[WB][SP] Hun Senaryosu: Mete Han | İptal!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
HemŞehri(huseyinotlu12) said:
Yanlış hatırlamıyosam bayramda oynayabileceğimizi söylemiştiniz.
İşte bu yüzden tarih vermek sakıncalı :smile: Bir şey tahmin edip söylediğinde bir aksilik çıkıyor ve söylediğin tarihte olmayınca yalancı oluyorsun :smile: Herkes sıkıştırınca "Bayramda" diye demiştir bizimkiler... Sen de kendini o zamana şartlamışsın şimdi muhtemelen yetişmeyecek çünkü ekipten kimse şu sıralar ortalıkta yok benden başka... O zaman da haliyle gecikme olacak ve yetişmeyecek bayrama...

Serkut said:
İşte bu yüzden tarih vermek sakıncalı :smile: Bir şey tahmin edip söylediğinde bir aksilik çıkıyor ve söylediğin tarihte olmayınca yalancı oluyorsun :smile: Herkes sıkıştırınca "Bayramda" diye demiştir bizimkiler... Sen de kendini o zamana şartlamışsın şimdi muhtemelen yetişmeyecek çünkü ekipten kimse şu sıralar ortalıkta yok benden başka... O zaman da haliyle gecikme olacak ve yetişmeyecek bayrama...
Tamamdır.

OguzYabgu said:
Tam tarih vermemiz mümkün değil ancak, bayrama kadar çıkarmayı planlıyoruz inşallah.
Öyle, ancak verdiğim alıntıda da gördüğün gibi kardeşim kesin olarak bayram dememiştik. İnşallah planlıyoruz demiştik. Bir modcu olarak sende iyi anlarsın bizi, öyle çıkardık demeye çıkamıyor maalesef. İlla ki bir aksaklık şu bu olur. Eh, bu da işin tatlı acısı işte.. O yüzdendir ki tam olarak ör: 27.06.2017 gibi bir tarih yazmadık. Kısa zamanda oturup karar verip kesin çıkış tarihi belirlendiğinde konuya eklenir zaten. Kusura bakma kardeşim bizde sizlere daha iyi, daha keyifli bir mod hazırlamak için uğraşıyoruz. Teşekkürler, iyi forumlar.

OguzYabgu said:
OguzYabgu said:
Tam tarih vermemiz mümkün değil ancak, bayrama kadar çıkarmayı planlıyoruz inşallah.
Öyle, ancak verdiğim alıntıda da gördüğün gibi kardeşim kesin olarak bayram dememiştik. İnşallah planlıyoruz demiştik. Bir modcu olarak sende iyi anlarsın bizi, öyle çıkardık demeye çıkamıyor maalesef. İlla ki bir aksaklık şu bu olur. Eh, bu da işin tatlı acısı işte.. O yüzdendir ki tam olarak ör: 27.06.2017 gibi bir tarih yazmadık. Kısa zamanda oturup karar verip kesin çıkış tarihi belirlendiğinde konuya eklenir zaten. Kusura bakma kardeşim bizde sizlere daha iyi, daha keyifli bir mod hazırlamak için uğraşıyoruz. Teşekkürler, iyi forumlar.
OguzYabgu said:
Hadi bakalım.

O Dönemi Göz Önüne Alırsak Çin Nüfüsü Fazla Oldugundan Çin Şehirlerinde Gezen Şehirli Sayısı Fazla Olursa Mühteşem Olur ve Para Birimi Değiştirirsenizde Güzel Olur ve Yeni Yazı Fontuda Güzel Olur. Bu Arada Başarılar Dört Gözle Bekliyorum.

Kardeşim Mod  gerçekten mükemmele benziyor  artılarını saymakla bitiremem fakat eksilerinden bahsedeceğim.
1.Katana silahının Çin kültürüyle alakası yok Japon silahıdır.
2.Sanki bey zırhında parlama var düzeltirsen iyi olur

Modun çıkmasını iple çekiyorum birde şunu söylemek istiyorum kardeşim, modda texture Native gibi mi olacak?

Hocam modda bir sıkıntı çıkmadı İnşallah en son güncelleme notu 1 ay önce geldide bilgi verebilirmisiniz

Ekipte moda devam edebilecek bir tek ben kaldım, diğerleri dersleri ve aile kısıtlamaları yüzünden moda devam edemiyorlar... Ben de kodlama ve modelleme konusunda onlar kadar bilgili değilim... Harita, sancak ve yerleşim yerleri tasarımında varım ben ve bunları da hallettim zaten... Şu an ekipçe haberleşerek modu devam ettirmemiz gerekiyordu ama tam bir aydır ekipte ben hariç uygun zaman bulabilen yok maalesef... Bundan sonra ya ben tek başına devam ettireceğim, ya ekibe yeni kişiler alıp devam ettirip bitireceğim, ya da modu iptal edeceğiz veya konsepte uygun başka bir moda entegre edeceğiz...

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom