[WYL 3] Grup Aşaması - Son tarih: 12.07.2017

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Pumpkin Lord

a5Wnp7.png

GRUP AŞAMASI

Ligi daha kısa tutmak ve herkes bir yerlere gitmeden zamanında bitirebilmek için grup aşamasını başlatıyorum bugün. WML'den geçerken düşen takımlarla birlikte yeni katılanların, eskiden oynanmış maçlar, WML'deki takımların durumuna göre dengeli bir çözüm bulmaya çalıştım.

• Bazı takımlar diğer takımlara göre daha fazla maç yapmak zorunda şu an bu durumda, bazı takımlar daha az; eğer şu an daha fazla maç yapmak zorunda kalan takımlara daha az maç yaptırtabilseydim, bu sefer başka takımlar daha fazla maç yapacaktı. Bunun bir sonu yoktu kısacası.
  • Bu sorunu, seeding ile çözdüm. Zamanı bol tutuyorum, grup aşaması aşağıdaki şekildedir. Seedingleri yüksek olan takımların skorlarını sayıp düşük olanlarınkini es geçmek zorunda kaldım.
  • Haftalık sistemle ilerlenmeyecek. 15 temmuz'a kadar aşağıdaki skorsuz maçların yapılmış olması gerekmekte.
  • Maçlarınızı istediğiniz WYL sunucusunda yapabilirsiniz. Maçtan önce bu konuya "EÇ vs Aux 28 temmuz saat 10'da yapacaktır." gibi yazmanız yeterli. Size bir serverı rezerve etmiş olacaz o tarih için. Oynayacağınız faction ve haritaları 2 harita şeklinde yazmanız gerekmektedir.
  • Maçınızda hakem bulunması şart değil, fakat hakemler ve adminler maçlarınıza gelebilir/gelmeye çalışacak. Her türlü ihtimale karşı, takım kaptanlarından veya oyuncularından maçlarının skorlarını her bitmiş setin skor tablosuyla birlikte resmini konuya koymalarını rica ediyoruz. Ve, ID'leri ekranda print alıp onu da ayrıca bir resim olarak koymalarını beklemekteyiz. Bunu iki taraftan da biri yapabilir.

Bol şanslar! İyi oyunlar!

Selamlar,

Bir hafta önce yetkilelere bildirmiştim, malesef yeteri kadar oyuncu çıkaramadığımız için, geçen sene kazandığımız bu turnuvaya bu sefer katılamayacağız.Katılan diğer takımlara başarılar.

Auxilla - Seküler birliği maçı Sekülere verilmiştir. (0-0)

Aleksey said:
20170629223814_1.jpg

20170629224530_1.jpg

20170629225037_1.jpg

ad Victoriam 12-0 Brazdnt'ın Osttruppen Piyadeleri

Güzel maçtı tebrikler
Avans biraz fazla kaçtı xD sorunsuz güzel bir maçtı teşekkürler :party:

Karşılaşıcağımız Klan:Master Of The Royal Guard & Belediye Şovalyelerine karşı
Mac Boyutu:6v6
Haritalar:Sandi Bush Svadya ve Veagir & Verloren Nord ve Rodok
Maç Tarihi ve Saati:03.07.2017 Saat:20:30

Hakan-5050 said:
Karşılaşıcağımız Klan:Master Of The Royal Guard & Belediye Şovalyeleri karşı
Mac Boyutu:6v6
Haritalar:Sandi Bush Svadya ve Veagir & Verloren Nord ve Rodok
Maç Tarihi ve Saati:03.07.2017 Saat:20:30

Onaylıyorum.

Vanguard vs Phanda
Maç skoru Vanguard lehine 8-5 iken son 2 el kala Phanda oyuncuları sunucudan çıktı.

San'di'boush
Jl301n.jpg
zBn694.jpg
Reveran Village
lWEMVQ.jpg
dGX1OQ.jpg
IDler:
ER3XkB.jpg
MvkOjM.jpg

Phanda, kadrolarini bildirmedikleri icin oynadiklari her el -butun mac- vanguarda'a verilmistir. (Sonuc degismemis oluyor, 13 - 0 vanguard default win.)

Kurallari okuyunuz.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom