Warband Mod Listesi | Güncel | 15.05.2013

Users who are viewing this thread

ordakilerin çoğu aynı kişi farklı hesap açıp geldi :grin: adam bildiğin kendiyle komuştu orda ben takip ettim 5-6 yaşlarında bir çocuk kendi kendine yazıştı.

deathwarrior81 said:
ordakilerin çoğu aynı kişi farklı hesap açıp geldi :grin: adam bildiğin kendiyle komuştu orda ben takip ettim 5-6 yaşlarında bir çocuk kendi kendine yazıştı.
bende sinirliyim..... bulup parçalayalım bizim lisenin girişine asiyim ibret olsun

(ORJİNAL M&B WARBAND) Zombi modu indirdim  bilgisaya/D:/program files/steam/steamapps/common/mountbladewarband/modulesin içine atıyorum zombie rarındaki dosyayı ondan sonra kapatıyorum o dosyayı oyuna giriyorum seneryo diyorum bende olanlar çıkıyo sadece napolyonla native acil yardım lütfen acil...

mek64 said:
(ORJİNAL M&B WARBAND) Zombi modu indirdim  bilgisaya/D:/program files/steam/steamapps/common/mountbladewarband/modulesin içine atıyorum zombie rarındaki dosyayı ondan sonra kapatıyorum o dosyayı oyuna giriyorum seneryo diyorum bende olanlar çıkıyo sadece napolyonla native acil yardım lütfen acil...
Yeni bir klasör açıp da dene.
Olmazsa winrar da SFX arşivi oluştur Modules e yeniden at.

Konuyu yazan arkadaş en son düzenlemeyi yapalı 7-8 ay olmuş.Yeni çıkan modları pek takip edemiyorum.Biraz yardımcı olur musunuz ?(Yeni çıkan modlar konusunda)

Belendor said:
Güncel bir liste yapılması lazım, anlaşıldı. Konu sahibi yok artık.

Belendor şu an konu açmakla meşgul (:

Çevrimdışıymış :grin:

Steelo'nun son çevrimiçi olma zamanı 1 Ocak. Konu başka birine devredilmeli de, Steelo dışında uğraşacak başka biri yok gibi  :roll:

mb repository bende açılmıyor renaissance yüklicektim ama :/
sayfa durmadan yükleniyor ama açılmıyor.
bu arada chrome kullanıyorum

furkan2499 said:
güveenlik ayarları diyecem, yok olmaz saçma olur...
Şahsen bende chrome kullanıyorum ve zımba gibi indiriyor...
İnternette araştır derim.
Bu forumda Anardion mudur nedir öyle bir bilge var her şeyi biliyor kendisi ona bi sor derim (bu arada, kendisi yabancı ve İngilizce yazman gerek)

Gulf_Of_Afa said:
furkan2499 said:
güveenlik ayarları diyecem, yok olmaz saçma olur...
Şahsen bende chrome kullanıyorum ve zımba gibi indiriyor...
İnternette araştır derim.
Bu forumda Anardion mudur nedir öyle bir bilge var her şeyi biliyor kendisi ona bi sor derim (bu arada, kendisi yabancı ve İngilizce yazman gerek)
İyi ingilizce bilmiyom zaten nasıl yazcam :grin:

Buradan yazanların cocugunu denedım bunlar harıcı sılahlı mod bılen varsa bana yazabılırmı.

(bitmiş ve dowland linki olan)

En sevdıgım oyunlar

1.011'dekı China Batfiled ve 1886 modları warband'dan cok hala onları oynuyorum.

Surumum Warband 1.153 buna uyumlu sılahlı mod bılen varmı acaba ?

Back
Top Bottom