Stranded Deep -Alpha- - 0.02 UPDATE GELDI - İleride çevirilecek.

Users who are viewing this thread

Köpek balığı olayı çok kolay olmuş, daha fazla zorlamalı, adam ağaç kestiği baltayla hasar almadan tiger sharkı indirip pişiriyor  :roll:
Tam sürüme geçitiğinde güzel oyun olur.

lorddarknes said:
Köpek balığı olayı çok kolay olmuş, daha fazla zorlamalı, adam ağaç kestiği baltayla hasar almadan tiger sharkı indirip pişiriyor  :roll:
Tam sürüme geçitiğinde güzel oyun olur.

Defalarca yendim. Yani beni yediler. Özellikle kılıçbalıklarını gördün mü bilmiyorum köepkbalığıyla birlikte gelirse kesin öldün demektir kaçamazsan. Bir de çevrende daire çiziyorlar.

Canları azaldığında kaçıyorlar ayrıca. Peşinden yüzmeniz gerekiyor.

Baltanın sebebi, bundan önce mızraklar köpekbalıklarına işlemiyordu. O yüzden baltayla saldırıyorduk.

İleride gelişecektir tabii.

Bir kaç ss atim
z2qqWY.png

yA99yL.png
6lGG4P.png

Şuan durumum stabil ama yemek yemez veya bandage bulamassam kan kaybından öleceğim.

GpXXq2.png

Bug'a sokmuş köpekbalığını :grin:

Edit: Çözdüm. Mission Completed. Sağ tıkla üstündeyken ölü köpekbalığını zıplatıyormuş. sonuç olarak uçuyor. Dat Unity Physics.

Redstone Knight said:

Edit: Çözdüm. Mission Completed. Sağ tıkla üstündeyken ölü köpekbalığını zıplatıyormuş. sonuç olarak uçuyor. Dat Unity Physics.

Ağaç ilede yapılabiliyor.

9 günlük rekorum buglu bir tekneye girmemle bitti ya ona üzlüyorum kendi adamdan 2 günlük yol tepmiştim fuel tank için  :neutral:

lortcush said:
Redstone Knight said:

9 günlük rekorum buglu bir tekneye girmemle bitti ya ona üzlüyorum kendi adamdan 2 günlük yol tepmiştim fuel tank için  :neutral:

Bug'dan olduğunu sanmam, boğulmuş olabilirsin.

Ayrıca raft'lara güçlendirme yapmana gerek yok bence.

Redstone Knight said:
lortcush said:
Redstone Knight said:

Bug'dan olduğunu sanmam, boğulmuş olabilirsin.

Ayrıca raft'lara güçlendirme yapmana gerek yok bence.

güçlendirme değil yeni yapcaktım bir fuel tank eksikdi.Teknenin kapağından girdim ama çıkışı yokmuş  içerde kaldım :grin: çıkamadım

Oyun iyi güzel de yapacak çok bir şey yok,sıkıcı.Adalar zaten çok çok çok küçük,umarım ileride yırtıcı hayvan,kabile,korsan vs şeyler eklerler de oyun dallanıp budaklanır.

SerBeowulf said:
Oyun iyi güzel de yapacak çok bir şey yok,sıkıcı.Adalar zaten çok çok çok küçük,umarım ileride yırtıcı hayvan,kabile,korsan vs şeyler eklerler de oyun dallanıp budaklanır.

Issız ufacık bir adada neyin aksiyonunu bekliyorsun ?

Vahşi hayvan ve küçücük ada hiç uyumlu olmaz valla :grin:

Bu arada bu oyun bana karşı tam anlamıyla başladım güzel şeyler yapcam dediğim oyunlar hep oyunum maffoluyor

3 gemi batığı buldum.Kanamam vardı zaten ama üstüne zehirlenmeyi ve hastalık kapmayı başardım sonuç vefadç
şu motorlu raftı yapcam yılmak yok

Düzgün bir adaya geldim sayılır. Hemen toplayabileceğim her şeyi topladım. Fire Spit yaptım. Taştan eşyalarımı yaptım. Olabildiğince az ağaç kestim ama bir sorum var. Potato plant'i harvest'lamak için kesiyoruz, yerine yeniden çıkıyor mu ?

Ben bir keşifte 2-3 ada ard arda gittiğim oldu ama tabi pusula sayesinde.
Bide bilmiyorsan söyliyim denizde kabarcık çıktığını görürsen bilki orda tekne batığı vardır.

Başta yeni eklenen balina sandım dönerken salıp 3 tane item (torch, lamba tipi şey, engine part 1) buldum. Yer yoktu. Düşmeyecek parçaları bota attım, kalanlar üstümde dönmeye çalıştım.

Redstone Knight said:
Başta yeni eklenen balina sandım dönerken salıp 3 tane item (torch, lamba tipi şey, engine part 1) buldum. Yer yoktu. Düşmeyecek parçaları bota attım, kalanlar üstümde dönmeye çalıştım.

o bot olayı düzeltilir umarım üzerim full dolu oluyor odun fln götüremiyorum.
birde yük taşımak için ilk yaptığım rafta bağlanabilecek 2. bir raft gibi birşey yapılabilir yada raftı büyütmek gibi birşey olmadı yüzen ev :grin:

Back
Top Bottom