Mount&Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Grafikler harika. Mancınık sistemi gayet iyi ama video oyunun genel hikayesi hakkında herhangi bir ipucu vermemiş. Ellerinize sağlık

Kurnaz Beğ said:
Geri oynatma sadece tekli oyuncu modunda mı olacak acaba? Çoklu oyuncuda olacağını hiç sanmıyorum da.

Geri oynatma mp'de gösterildi gibi sanki videoda. O kadar da gerekli değil bence ama sp'deki epik savaşlarda işe yarayabilir, sağlam görüntüler çıkar ortaya.

Aklıma takılanlar; kuşatma silahları belirli bir özelliğe göre sayı ve nitelik olarak değişecek mi ki değişmeli. Askerler hala savaş başladığında 1 kişiye kilitlenip herhangi birinden darbe almadığı sürece onun peşinden harita boyunca koşacak mı, grafikler neden ekran görüntülerinden daha farklı göründü vb.

Video çok kısa, zaten yarısı tavlamsı bir oyunu gösteriyor. Yine de az çok fikir edindik tabii oyun hakkında, gösterildiği kadarıyla gayet güzel bir oyun olacak ve beklentileri karşılayacak gibi duruyor. Umarım bugün çıkış tarihi de açıklanır.

Tabii ben oyunu merak ettiğim kadar modlamayı da merak ediyorum. Çok detaylı bir oyun olacağı belli, modlamak çok zor olacak. Özellikle Türkçe forumun Warband'deki modlama geçmişine bakarsak çıtayı 3-4 seviye yukarı çıkartmamız gerekecek. Aksi takdirde yine iki kılıç yapan (ki oyun içinde de yapılabiliyor görüldüğü üzere) mod yaptım diye konu açar.

Nihbrin said:
İye.Bepsilomicronu said:
colombos said:
colombos said:
Mevsimler harika. Sonunda kuşatma zevkli olacak. Oyun masasının dizaynı güzel ama grafikleri rezalet hele bardak yuvarlak bile değil ayrıca oyunlar da hiç tanıdık değil :sad: Kılıç yaratma bölümü çok güzel olmuş. Replay videos bölümü bence konulmasaymış iyiymiş.

Olmayan bir kültürün elbette bu dünyada bulunmayan bir oyunu olur fikrimce.
Ayrıca o masa oyunu için mp turnuva bile yapılabilir,

Acaba dışarıdan gözlemlenebilir şekilde mi? Belki sadece tekil oyuncu için bir aktiflik olur.

Bence gözlemlenebiliyordur. Çünkü hana girdiğimizde bunu oynayan birileri zaten var olacaktır bence.

Yalnız Replay kısmı gereksiz uzatılmış. Bence 1 dk verilecek kadar.önemli değildi.

Cevdet said:
Silah yaratma olayı olduğuna göre asker yaratma olayı da olabilir.

Uyarı: Siz iletinizi yazarken 16 yeni ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.

Labrador said:
eğer yine aynı sistemse hayal kırıklığına uğradım o en sonda adamdan çıkan kanı beğenmedim :grin: dandik geldi o kan :grin:

M&B'in en eşsiz yanı dövüş sistemi zaten, kesinlikle değişmemesi lazım ki değişmemiş gibi duruyor ve ben şahsen epey memnunum bu durumdan.

Video daha çok oyunun bazı özelliklerini göstermek için yapılmış gibi duruyor. Hangi sistemlerin entegre edildiği, oyunculara ne tür seçenekler sunulacağı gibi. Replay sisteminden tut, oyun içi silah yapımına kadar çok iyi özellikler var içinde.

Bir yandan tam bir RPG olmuş derken, diğer yandan arkadaşlarımla birlikte oynayıp, replay paylaşacağım bir oyun gibi düşünüyorum.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom