Mount&Blade Kutulu Versiyonu

Users who are viewing this thread

Afa Potter said:
Yakınlarda MediaMarkt varsa uğra bence

Yozgat'ta MediaMarkt yok maalesef kasaba gibi bir yer :grin:

Edit: MediaMarkt'ta araldan alıyolr?

[table][tr][td] ActiveX said:
Emrehan said:
İlk oyun Türkiye'de kutulu satılmadı.

Aral'da var?
mount & blade'in ilk oyununa hiç rastlamadım kutulu olarak (bende bir arşiv yapmayı seven birisi olarak) aral'da varsa da stokta yoktur.amazon'dan gibi sitelerde olabilir şahsen ben wfas'ın kutulusunu ebay'den almış bulunmaktayım (wfas <3 )[/td][/tr][/table]

Redfox Pasha said:
Emrehan said:

Aral'da var?
mount & blade'in ilk oyununa hiç rastlamadım kutulu olarak (bende bir arşiv yapmayı seven birisi olarak) aral'da varsa da stokta yoktur.amazon'dan gibi sitelerde olabilir şahsen ben wfas'ın kutulusunu ebay'den almış bulunmaktayım (wfas <3 )[/td][/tr][/table]

Aral'da var stoklarda da var. Ama onu alınca ne gibi değişiklikler olacak? Hepsi aynı kutuda mı gelecek? Kutuları değişik mi olacak? Bunları merak ediyorum :smile:

Redfox Pasha said:
Emrehan said:

Aral'da var?

Aral'da var stoklarda da var. Ama onu alınca ne gibi değişiklikler olacak? Hepsi aynı kutuda mı gelecek? Kutuları değişik mi olacak? Bunları merak ediyorum :smile:
[/td][/tr][/table]
hepsi aynı kutu içinde gelicek içinde 1 adet de kalradya haritası olacak (koleksiyon paketinin en güzel tarafı kendim almadım ama var biliyorum) içinde 2 yada 3 cd olacak (mb wfas ve mb (ilk oyun) bir cd'de yada en azından ben öyle zannediyorum)bu kadar öyle hepsinin ayrı ayrı kutusu olmayacak

Hani nasıl 2 dvd oyunlarda dvd lerden biri sağda biri solda olur ya öyle olacak oyunlardan biri sağda biri solda umarım bu yardımcı olmuştur

Redfox Pasha said:
Hani nasıl 2 dvd oyunlarda dvd lerden biri sağda biri solda olur ya öyle olacak oyunlardan biri sağda biri solda umarım bu yardımcı olmuştur

Valla kararsız kaldım Tek tek mi yoksa toplu mu alsam diye :sad: Kesin senin anlattığın gibi mi oluyor emin misin?

kesin benim dediğim gibi oluyor kutu açılımlarına bakmıştım.bu arada aral'da ne koleksiyon paketi ne tek tek stoklarda var.oyunun kutulu versiyonları nerdeyse satıştan çekilmiş durumda gittidiyor gibi sitelerde belki warband bulursun. bu arada emin değilim adım Emir

Redfox Pasha said:
kesin benim dediğim gibi oluyor kutu açılımlarına bakmıştım.bu arada aral'da ne koleksiyon paketi ne tek tek stoklarda var.oyunun kutulu versiyonları nerdeyse satıştan çekilmiş durumda gittidiyor gibi sitelerde belki warband bulursun. bu arada emin değilim adım Emir

Emin misin derken ismini dememiştim :smile: Aral'a gelme şansları var mı? Stoklarda yokmuş :sad:

Emin misin olayını anlayıpta espri yapmıştım :smile: Hayır yok Warband'a yeni bir DLC çıkmadığı sürece koleksiyon paketi stoklarıda yenilenmez.Oyunlar belki bizim için eskimedi ama piyasa için eskidi ayrıca bu dijital ortam TW'ninde işine geldi sanırım ki piyasada bir tane satılık kutulu versiyon yokken çıkartmamasının sebebi olabilir.Dediğim gibi beklemeye ve 40-30 lira kargo paraları ödemeye hazırsan yurtdışından getirmeler seni bekler.

Redfox Pasha said:
Emin misin olayını anlayıpta espri yapmıştım :smile: Hayır yok Warband'a yeni bir DLC çıkmadığı sürece koleksiyon paketi stoklarıda yenilenmez.Oyunlar belki bizim için eskimedi ama piyasa için eskidi ayrıca bu dijital ortam TW'ninde işine geldi sanırım ki piyasada bir tane satılık kutulu versiyon yokken çıkartmamasının sebebi olabilir.Dediğim gibi beklemeye ve 40-30 lira kargo paraları ödemeye hazırsan yurtdışından getirmeler seni bekler.

Bi an şüphelendim acaba bu şaka mı yapıyor diye :grin: Yurtdışından getirtmem çünkü İngilizce kutusu felan ne yapayım :smile: Arşivcileri düşünse Talewords keşke. Yeni oyun çıkana kadar bekleyeceğiz artık :smile:

Afa Potter said:
MediaMarkt :wink:

Keşke burda MediaMarkt olsaydı :sad:

Edit: Tiglon ve Aral Game satıyor. Firee&Sword Tiglon'da 30 TL Aral'da 9. Çok fark var.

Afa Potter said:
Ooo Tiglon kazikmis canim... Burda warband kutulu da, fire&sword kutulu da 10'ar TL

Ölmeden önce alsaydım bi şunları yaa :grin:

Back
Top Bottom