[SP][Beta][OSP] Khergit Wars

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Bu modun adını Kergitlerin yükselişi yapabilirsin.Bu arada resimlere baktım Kergit Kargıcısının botu Native dekinden daha az koruyor diğer Kargıcı resmnde ayağında bot yok.

Mirachann said:
Bu modun adını Kergitlerin yükselişi yapabilirsin.Bu arada resimlere baktım Kergit Kargıcısının botu Native dekinden daha az koruyor diğer Kargıcı resmnde ayağında bot yok.

Rise of Khergit modu var zaten.

1yrVnY.jpg

Shader'ları ayarlamalısın sanırım, çok parlak duruyor.

Başarılar diliyorum.

Dragos said:
1yrVnY.jpg

Shader'ları ayarlamalısın sanırım, çok parlak duruyor.

Başarılar diliyorum.
Ayarlı parlaklık meşalelerden geliyor.
bhdr28 said:
1-modun devamı gelecek mi ?
2-kergitlerle sarranidlerin ilişkisini arttırdın mı yoksa savaşa devam mı ?
Modun devamı tabiki gelecek. Hem daha iyi ve detaylı olarak. Sarranidlerle ilişki normal onu ayarlamadım :smile:
Aeglos said:
Modun konusu tam olarak ne olacak ?
Modun konusu kergitlerin müslüman oluşu,ve kraladyada savaş başlaması

Kergitler Gök tanrı inancında olsaymış daha iyiymiş müslümanlığı Sarranidlere verebilirdin nede olsa Kergitler Moğollar-eski Türkler'i andırıyor
Sarranidlerse Arapları andırıyor Svadya ise hristiyan...

Alâeddin Keykubad said:
Hemen indiriyorum inşallah bug yoktur
Hiç Bug Yok Türm Hataları Giderdim. Ama Kodlamacı olsa fena olmazdı :smile:

Yeni resimler var Sarranidlerede başladım hemen hemen hallettim.

RYBgRG.jpg
pg95VN.jpg
kkJMR7.jpg
NqWLJN.jpg
a50nRR.jpg
8gQ6or.jpg
mP5XZy.jpg
EYpOM9.jpg
l79QRl.jpg

Hiç bug yok mu ? sen hiç paran yokken gidip şehirden 10 tane şövalye aldın mı 0 dinar var 10 bin dinar gitti diyor adamda geliyor istediğin kadar alabiliyorsun ve  asker limitini de geçiyor. Umarım derdimi anlatabilmişimdir.

Benim bilgisayardamı sorun var moddamı ne oyunda kergit acemisinin kıyafeti yok oluyo sadece ayakkabısı kafalığı ve silahları görünüyo.

AslanlıYol461 said:
Kardeş Baltalama olarak algılama lütfen, ama Sarranid trooplarının bazılarının Zırhı anno dominiden diye biliyorum.
Zaten toplama bir mod acemi bir modcu galiba kendisini geliştirecektir :smile:
Edit:grin:ragon sen paradoxfandaki Dragon musun?

xxMountBladexx said:
Hiç bug yok mu ? sen hiç paran yokken gidip şehirden 10 tane şövalye aldın mı 0 dinar var 10 bin dinar gitti diyor adamda geliyor istediğin kadar alabiliyorsun ve  asker limitini de geçiyor. Umarım derdimi anlatabilmişimdir.
Zaten asker alma bilerek çiftçi olarak bıraktım ve bedava yaptım pek bir şeyle oynamadım. Ordaki hata pek ciddi bir soruna sebep olmaz zaten alırken "10 farmer" şeklinde değil mi? Parasız yaptım bedavaya :smile:.
AslanlıYol461 said:
Kardeş Baltalama olarak algılama lütfen, ama Sarranid trooplarının bazılarının Zırhı anno dominiden diye biliyorum.
Evet bazıları osmanlı1451 bazısı ise Anno domini bazısı ise açık kaynaktan aldım. İzinlidir.
xxMountBladexx said:
AslanlıYol461 said:
Zaten toplama bir mod acemi bir modcu galiba kendisini geliştirecektir :smile:
Edit:grin:ragon sen paradoxfandaki Dragon musun?
Hayır o değilim acemi hiç değilim asıl sen acemi olmalısın. İşin bir aslını anla ona göre konuş.
Mirachann said:
Benim bilgisayardamı sorun var moddamı ne oyunda kergit acemisinin kıyafeti yok oluyo sadece ayakkabısı kafalığı ve silahları görünüyo.
Sende sorun var bu yeni link 'i eskisinin üzerine atma. Yeni bir modmuş gibi koy. Eğer devam ederse özelden anlat bana iyice. :smile:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom