntemle oluyorda arkadaş baya bi sinirlenmiş gerçi sinirlenilmeyecek gibi degil bana da ilk oldugunda adami klandan atip savaşip idam etmiştim

Onun tek çözümü şu anlık başka bir lordun sana saldırması. Ben aynı şeyi kale kuşatmalarında yaşıyordum. Tarafıma savaşmak için gelen lordu ikna edince kuşatma ekranı gidiyordu. Ama orada lordlar bana saldırmadığı için oyunu 4x e alıp bekleyebiliyordum birisi saldırdığında da düzeliyordu, senin yaşadığın durumda vakit geçirme şansın olmadığı için eski bir save tek çaren olacaktı. Aynı şeyi yaşadığımda oldu ve eski saveme dönüp kurtulmuştum. Yapman gereken tek şey ders çıkarmak ve sürekli save almak kardeşim durum sıkıntılı. Ya da ben çok takıntılı değilim bu konularda diyorsan lordu krallığından atıp, hileyle lordu kesmek .

Bana da olmuştu ve konuşmadan çıktığımda sürekli geriye sağa sola farklı yerlere tıklaya tıklaya 20-30 seferden sonra düzelmişti :grin:

Bana da olmuştu ve konuşmadan çıktığımda sürekli geriye sağa sola farklı yerlere tıklaya tıklaya 20-30 seferden sonra düzelmişti :grin:
Bende düzelmedi bende lorda saldırdım. Hayır o kimki koskoca kralı buga sokuyor. Buga sokulacak adamlarmıyız biz.

Az önce bi kale fethettim daha sonra tüm askerleri kaleye bırakıp başka asker toplamak için köylere gezmeye çıkarken düşman krallıktan bir lord 40 kişi ile bana geldi. Savaşsak yenilcem durduk yere sıkıntı çıkıcak kaçsam kaçamam yanımda yoldaşlar dışında kimse yok, dur dedim ben şunu ikna edeyim yanıma çekeyim, tek denemede yanıma çektim para istedi parasını verdim oh dedim karlı iş oldu ama bu anasını sattığımın gerizekalı yapay zekası beni sanırım hala düşman görüyor mapte hareket etmek için nereye tıklasam lord hemen o an zaten dipdibe olduğumuz için beni salisesinde yakalıyor ve "Chee uzun zaman oldu..." diyor. Ne yaptıysam kurtulamadım ve aralıksız 25-30 kere chee uzun zaman oldu dedi bu gerizekalı beyin fukarası yapay zekalı lord. Kurtulamıyorum. Oto save o noktada kayıt aldı ben de o lordu yanıma çekmeden önce farklı kaydetle save almıştım bir önceki save dosyam 200 gün öncesine ait. Şu evveliyatını ....timin bugını düzeltir misiniz sayın yetkililer.
Hileleri aç ve uzak bir yere ışınlan...

Back
Top Bottom