How I Met Your Mother (Dikkat:spoiler içerir)

Users who are viewing this thread

BurjuVa Ken!

Recruit
                                                                                  [size=24pt]H.I.M.Y.M Platformu[/size]

How I Met Your Mother:

Carter Bays ve Craig Thomas'ın yarattıkları "How I Met Your Mother" konu olarak, romantik başrol Theodore -Ted- Mosby'nin (Bob Saget) hayatının aşkı -eşiyle- tanışma hikayesini flashbacklerle anlatan bir sit-com. 2030 yılında evli, iki çocuk babası Ted çocuklarını karşısına alıyor (David Henrie, Lyndsy Fonseca) ve hikayesini anlatmaya başlıyor.

2005'te 27 yaşındaki mimar Ted (Josh Radnor), arkadaş grubuyla kendisine küçük bir dünya yaratmış bir genç. Arkadaş grubu; en iyi arkadaşı, hukuk öğrencisi Marshall (Jason Segel), Marshall'ın dokuz yıldır birlikte olduğu anaokulu öğretmeni Lily (Alyson Hannigan) ve absürt bir kişiliğe sahip olan takım elbisesiz nefes almayan, hiperseksüel Barney Stinson (Neil Patrick Harris).

Günler akıp giderken, Marshall, tek aşkı Lily'e evlenme teklifi etmeye hazırlanıyor. Kahramanımız Ted bu noktada hayatını gözden geçirmeye karar veriyor. Romantik Ted bekâr kalmaktan hiç haz etmeyen biri olduğu için, gerçek aşkını aramaya koyuluyor. Derken Manhattan'daki Marshall, Lilly ve Ted'in birlikte yaşadığı evlerinin altındaki McLaren's Pub'da Robin Scherbatsky (Cobie Smulders) ile karşılaşıyor ve ilk bakışta evleneceği kadını bulduğunu düşünüyor. Acaba öyle mi?

Oyuncular(Spoiler içeriyor az):

nm0000439.jpg

Barney Stinson (Neil Patrick Harris).:
Dizinin en manyak oyuncusudur.Belkide çoğu kişi sırf bu eleman için diziyi izler,sürekli takım elbise ile dolaşır,dizide en favori karakterimdir,aynı zamanda çok hiperaktiftir,kadınlara bayılır.Çok gıcıktır

nm1102140.jpg

Ted (Josh Radnor):
Ted,dizinin başrol oyuncusudur,tüm dizi Ted üzerine kuruludur,diğer 3 arkadaşı ile tüm dizi boyunca(galiba)Ted'e kız arkadaş ararlar.Romantikdir ve bir mimardır.Dizide ciddi kişi rolünü oynar

nm0781981.jpg

Marshall (Jason Segel):
Ted'in en iyi arkadaşıdır,karısı Lily ile diziye hava katar.Çok romantik biridir...

nm0004989.jpg

Lily (Alyson Hannigan)
Çok tatlı bulduğum bu kadın,Marshall'ın tek aşkıdır.Barney'den sonra favori oyuncum budur.

nm1130627.jpg

Robin Scherbatsky (Cobie Smulders)
Robin bir haber spikeri,bültenlerin sonundaki saçma haberleri sunuyor,(devamındaki cümle spoiler içerir)ilk başta Ted'in sevgilisi gibi çıkıyor fakat olaylar çok ters ilerliyor,ve sonrada Ted,Lily ve Marshall grubuna katılıyor

---------------------------------------------------------------------
hadin beyler 1. sezondayım dizi mütüş fakat alt yazı :/

yinede izleyin derim çok eğlenceli

Dizinin en büyük hayranlarından biriyim ve bu konuyu açmak aklıma gelmedi. :/

Unutmadan o izlemek için olan linki kaldır. İllegal oluyor.

Çok güzel dizidir tavsiye ederim ama bölümleri sakın peş peşe çatır çatır izlemeyin 2-3 bölüm izleyin başından kalkın.

Diziyi duymamış biri o başlığı gördüğünde tepkisi ne olur sence? How I Met Your Mother olarak değiştir bence başlığı.

Diziyi baştan sona 4-5 kez izledim. Muhteşem bir komedi herkes izlemeli.
coentrao said:
Diziyi duymamış biri o başlığı gördüğünde tepkisi ne olur sence? How I Met Your Mother olarak değiştir bence başlığı.
Bence de.

7 sezon boyunca izlemiş birisi olarak tadının kaçtığını düşündüğüm dizi.

"How I Met Your Mother" adını bence "How Uncle Barney Lived His Life" diye değişmeli, çünkü son 2,5 sezondur dizide başka birşey dönmemekte. Ted sıktı, MArshall ve Lilly rutine bağladı.

Robin deseniz, ekipte yatacak bekar erkek kalmadı artık. Tekrarları yapacak az kalsın.

Yani prim yapan bir dizinin nasıl sakız gibi uzatılıp insanın tadını kaçıracağına güzel bir örnek diye düşünüyorum. Kız ve oğlan büyüdü, kocaman oldu. Daha neyin nanesini anlatıyorsun ey Ted!!!

Oldum olası sevemedim şu yabancı komedi dizilerini ama bu diziyi çok övdüler belki başlarım.

İyi bir hortlatma oldu.
Son bölüm 8x18 çok iyiydi. Bu sezon en çok güldüğüm bölüm oldu. Yavaş yavaş sezon sonuna yaklaşıyoruz. 9. sezon onayı alındı diyen var ama net bir şey yok daha sanırım.

Big Mike said:
İyi bir hortlatma oldu.
Son bölüm 8x18 çok iyiydi. Bu sezon en çok güldüğüm bölüm oldu. Yavaş yavaş sezon sonuna yaklaşıyoruz. 9. sezon onayı alındı diyen var ama net bir şey yok daha sanırım.

9.sezon son sezon olucağı açıklandı.

Son bölüm harikaydı :grin:

Barney'nin Ted'e verdiği taktikler ve Ted'in onun her söylediğini tekrarlaması çok komikti. "Sana başka bir organımı gösterebilirim." :grin:

Mysterion said:
Son bölüm harikaydı :grin:

Barney'nin Ted'e verdiği taktikler ve Ted'in onun her söylediğini tekrarlaması çok komikti. "Sana başka bir organımı gösterebilirim." :grin:

En çok öteki tek kuralım esprisine güldüm :grin:

Evet ya. Ben de beğenmedim o kadını.

Barney'i oynayan Neil Patrick Harris gay.

Back
Top Bottom