Uzaylılar ve 51. bölge

Users who are viewing this thread

uzaylılar şuan evinizde olabilir hayvanat bahçesi gibi izliyolar bizi. onun dışında lan naber hacı diin uzaylıyı düşünerek bi tireme hissetceksiniz ve tuyleriniz dikenleşicek bu psikolojik ama güzel :grin:.sahra çölüne uzaylı indi nasa gizledi ama sonra ortaya çıktı 2 uzaylı biri ölü biri yaralı 2 gün incelendikten sonra öldü araştırın

kgunuc said:
uzaylılar şuan evinizde olabilir hayvanat bahçesi gibi izliyolar bizi. onun dışında lan naber hacı diin uzaylıyı düşünerek bi tireme hissetceksiniz ve tuyleriniz dikenleşicek bu psikolojik ama güzel :grin:.sahra çölüne uzaylı indi nasa gizledi ama sonra ortaya çıktı 2 uzaylı biri ölü biri yaralı 2 gün incelendikten sonra öldü araştırın
Madem gizledi sen nerdenn biliyorsun?Şöyle saçma sapaan şeyler uydurmayın  :wink:

Noventa said:
kgunuc said:
Madem gizledi sen nerdenn biliyorsun?Şöyle saçma sapaan şeyler uydurmayın  :wink:

Akşam seni uzaylılar yerse görürsün sen. :roll:

sonra ortaya çıktı uzaylının bizi yemeye isteği yok bizi izliyip inceliyolar.isteselerde anladınız bölgesinden başka bişey yiyemezlar zaten  :wink:

kgunuc said:
sonra ortaya çıktı uzaylının bizi yemeye isteği yok bizi izliyip inceliyolar.isteselerde anladınız bölgesinden başka bişey yiyemezlar zaten  :wink:
Ahahahaa OSMANLI bile senden daha mantıklı konuşuyordu.Olmayan uzaylı nasıl yesin beni ?

Noventa said:
kgunuc said:
Ahahahaa OSMANLI bile senden daha mantıklı konuşuyordu.Olmayan uzaylı nasıl yesin beni ?

Ne biliyon ? ben bi dene besliyom.

olduğuna kanıt olmadığı gibi olmadığınada yok ben bildiğimi anandığımı yazdım  :wink:

osmanlı derken en kötü yerden vurdun be abi  :grin: o küfür herkese fazla

Uzaylıların elçisi var zaten dünyada hemde Türk adı Mustafa Topaloglu 2012'de İstilaya başlamaları için gerekli sinyali yolluyacak ve Marstaki topaloglu aşireti dünyayı işgal edecek

Zaten işgal buradan başlayacak.. herşey 2012 - 17 ocak gecesi Mustafa Topaloglunun İbo Show'a çıkmasıyla başlayacak sinyal dedikleri şey bu

Diyelim ki uzaylılar var ve ABD ile irtibat halindeler ayrıca birde ABD'ye isteklerini bildiriyorlar vs..vs ABD bunu dünya ile neden paylaşsın? Birazda olsa garip :smile:.

Back
Top Bottom