The Elder Scrolls V: Skyrim

Users who are viewing this thread

Empire askerleri sadece imperial değil. Nordlar, bretonlar, imperaller... Ulfric'in yanlış yaptığını düşünenler lejyona katılmış işte. Yoksa sovngarde, Nordların cenneti.

cHj3hLM.png

ARC-1225 said:
Arkadaşlar şu yeni dlc ile gelen adacıkta herhangi bir toprak ya da ev sahibi olabiliyor muyuz?
Cıh. Abandoned Building var ama içi dolu görünüyor. Yapmadığım görev kalmadı Solstheim adasında ama mülk veren kimse çıkmadı.

O abondoned Building All-maker taşlarını kırınca tutsaklardan birileri yerleşiyor,tam hatırlamıyorum kim olduğunu.
March of the dead görevinden sonra Adril Arano gelip bir görev veriyor.Ondan sonra mülk sahibi oluyoruz.

Ahmetyaman said:
O abondoned Building All-maker taşlarını kırınca tutsaklardan birileri yerleşiyor,tam hatırlamıyorum kim olduğunu.
March of the dead görevinden sonra Adril Arano gelip bir görev veriyor.Ondan sonra mülk sahibi oluyoruz.
Vay, bunu bilmiyordum bak. Denemem lazım =D

Courage said:
Ahmetyaman said:
Vay, bunu bilmiyordum bak. Denemem lazım =D

bende Steamı açmaya üşendim o yüzden denemiyorum. :grin: Ama üşengeçliğim geçince deneyeceğim.

Ezio Auditore (1459) said:
girebi said:
O şekil diyosun yani. Güzel güzel.

Ha bir de oyun başında İsyancılar tarafına kaçmakla Helgen tarafına kaçmak arasında oyunun senaryosunu etkileyen farklar var mı?
var.

Benim bildiğim yok. Yalnız şu var. Stormcloak Legion'a katılırsan,Stromcloak'ın kendine özgü görevlerini alıyorsun. İmperial Legion'a katılırsan o Legion'un kendine özgü görevlerini alıyorsun. Görevlerde ki tek farklılık buydu sanırım. Tabi İmperial seçtin diyelim o zaman dostun,düşmanın ortaya çıkar mı onu bilemem. Yani demek istediğim İmperial bölgelerine girememek gibi tam bilmiyorum ama sadece ordan burdan duyduklarım,okuduklarım.

Pek bir fark yok yav. Ralof'la gidersen Riverwood'da ki kız kardeşine götürüyor seni. Adını unuttuğum imparatorluk askeriyle kaçarsan da yine Riverwood'da ki demirci Alvor'a düşüyor yolun. 2 aile de sana evini açıyor, ve Whiterun'a postalıyor. Bu yani.

Back
Top Bottom