Battlefield V - 2018

Users who are viewing this thread

Bak savaşın zalim ve korkunç yanlarını çok güzel yansıtıyordu bf1, arcade yada değil. Bunda kadın gülüyor falan şaka mı ya. Ptsd geçiren adamlar, shellshock askerler geçirdi bu insanlar. Biz napıyoz tanklar evi yıkıyor ölmüyor, 100 metre yakınına v2 roketi gibi bir roket düşüyor ölmüyor, yea abi bf1 trailerda şu kafaya vurma hamlesi vardı ya, he onu kadın yapsın şimdi ver gitsin.

Battlefield 1942 ve Battlefront 2 adam akıllı remastered yesin başka bir şey istemiyorum. Yeni Battlefront'ların ilki leşti, ikincisi iyi olacaktı ama EA tecavüz etti oyuna.

ErkutErdem said:
Bak savaşın zalim ve korkunç yanlarını çok güzel yansıtıyordu bf1, arcade yada değil. Bunda kadın gülüyor falan şaka mı ya. Ptsd geçiren adamlar, shellshock askerler geçirdi bu insanlar. Biz napıyoz tanklar evi yıkıyor ölmüyor, 100 metre yakınına v2 roketi gibi bir roket düşüyor ölmüyor, yea abi bf1 trailerda şu kafaya vurma hamlesi vardı ya, he onu kadın yapsın şimdi ver gitsin.

Yalan yok ben BF1'de de baya arcade oyun oynuyor gibi hissediyordum, o zalim korkunç yanlarını bana hiç veremediler açıkçası. Oyun motorundan mıdır, akışkanlıktan mıdır nedir bilemiyorum, bir türlü moda girememiştim oynarken. Oyun oynadığımın çok bilincindeydim yani, bir asker değil oyun oynayan çocuk olarak hissettim hep oynarken.

COD MW serisini daha geçenlerde yeniden oynadım, onda öyle değildi mesela, çok rahat moda girdim. Şu sıralar biri önerdi diye Spec Ops: The Line oynuyorum, bu oyunda bile BF1'den daha çok savaşın zalimliğini korkunç yanlarını hissediyorum.

Uyarı: Siz iletinizi yazarken yeni bir ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.

Dötüm gibi trailer olmuş ya. Aksiyon-komedi filmi trailerı gibi olmuş. Çok renkli, çok hareketli. Milletin götünde bomba patlıyor hala daha şekil peşindeler. Bi de o abla bildiğin gıcık ya. Olmamış abi hiç olmamış.

aYgP65N_460swp.webp

O değil V yapmışlar. Vietnam yapsalardı çok güzel olurdu. Baya uzun zaman oldu vietnam yapılalı. Daha çok hype yapardı. Yani teknoloji olarak pek fark yok ww1 ile 2 arasında. Oyun aynı hissettirecek.

CoD yine aynı yapmışlar. Bu sene ikiside kötü oldu :sad:. Ama CoD'un ses efektleri güzel baya. O öldüğümüz an çıkan ses. Bide en sonda player of the round süper olmuş. Keşke Destiny'de falan olsa. Hatta Bannerlord'a bile olur o  :razz: Aşırı havalı duruyor.

• inşa sistemi;
her sınıfta alet çantası olacak ve her sınıf defansif yapılar inşa edebilecek/güçlendirecek; siper, duvar, kum torbası vs. ama sadece destek sınıfı ofansif yapılar; top, makineli tüfek, havasavar vs. yapabilecek
baktık fortine çok tuttu, biz de azcık oradan ekmek yiyelim diye ona benzer bir oyun yapıyoruz kafası olmamış mı bu

kierra said:
• inşa sistemi;
her sınıfta alet çantası olacak ve her sınıf defansif yapılar inşa edebilecek/güçlendirecek; siper, duvar, kum torbası vs. ama sadece destek sınıfı ofansif yapılar; top, makineli tüfek, havasavar vs. yapabilecek
baktık fortine çok tuttu, biz de azcık oradan ekmek yiyelim diye ona benzer bir oyun yapıyoruz kafası olmamış mı bu

Fortnite da Foxhole'dan çakmış o zaman.

