Stranded Deep -Alpha- - 0.02 UPDATE GELDI - İleride çevirilecek.

Users who are viewing this thread

tam istediğim gibi bir oyun çokta zevkli ama çokta boş bir oyun(şuan için..)
yeni güncellemeler ile birsürü yenilik gelir ve özellikle büyük adalar eklenirse süper olur. Dayanamadım aldım ama 24tl oyunun şuanki durumu için çok fazla.

Deniz kestanesi görürseniz yaklaşmayın,yaklaşırsanız zehirleniyorsunuz.

Ayrıca bir bug söylicem adadan adaya daha hızlı gitmeniz için mouse la ileri giderken esc ye ard arda basın bugta kalıyor,3 katı hız gidiyorsunuz daha hızlıda yapabilirsiniz tabi ama düşüyorsunuz

Sgt. Tlgklz said:
Çöp Sistemim:

Video Card:Nvidia GeForce 6150SE nForce 430
CPU:  AMD Sempron(tm) Processor LE-1250 2.2GHZ
Ram: 1GB
Yeterli Boş alan mevcut.
ee çalıştırır mı bu emektar şimdi boşuna 24 TL vermeyeyim.

Sgt. Tlgklz said:
Sgt. Tlgklz said:
Çöp Sistemim:

Video Card:Nvidia GeForce 6150SE nForce 430
CPU:  AMD Sempron(tm) Processor LE-1250 2.2GHZ
Ram: 1GB
Yeterli Boş alan mevcut.
ee çalıştırır mı bu emektar şimdi boşuna 24 TL vermeyeyim.
Çalıştırmaz

Tristan_Brada said:
Oyunu ben de satın aldım, Steam'de 6-7 saat kadar oynadım, ancak oyun şu haliyle çok boş, belli bir süre sonra yapacak bir şey kalmıyor, biraz daha güncelleme gelmeli.

Birde şöyle düşün: Issız ufacık bir adada ne yapılır ?

Ayrıca bir roadmap hazırlanmış: https://trello.com/beamteam

Tristan_Brada said:
Kurtulmaya çalışmalıyız mesela, sinyal, işaret vermeye çalışsak, uçak geçse ya da ne bileyim gemi geçse uzaklardan falan. Türlü türlü şeyler üretilebilir. Onun dışında oyunun eşya yaratma ya da bilinmeyen sırlarını kendim keşfetmeyi tercih ederim her zaman, bir yerlerden bakınca oyunun anlamı kalmıyor bana göre.

Bilinmeyenler değil oyuna gelecek özellikler onlar ve kurtulmayı ekleyeceklermiş.

Uçak kazası the forest'ı çok anımsattı.  :razz: Ama bu bahse girerim daha iyidir.

Öncelikle konu için teşekkür ederim. Yakın zamanda oyunu almıştım da bir türlü uçaktaki sahneyi geçemiyordum hoş hala geçemiyorum da konu işime yarayacak galiba. Ayrıca oyun kasıyor gibi fazla ağır yani sorun bende mi yoksa?

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=387194036

Dikkatimi çekenlerden bir kaçını çevirmek istedim.

Ufak bir taşı sürükleyin, taş parçaları üretmek için havaya, büyük bir taşın üzerine atın. -sürüklemek için mouse 2 ve fırlatmak için mouse 1. Taş parçalarını yuka/ip kesmek için, patates/yiyecek kesmek için, hatta palmiye ağaçlarını/odun kesmek için kullanın. Baltanızın dayanıklılığını harcamayın.. +Credit Firsk *Added Wednesday February 11th 1:18 PM

Log raft'ı üzerinde bir çok yiyecek pişirmek için kullanabilirsiniz. Raft'ı ateşin üstüne yerleştirin sonra tüm yiyecekleri yerleştirin. - yengeç, köpekbalığı eti, v.b, raft'ın üzerine. +Credit Drunknbull

Klasik iş adamı hastalığı;Uçakla giderken adaya düş ve hayatta kalmaya çalış ama pilotun veya uçakta çalışan herhangi bir personel canlı kalmasın.

profenix said:
Klasik iş adamı hastalığı;Uçakla giderken adaya düş ve hayatta kalmaya çalış ama pilotun veya uçakta çalışan herhangi bir personel canlı kalmasın.

Özel uçağımızla uçuyoruz ve max 3 kişi var. Pilotlar her şartta öleceğine göre bence mantıklı tek hayatta kalmak.

Redstone Knight said:
profenix said:

Özel uçağımızla uçuyoruz ve max 3 kişi var. Pilotlar her şartta öleceğine göre bence mantıklı tek hayatta kalmak.
Özel uçakla uçtuğumuzu biliyorum o kadar oynadık :razz: Sadece şaka yapıyordum.

0.04 sonunda geldi (bu süreye kadar sürekli experimental update yapıyorlardı) ve tek gelen daha iyi aydınlatmalar. Tebrikler.

Tabii konuyu güncellemediğim için 0.03'de gelen bir sürü item ve yapıları saymazsak. Çok fazla şey geldi. Deniz kaleleri v.b.

Oyunu yeni aldım.Dışarı çıktım bot ile biraz uzağımda bir gemi enkazı var.Ama oyuna başladığım an köpekbalığı  yüzgeçini görür görmez tabana kuvvet adaya gittim.Enkaza gitmeyede tırsıyorum.İşe ada kaynaklarını bir yerde toplayarak başladım.Odun,Taş ve yengeç topladım Camp  Fire yaptım.Sonra patates bitkisi buldum nasıl hartvest yapacağımı bilmeden bitkiyi kestim.Patatesleride çiğ çiğ yedirdim adama fakat tırmanamıyorum ağaçlara nasıl tırmanabilirim?

Tırmanma kaldırıldı. Balta yaparak ağacı kesebilirsin veya ağaç alçaksa atından hindistan cevizlerine vurabilirsin. Bir de bir şey fırlatabilirsiniz demişler ama bilmiyorum.

Teşekkürler şu an oyunda oldukça mutluyum.Balta yaptım geziniyorum.Balta ile bilerek köpekbalığına saldıracağım bakalım kim ölecek  :grin:

Köpekbalığı bulamadım ama onun yerine bir gemi batığı daha buldum.Şimdi ganimetle eve dönüyorum.

Back
Top Bottom