[SP][Beta][OSP] Khergit Wars

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Öneri : Büyük Kergit İttifakı

Tüm Kergitler ve Sarannidler birleşerek svadyaya doğru ilerleyecek taa ki svadya onları durdurana kadar durmayacaklar çünkü mareşal biz olduğumuzda olacak bu  :cool:

Berşan Tankişi said:

Tüm Kergitler ve Sarannidler birleşerek svadyaya doğru ilerleyecek taa ki svadya onları durdurana kadar durmayacaklar çünkü mareşal biz olduğumuzda olacak bu  :cool:
İstila sistemiyle bu mümkün. Ama bu iki krallığın askerleri pareven şehrindeki ne var ne yok herkese saldırırlar. :smile: İyi bir kodcumuz olsa aslında :smile:.

Dragon Caliph said:
Berşan Tankişi said:

İstila sistemiyle bu mümkün. Ama bu iki krallığın askerleri pareven şehrindeki ne var ne yok herkese saldırırlar. :smile: İyi bir kpdcumuz olsa aslında :smile:.
kod bilmemek başa bela

profenix said:
Dragon Caliph said:
Berşan Tankişi said:

İstila sistemiyle bu mümkün. Ama bu iki krallığın askerleri pareven şehrindeki ne var ne yok herkese saldırırlar. :smile: İyi bir kpdcumuz olsa aslında :smile:.
kod bilmemek başa bela
Haklısın. Biz modelci olduk ama :smile:. Öneride bulunun bol bol.

Dragon Caliph said:
profenix said:
Yiğit Gün said:
Arkadaşlar bence 1 sayfa önceki uzun iletime bakın.Oradan 2 tane şamanist 2 Müslüman Khergit koyarız.Birinin lideri Dustum Han olur.
Örn;Taiga Khergitlerinin lideri Dustum Han.

Not:Fantastik isimler önermeyin
Kalradya tarihine uygun olarak böyle yazdım,uyabilirsiniz uymaya da bilirsiniz.Bu bir öneridir  :smile:
1.Dulam Kergitleri(Dustum Han)
2.Ubayn Kergitleri(Badzan)
3.Tulga Kergitleri (Sancar Han)
4.Geroya Kergitleri (Alagur Han)
5.Humyan Kergitleri (Shamir)
Humyan:Ubayn ailesinin eski düşmanları
Dulam:Humyanların ezeli düşmanı eski bir kergit klanı
Ubayn:grin:ulam ve Humyan ile savaşta olan Baheshtur'un dedesinin yönettiği kergit ailesi.
Geroya:Humyan ve Dulam klanları ile savaşta olan kergit krallığı
Tulga:Bütün klanlarla savaşta olan sarranidle ittifak yapmış en büyük kergit krallığı.

Edit:Bahestur'un hikayesinden alıntı.
bunlar olur mu? fantastik değil yani olabilir  :smile:
Arkadaşın dedikleri uygun. Biraz kültürlerindeb veya oyuna koymamız gereken zırhlardan öneride buluna bilir misini?

Humyan zırhları Evlat 0.51'de var diğerlerinde öneride bulunamıyağım malesef.

Yiğit Gün said:
Modun kodcusu olarak daha da isim önermiyorum  :grin:.Yabancı forumdan istediğiniz itemleri atın ekleyeyim.Unutmayın PC'im şu an bozuk.
Sadece item ekleyerek koducu olunmuyor , tamam usta değiliz de o istila kodunu yazmak başka bir kodculuk.

Black Dead said:
Yiğit Gün said:
Modun kodcusu olarak daha da isim önermiyorum  :grin:.Yabancı forumdan istediğiniz itemleri atın ekleyeyim.Unutmayın PC'im şu an bozuk.
Sadece item ekleyerek koducu olunmuyor , tamam usta değiliz de o istila kodunu yazmak başka bir kodculuk.
Kod işine gireli 1,5 sene oluyor.İstila kodu falan yazamam.Varsa ekleyebilirim.

Yiğit Gün said:
Black Dead said:
Yiğit Gün said:
Kod işine gireli 1,5 sene oluyor.İstila kodu falan yazamam.Varsa ekleyebilirim.
Konuyu kirletmeyin arkadaşlar. :smile:

@Yiğitgün
bu tür şeyleri özelden belirtirsen daha iyi olur sanki.

Bence konuyu degistir kergit bir tek swad ve sarra leri birakmisti tam buyuk bir seferden once ic savas yasadi ve parcalara ayrildilar bissuru kergit ekle gitsin :smile:

mod güzel ama sancar hanın sarayına tulga kalesıne gırınce çapulcuların gıydıgını gıymış duzeltelım lutfn

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom