The Elder Scrolls V: Skyrim

Users who are viewing this thread

reduk said:
beyler ben hem ateş,buz gibi büyüler kullanmak istiyorum hemde ilk görevleri rahatlıkla yapabilmek için gereken kılıçların kullanımını veren özelliği seçmek istiyorum nasıl yapayım karakteri?

güçlü olmuyor. kılıç kalkan al, yada 2 elli büyü kullan. tek elli saldırı büyüleri neredeyse vurmuyor (ben master da oynuyom) ve kılıçla büyüyü aynı anda kullanmak zor. kılıç kalkan da ölme riskin çok az(hem resistlerin fazla hemde defansın) , 2 elli büyüde ise rakip sana zor yaklaşıyor.

luckylancer said:
reduk said:
beyler ben hem ateş,buz gibi büyüler kullanmak istiyorum hemde ilk görevleri rahatlıkla yapabilmek için gereken kılıçların kullanımını veren özelliği seçmek istiyorum nasıl yapayım karakteri?

güçlü olmuyor. kılıç kalkan al, yada 2 elli büyü kullan. tek elli saldırı büyüleri neredeyse vurmuyor (ben master da oynuyom) ve kılıçla büyüyü aynı anda kullanmak zor. kılıç kalkan da ölme riskin çok az(hem resistlerin fazla hemde defansın) , 2 elli büyüde ise rakip sana zor yaklaşıyor.
one2one kılıç kullanıyorum çok zevkli. ve ayrıca vurmaya vakitleri olmuyor.

Dragonborn dlc'si harika olmuş. Sanırım Black Book görevleri hariç Solstheim'daki tüm görevleri bitirdim. Yaklaşık bi' 35 saat harcamışımdır. Ne kadar incik boncuk yerler varsa karış karış gezdim. Heartfire ve Dawnguard'ın ikisini toplasan bir Dragonborn etmiyor şu an benim gözümde. Çok sevdim burayı. Bi' de ev alabilme şansı olsaymış. Abandoned Building var ama içerisindeki yataklar dolu görünüyor. Dedim belki orayı verirler falan ama nafile, görev verecek adam kalmadı. Skyrim'e de baya yüklü döndüm.

Edit:
Ralis Sedarys, sen nasıl bi' şerefsizsin olm? Zıkkım olsun 10.000 altınım!

ALLAH AŞKINA AT HEPİMİZ NASIL GÖZÜKTÜĞÜNÜ O KADAR MERAK EDİYORUZ Kİ.

Onun dışında, Kotaku bir ara 100 modla mükemmel Skyrim grafikleri elde etmişti. Onun gibi bir şey mi oldu?

Yok bea 6 grafik 227 gameplay 1 Complete Overhaul(SkyRe) :grin:.

MheSXHS.jpg
NRrTbYT.png
Iz2T8Wg.png

gördüğünüz üzere ***(dışkı) gibi grafiklerle oynuyorum

skyrimde birsürü kitap var eski çağları felan anlatan. şimdi skyrimde iç savaş var ve büyük ihtimalle bu TES tarihine geçeçek. ama bu olay oyuncunun tercihine bırakılıyo ve biz hangi tarafı seçersek o taraf galip geliyo. diyelimki serinin 6. oyunu çıktı ve daha ilerki çağları konu aldı ve biz oyunda "civil war in skyrim" diye bi kitap bulduk. bu kitapta ne yazar?  :mrgreen:

Courage said:
Dragonborn dlc'si harika olmuş. Sanırım Black Book görevleri hariç Solstheim'daki tüm görevleri bitirdim. Yaklaşık bi' 35 saat harcamışımdır. Ne kadar incik boncuk yerler varsa karış karış gezdim. Heartfire ve Dawnguard'ın ikisini toplasan bir Dragonborn etmiyor şu an benim gözümde. Çok sevdim burayı. Bi' de ev alabilme şansı olsaymış. Abandoned Building var ama içerisindeki yataklar dolu görünüyor. Dedim belki orayı verirler falan ama nafile, görev verecek adam kalmadı. Skyrim'e de baya yüklü döndüm.

