Vali neye göre atanır?

Users who are viewing this thread

traileri var. onurlu cimri cesur gibi. atama yaparken bonusları trailterinden dolayı yazacakmış. Sanırım şimdilik eklenmemiş. Ansiklopedisi aynen böyle diyor

traileri var. onurlu cimri cesur gibi. atama yaparken bonusları trailterinden dolayı yazacakmış. Sanırım şimdilik eklenmemiş. Ansiklopedisi aynen böyle diyor
herhangibi bir eksisi olmayan birini oraya atamak boş durmasından iyimidir ?

Eşimin yönetim becerisi yüksekti. eşimi atadım ben. İşe yarıyor mudur? + sı var mıdır? emin degilim. Ama iyi dinar kazandırıyor.

Yönetici yeteneğine bak kişilik özellikleri bence şuan çalışmıyor oyunda daha bir artı eksisini görmedim. Bir de kültür önemli misal İmparatorluk kalesini aldıysan İmparatorluk soyundan birini koyunca kültür veriyor. Ne işe yarıyor dersen bağlılıkları falan artıyor. Seviyorlar yani valiyi kendilerinden görüyorlar.

Eğer bir şehir ele geçirdiysen, İdare konusunda iyi olan bir yoldaşını Vali olarak atarsan sana bazı konularda avantaj sağlar.
Kale'ne ise askeri ve mühendislik bakımından bir Vali atarsan bu senin için bazı konularda avantaj elde etmeni sağlar.

Back
Top Bottom