WB WarBand Oyun Rehberi-Aklınıza Gelebilecek Herşey-Aramıza Yeni Katılanlar İçin

Users who are viewing this thread

erdem_10 said:
warbandında serialı olmayanlar için deneme süresi gibi bişeyi olacak mı mesela 6 level sınırı single playerde
Cık.

Nerissa said:
-Mount & Blade'i indirdim , 6 levelden sonra beni oyundan attı şimdi ne yapacağım?

Mount & Blade'i 6 leveldan sonra oynamak ve daha fazla içeriği elde edebilmek için serial almanız gerekecek.
Serial aldığınız taktirde M&B'in multiplayer versiyonu yani WarBand'i de oynama şansına sahip olacaksınız.
Burayı Warband'ın betasını diye değiştirmen daha uygun olmaz mı Nerissa? :roll:

biraz bakındımda anlamadım şmdi.. bu bi genişleme paketimi yoksa başlı başınamı ??

kısaca alıcam oyunu fakat ilk oyunuda almam gerekiyomu..yoksa sadece warband alsam yeterlimi ?

dtboac said:
biraz bakındımda anlamadım şmdi.. bu bi genişleme paketimi yoksa başlı başınamı ??

kısaca alıcam oyunu fakat ilk oyunuda almam gerekiyomu..yoksa sadece warband alsam yeterlimi ?

oyun ayrı bir oyunmuş gibi çıkıyor hiçbir şekilde önceki sürümü istemiyor.

kısaca sadece warband i alsam yeterli olucak... o kadar mmo ları orjinal alıom bunuda alim devamlı oynamasam bile az destek güzel çnkü oyun =)

arkadaşlar belki forumda biryerde açıklaması yapılmıştır fakat acelem olduğundan araştırmadım. warband ayrı bir paket olarak mı çıktı yoksa eski Mount & Blade oyuncuları da ellerindeki serial ile warband'a giriş yapıp oynayabilir mi? eğer yeni bir serial satın almamız gerekiyorsa lütfen bildirin. TEŞEKKÜRLER.

Cursed said:
arkadaşlar belki forumda biryerde açıklaması yapılmıştır fakat acelem olduğundan araştırmadım. warband ayrı bir paket olarak mı çıktı yoksa eski Mount & Blade oyuncuları da ellerindeki serial ile warband'a giriş yapıp oynayabilir mi? eğer yeni bir serial satın almamız gerekiyorsa lütfen bildirin. TEŞEKKÜRLER.

warband ayrı bir oyunmuş gibi çıkıyor.  Yeni serial alacan. Eski serialler eski oyun için geçerli olcak

GeN said:
Cursed said:

warband ayrı bir oyunmuş gibi çıkıyor.  Yeni serial alacan. Eski serialler eski oyun için geçerli olcak

wooo eywallah saol :smile:

Cursed said:

yorgun?
symbol14a.jpg

Back
Top Bottom