Fear The Walking Dead ---Ağustos 2015--- [Spoiler Zorunludur]

Users who are viewing this thread

ftwd-a00f492060b5aa69.png
Blood_splatter_3-sc.png

http://www.imdb.com/title/tt3743822/
Reyting rekorlar kıran The Walking Dead'in kardeş dizisi, orijinal yapımla aynı evrende geçecek fakat Georgia yerine Los Angeles’ı mesken tutacak. Zombi kıyametinde hayatta kalmayı başarıp, yaşam mücadelesi veren farklı karakterler ekranlara gelecek. Başrollerde Cliff Curtis, Kim Dickens, Frank Dillane ve Alycia Debnam Carey var.

The Walking Dead'i 3.sezondan sonra izlememiştim. Ondan sonrası çok güzel dedikleri için hiç başlamadım sonraya saklıyorum :grin: Buna başlayabilirim. İnş bu da başarılı olur.

Gelen bilgiler:
Fear'ın ilk sezonunun 6 bölüm ve her bölümün 60 dakika olması bekleniyor. The Walking Dead dan bazı oyuncular diziye girecek olsa da asla Twd den önemli bir oyuncu diziye girmeyecek. Birleşme olmayacak. Dizinin ilk sezonu için 30 milyon dolar harcandı. İlk bölüm 24 Ağustos'ta veya öncesinde çıkacak. İlk bölümün adı ' Pilot '.

Bende izledim ilk bölümü bi kaç gün önce, güzel beğendim hatta şuan ki twd bölümlerinden daha çok sardı açıkcası.

Edit: 2. bölümüde izledim, daha da güzel olcak bence o yüzden takibe aldım.

Ben zombi dizilerinin başındaki kaos havasını seviyorum.İnsanlar zombilere alıştıkdan sonra tadı kaçıyor dizinin :grin: Hep aynı şeyler oluyor çünkü, güvenli bir yer buluyorlar, sonra biri kapıyı falan açık bırakıyor, birkaç kişi ölüyor, mekan mahvoluyor, başka bir yer arıyorlar, orada da aynı şey oluyor, arada yeni kişiler katılıyor gruba vs. Demem o ki; gayet güzel gidiyor şuan, ama uzadıkça sıkmaya başlar.

diziyi sevmemizdeki sebep twd ye bağlı olması. twd hiç çıkmamış olsaydı şu an en az yarımız burun kıvırırdık buna. çok yavaş ilerliyor, karakterler inanılmaz derecede bayıyor. hele o kızın ergen tripleri, erkek arkadaşına "vay beni tek sen anlıyorsun" havaları vs.. tam dayaklık.

ha uyuşturucu kullanan eleman güzel oynuyor ama karakteri bozarlar gibi geliyor. bu elemanın karakterinin zayıf olması (kalması) gerekiyor. (sonuç olarak uyuşturucuyu defalarca bırakmasına karşın gene başlamış) elemanı rick gibi, daryl gibi süper kahraman moduna sokarlarsa kötü olur.

İlk sezon bitti.Düşünceleriniz nedir :smile: Benim düşüncelerim,gayet iyi bir sezondu.Güzel de bir sezon finaliyle karşılaştık.Acaba 2.sezonda neler olacak?Nereye gidecekler?

Ee sizinkiler neler?

Back
Top Bottom