Oyunu bitirdim incelemem ve yorumlarım

Users who are viewing this thread

Diyelim ki batı imparatorluğuyla savaştasın adam ordu topladı direk fetih amaçlı olması saçma bana mektup gelsin meydan savaşına davet etsin beni kayıp eden tazminatla barış önersin vs. vs. savaşıyor kaybediyor savaşıyor kaybediyor bizim kral hala barış yapacak peh.
Bir mod indirdim bunlarla alakalı savaş dengesi için barış oranlarını değiştiriyor kuzey hariç bütün krallıklar hala duruyor 14 yıl geçmesine rağmen yani dengeleri ve diplomaside çok stratejik yenilikler gelmesini bekliyoruz. Warband'daki elalemin yaptığı diplomacy moduna taş çıkarıcak bir sistem bekliyoruz.
Tepkiler sonrası İngilizce Forum'da oyunun sefer modu ile alakalı planlarını açıklamıştı bir geliştirici. Diplomasi, politika, perklerin yeniden düzenlenmesi, yeni görevler vs. gibi konularda çalışmaları olduğundan bahsediyordu yanlış hatırlamıyorsam. Yani mutlaka eklemeler, iyileştirmeler olacaktır ama oynanışı ne kadar etkileyecek bu eklemeler, snowball effect gibi mevcut yapay zeka sorunlarını ne derece çözecekler göreceğiz artık.

@OktayHan Sorma her seferinde koskoca kral lucon u 0 kişiyle çapulculardan haydutlardan kaçarken gördüğümde içim parçalanıyor :smile:
En son 25 Fian Şampiyonu'mla Lucon'u okla vurma yarışı yapıp esir almıştım. İnfaz edeyim de daha fazla sürünmesin bari garibim :smile:

Tepkiler sonrası İngilizce Forum'da oyunun sefer modu ile alakalı planlarını açıklamıştı bir geliştirici. Diplomasi, politika, perklerin yeniden düzenlenmesi, yeni görevler vs. gibi konularda çalışmaları olduğundan bahsediyordu yanlış hatırlamıyorsam. Yani mutlaka eklemeler, iyileştirmeler olacaktır ama oynanışı ne kadar etkileyecek bu eklemeler, snowball effect gibi mevcut yapay zeka sorunlarını ne derece çözecekler göreceğiz artık.

En son 25 Fian Şampiyonu'mla Lucon'u okla vurma yarışı yapıp esir almıştım. İnfaz edeyim de daha fazla sürünmesin bari garibim :smile:
İnancım tam warband gibi kuru bir nativele bizi bırakmıcaklarını düşünüyorum ama Optimizasyon ve hatalar baya bi süresel sıkıntı çıkaracak gibi :/

Last edited:
Back
Top Bottom