Trailer önceki oyunlara göre haya kırıklığı olsa da(En kötüsü hatta) şu ana kadarki en iyi BF oyunu geliyor. Premium Pass'in olmaması bile yeterli bir sebep benim için. İşlemcimi yenileyebilirsem çıktığı hafta almayı düşünüyorum.

Buraya listeledim ben de yeniliklerin çoğunu.

Ayro said:
Fortnite da Foxhole'dan çakmış o zaman.
eee ? bunu reddetmedim ki ben hiçbir zaman ? fortnite da orcs must die tipinde birkaç oyuncu ile çeşitli defanslar kurup moblara karşı base savunduğun bir oyundu, onlar da baktı oyun tutmuyor, o zaman esnasında piyasaya çat diye düşen pubg'den çalıp oyunu bugünkü haline çevirdiler. şirketi kurtardılar mı ? kurtardılar. gayet de başarılı oldular, ben her ne kadar sevmesem de çok başarılı bir hamle olduğunu kabul ediyorum. belki bu oyun da başarılı olur aynı fortnite gibi, ama bu "piyasada tutan ne varsa onun taklidini yapalım" kafası beni çok baydı şahsen. oyunlarda özgünlük kalmadı ona çok üzülüyorum, her şey "biz bu oyunu nasıl satarız?" kafasında şu an piyasada. koskoca battlefield'ın geldiği şu durum da dediğimi kanıtlar nitelikte.

Fortnite'dan ziyade R6S gibi ama herkes ortak. Fortnite'da 3 tipmkaynak var ortalıktan topluyorsun. Bunları duvar, zemin, çatı ve merdiven şeklinde inşa ediyorsun. Sandboxa tokat atıyor oyun. Benim anladığım buradaki farklı bir muhabbet bundan.R6S'de tachanka nasıl lmg kuruyorsa bunda da öyle AA kurulacakmış.

En iyi Battlefield demek için aşırı erken. O dörtlü askerleri görünce soğudum açıkçası. Kıyafet özelleştirmesi bu olmamalı. Protezli warpaintli amazon kısmına hiç girmiyorum. Böyle bir kafayla yapılan oyun en iyi BF olacaksa DICE/EA isim haklarını satsın birine daha iyi.

Şu oyunun fragmanına dünyanın parasını harcıyorlar dandik bir şey yapıyorlar (aldıkları disslikedan belli). Adam ne güzel trailer yapmış. BF V bile güzel gözükmüş.. Gerçi baktığımda zor anlıyorum bu BF V mi BF 1 mi diye ama yine de güzel iş çıkarmış.. Gerçek olanı göstermesi ayrı güzel bir şey..

http://oyungezer.com.tr/haber/56316-tamamen-habersiz-oyuncularla-cekilen-battlefield-videosu-muhtesem-olmus?fbclid=IwAR2Vift2UX7u_I0rD3KywiPyRPtQyV9EF1o--cF6B2mDhwNo0z1hQTM3i5k

BF1 bu ve sinematik video muhabbetinin tümüne kıyasla çok küçük bir şey. Önemli olan kısmı genelde böyle şeylere sunucu kiralar senaryoya bağlı kalarak kayıt yaparlarken bunda tamamen normal sunucularda çekim yapmışlar. Youtube'da "Battlefield Cinematic" diye aratırsan zibilyon harika içerik çıkar.

Şu benim favorilerimden misal:

Bu da çok sevdiğim bir kanal. Eski videolarını ara sıra açar izlerim. Bayağı emek veriyorlar resmen kısa film yapıyorlar. BF1 için örnek atayım bir tane.

Back
Top Bottom