Edit:

Heartfire zaten çok saçma bir DLC'ydi. Ondan çok daha güzel modlar var Steam Workshop'ta. Fakat şu Dawnguard'ı Snow Elf'inden dolayı çok sevdim.

Tenzō said:
Courage said:

Edit:

Heartfire zaten çok saçma bir DLC'ydi. Ondan çok daha güzel modlar var Steam Workshop'ta. Fakat şu Dawnguard'ı Snow Elf'inden dolayı çok sevdim.

Hearthfire 'ın amacı kendi evine sahip olmak, çocuklarını yetiştirmekti. Nesi saçma onu anlamadım..

Steam Workshop'ta ondan önce çıkmış ve çok daha hoş modlar var. Açıkçası Heartfire'a para vermektense o modlarla oynamak bence daha akıl kârı.

Onlar daha basitti. Build your own home var ama o sabit bir olaydı. Neyse. Oyundaki orc'ların aslında elf olduklarını söyleyemeden duramam :sad:.

Ezio Auditore (1459) said:
Onlar daha basitti. Build your own home var ama o sabit bir olaydı. Neyse. Oyundaki orc'ların aslında elf olduklarını söyleyemeden duramam :sad:.

Onlar bozulmuş bir ırk ama. Tıpkı Falmerlar gibi. Orclar Deadralar tarafından kullanıldıkları için bozuluyorlar. Gerçi hala mer ırklarına dahil olarak görülüyorlar orası ayrı. Asıl adları da zaten Orsimer.

Ivarstead sapığını buldum.
F4FB0369350B09F3552AE6532BE42B832D0E8661
Bu da Solstheim'daki bi' Dwemer kalıntısında rastladığım bug. Her tarafımdan buhar çıkıyordu, bol acılı bir yemek yemişim sanırsın. Çufçuf!
AB5AD9B395C4F39E344FACDF537D088C83EDEA72

mert001 said:
skyrimde birsürü kitap var eski çağları felan anlatan. şimdi skyrimde iç savaş var ve büyük ihtimalle bu TES tarihine geçeçek. ama bu olay oyuncunun tercihine bırakılıyo ve biz hangi tarafı seçersek o taraf galip geliyo. diyelimki serinin 6. oyunu çıktı ve daha ilerki çağları konu aldı ve biz oyunda "civil war in skyrim" diye bi kitap bulduk. bu kitapta ne yazar?  :mrgreen:

6. çıkmaz. online oyun çıkardılar.

luckylancer said:
mert001 said:

Online oyun çıkaracaklar diye direk çıkarmazlar deme ya. Çok kötü olur. Birde çıkardıkları oyunun bir loresi bir elder skrolik olayı olmazsa, pvp ve buy to win olursa, kan çıkarırız.

luckylancer said:
mert001 said:
Bethesda yetkilileri, Online oyun ile serinin bitmeyeceğini söylemişti yanlış hatırlamıyorsam. Yaparlar yani daha oyun.

Daha herhangi bir oyuna konu olmayan bölgeler var. TES serisinin uzun bir süre devam edeceğini düşünüyorum. Ayrıca serinin hikayesinde o kadar çok ilginç olay var ki, sınırsız oyun yapabilirler. Dwemer'in, Akaviri'nin, Ayleid'lerin yok oluşundan tutunda Great collapse'e, Empire'ın kuruluşuna kadar sınırsız senaryo mevcut. Ayrıca Talos'u göstermeden seriyi bitirirlerse ağlarım.

Skyrim'in yeni dlc'si oblivion'un mühürünün zayıflaması böylece daedra'ların Nirn' sızmasını konu alabilir. Çünkü ben merak ediyorum martin septim: "The gates of oblivion is sealed, forever..." gibi bir şey demişti bir de niye martin septim sovngarde'da yoktu?

Back
Top Bottom