[WB]Modül Sistem Platformu [Krallık ekleme dersi yenilendi!]

Users who are viewing this thread

Negatrm Neden Böyle Yapıyorsun. Burda Usta Olacak Varsa Sensin. Ama Hyperinda Kalbini Kırıyorsun Yazdıklarınla. Hyperda Senin Gibi Bize Hep Yardım Etmeye Çalışıyor Ve Ediyor Da. Veya Sana Karşı Bir Yamuk Yaptıysa Kişisel Mesajdan Söyle Eminim Ki Hatasını Düzelecektir.

Negatrm B. said:
Teşekkürler usta, iki cümlelik tanımı, biz cahiller yüzünden uzatman takdire şayan. Tekrar teşekkürler usta, büyüksün.

Artık o usta laflarını görmüyorum.Yani usta musta bana işlemiyor.Dalga geçtiğinin farkındayım :grin:

Ya.2 cümlelik şeyi ben uzatmasını seviyorum.Öyle bi şeyim var benim.
doclcok4715 said:
Negatrm burda Usta Olacak Varsa Sensin.

Sonuna kadar +1

Tüfekçi Başı said:
Bir şeyler yapmak için emek vermeniz gerçekten çok güzel. :smile: Yapmaktan kıymetli. 4. Murat'ın sözüymüş "Bağdat'ı kuşatmak almaktan zevkliymiş".
"Ana gibi yar, Bağdat gibi diyar olmaz. Ama bağdat bombalanır." Sagopa...  :lol:

Tüfekçi Başı said:
Bir şeyler yapmak için emek vermeniz gerçekten çok güzel. :smile: Yapmaktan kıymetli. 4. Murat'ın sözüymüş "Bağdat'ı kuşatmak almaktan zevkliymiş".

Sağol hocam :smile:

O lafı ben de duydum.Manasını anlayamadım ama. :sad:

Hmm.Okul olmasa diyeceğim şimdi :grin:

ulan.Keşke okul olmasa.Birazdaha tatil yaşasaydık :smile:

yeni ileti uyarısı.

Çüş la. 13 bin kişi konuya bakmış.  :shock:

Tüfekçi Başı said:
Biraz okudum 4. Murat'ı. Dizisi de var(Biraz tiyatro gibi çok fena değil). Modumun da konusuna yakın.
Konu kirliliği olucak ama 4. muratı bana sor 7 kere tiyatrosunu oynadım genç osman bağdat ünlü bir mezar olayı vardı mücevherden onların hepsini oynadım sözleri çok manalıdır 4. muratı çok severim. :razz:

Meydan Kavgası/Kılıç Dövüşü için bir ayar çeker misin? Başlangıçta 40 kişi çıksın sahaya sona kalan kazansın. Zor ayarlara alınca biriyle dövüşürken arkanda biri doğuyor anında indiriyorlar adam gibi herkes çıksın yapsın kavgasını (:

bpuser said:
Meydan Kavgası/Kılıç Dövüşü için bir ayar çeker misin? Başlangıçta 40 kişi çıksın sahaya sona kalan kazansın. Zor ayarlara alınca biriyle dövüşürken arkanda biri doğuyor anında indiriyorlar adam gibi herkes çıksın yapsın kavgasını (:

onun kodunda,bir adamın ölüp ölmediğini kontrol eden bir komut var.eğer adam ölmüşse,yeni birtanesi doğuyor.40 a kadar gidiyor bu.Hadi,onu kaldırdık diyelim,bu sefer,ya izdiham olur,pc kasar,ya da gerçekçilik bozulur.Bence böyle iyi. :smile:

He.Yapılır mı ? yapılır.Mission templates de olması gerek onun.

Edit; Şimdi,"tek tek gelin ulen" diyen türkler de çıkacaktır.Ona göre de düşünmek gerek :grin:

HyperCharge said:
bpuser said:

onun kodunda,bir adamın ölüp ölmediğini kontrol eden bir komut var.eğer adam ölmüşse,yeni birtanesi doğuyor.40 a kadar gidiyor bu.Hadi,onu kaldırdık diyelim,bu sefer,ya izdiham olur,pc kasar,ya da gerçekçilik bozulur.Bence böyle iyi. :smile:

He.Yapılır mı ? yapılır.Mission templates de olması gerek onun.

Edit; Şimdi,"tek tek gelin ulen" diyen türkler de çıkacaktır.Ona göre de düşünmek gerek :grin:

1 saat uğraşıcam başarabilirim belki. Başarırsam forumun girişine büyük harflerle ''KOD USTASI BPUSER BU FORUMDA'' diye not yazın :grin: Diyelim ki başardım kayıtlı save üstüne ekleyebilir miyim yoksa 0 dan mı başlamalıyım?

Ben daha önce 1-2 ayar yapmıştım da tamamen unuttum. Çakmaklı Tabancaya 14 atıştan sonra dolduruyordu adam Baretta hesabı. Hancıya bira ısmarlatıp silah çekiyordum parayı vermiyecek gibi sonra hile yapıp 1k çekiyordum. Tatmin oluyordum yani :sad:

İyisin iyi.

bpuser said:
Ben daha önce 1-2 ayar yapmıştım da tamamen unuttum. Çakmaklı Tabancaya 14 atıştan sonra dolduruyordu adam Baretta hesabı. Hancıya bira ısmarlatıp silah çekiyordum parayı vermiyecek gibi sonra hile yapıp 1k çekiyordum. Tatmin oluyordum yani :sad:

İyisin iyi.

henüz iyi değilim.

Kendime uzman felan yakıştırmıyorum.Yine,beni hep küçümseyen ustamın çırağıyım.

uc0xy.gif

Negatrm B. said:

Ya.Nerede hata yaptım söyler misin ? En azından,diğerlerinde ki gibi,yine dersimi alır,bir daha yapmam.

Ha.Yok söylemezsen sen bilirsin.Ama,bu iletiler devam ederse rapor etmek seçeneğini bana elinle vermiş olursun.

Ben hiç ders falan aldığını görmedim. Rapor edeceksen buyur, atacağın her iletiyi yazarken 3 kere düşünürsün artık. :smile: Sana bulunduğum tavsiyeleri dikkate almadığından beri böyle bir tepki veriyorum ve sen o zaman bu zamandır asla benimle konuşmadın. Yazım şeklin, kısıtlamaların, görmezden gelmeler vesaire ben ne yazık ki aptal değilim. Bundan sonra karışmıyorum, kolay gelsin.

Back
Top Bottom