[WML] Warband `Mevsim`Ligi - [Ana Konu]

Users who are viewing this thread

Bir konuya açıklık getirmek istiyorum. Troll olarak yapılacak maçta karşı tarafta bende oynayacaktım sadece tag almadan girdim. Benim hatam ama sonuçta orası turnuva için açılmış bir server olduğundan kimsenin beni sınırsız engelleyeceğini düşünmedim. Kimseye de kinim yok. BLD ve Komunist` lerin turnuva maçında ise "rl" demeden önce rakibiniz ts den reset atmamı istedi droplara bakmak için benimde dalgınlığıma geldi ve rl dedim. İnsanlık hali sonuçta kimse kusursuz değildir değil mi? ve rakibiniz "teamkill" yaptıktan sonra bir çakal nidâsıyla Live dediniz 1 el için, ben hayır deyince de tüm BLD oyuncuları bana itiraz etmeye başladı.
-Senin olayın ne?
-Senin derdin ne?
-Ne yapmaya çalışıyorsun?
Turnuva yöneticisi Adora hakemlik etmem için rica etti, eğer ben orada hakem sıfatıyla durduysam kimse bana saygısızca itiraz edemez.

Olayı fazla büyütmüşsünüz bence.Hekes kendini aklıyor."RL" her iki takım da oyun içerisinden "hazır" dendiğinde atılır.Steam sohbet veya TS geçersiz.Bu yüzden konunistlerin tk atması normaldir ve bld'nin live istemesi mantıksızdır.Jara'nın boşluğuna gelmiş olması da onun sorunudur lakin kin gütme olayının olduğunu sanmıyorum.Kurala göre el geçersizdir.Her iki takım hazır olduğunda tekrar res atılmalıydı.

/mobil/

-Senin olayın ne?
-Senin derdin ne?
-Ne yapmaya çalışıyorsun?

bunların hiç biri saygısızca bir itham değil, sırf hakemsin diye senin köpekliğini yapmayacağız bunu da bilmen lazım. Ayrıca çakal benzetmesi yapabilen bir insan burda bize saygı ve terbiyeden bahsetmemeli. Dediğim gibi biz tk dan sonra farklı bir şekile bürünmedik, rl den sonra başladı sandık ona göre davrandık, bizim için eğer sorun olacak olsaydı biz 12-0 zaten hükmen almıştık maçı yani burda çakal denilecek son insanlarız. Bizim tek sorunumuz jara'nın davranışları oldu zaten bunu da ts de belirttik başka hakem geldi sorun bitti. Birilerinin davranışlarına bir canlıyı örnek gösterirken dikkat etmeni rica ediyorum bundan sonra, gelipte kimseyi aşağılamaya hakkın yok!

Bu Turnuva dağıtılıcak sebebi ise Sağlık sorunum bu turnuva yüzünden çok sitrese girdim lakin bazı clanlar ikna olmuş değil.Dün Blackdeadh nasıl sitrese girdiğmi gördü.Bu sitres Bana çok büyük sorun kaynağı oldu eyer böyle gidersem büyük sorunlar olcağını soyledi doktor. ayın 21 bilgisiyarı 1-2 hafta uzaklaşmamı istedi.Öncelikle herkezden bu turnuva için özür dilerim böyle olmasını istememiştim. Clan liderlerinin ve oyuncuların beni anlıyacağını düşünüyorum. Tabi isterlerse son maçımız olan Cot NJ maçını yapa biliriz. Beni dinlediğiniz için teşekürler. Lütfen sorularınız  varsa bana ulaşın.

Back
Top Bottom