Sergüzeşt-i Sultan Süleyman Mod Çıktı (11.02.2015)

Hangi tarafları en çok istersiniz (module system bilen biri yardim ederse inşallah)

• Hafsi Sultanlığı

Votes: 2 2.7%
  • Cezayir Hükümdarlığı

Votes: 3 4.0%
  • Cenevizliler

• Papalık

Votes: 11 14.7%
  • Rodos Krallığı

Votes: 5 6.7%
  • Canberdi Gazali Devleti

• Şirvanşahlar

Votes: 4 5.3%
  • Astrahan Hanlığı

Votes: 1 1.3%
  • Kırım Hanlığı

Votes: 32 42.7%
  • Nogay Ordası

Votes: 9 12.0%
  • Polonya-Litvanya Krallığı

• Floransa Cumhuriyeti

• Wattasid Hanedanı (google çeviri :))

Votes: 0 0.0%
  • Bohemya Krallığı

• Navarra Krallığı

• Total voters
    75

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Ahmet Aktaş said:
harita ve itemlerin izinlerini almanı tavsiye ederim. yoksa bizim modun başına gelen seninde başına gelebilir :grin: Başarılar

İtemler osmanlı modundan çoğu osmanlıda OSP izni var diye biliyorum anadolu 1320den sadece fil var onunda iznini şimdi alayım

AslanlıYol461 said:
aliemre461 abi filini kullanabilir miyim izin vermezsen çıkarayım :grin:
ilk önce şunu söyliyim ard arda ileti atmak yasak uyari yersin ikincisi konuya resim koy yine uyari yersin üçüncüsü fil benim eeğil bendenosp ile almiştim sadece deve benim o yüzden kullanamazsin fili yani başka birine sor yada ingilizcringilizce forumdaki fil ospsi var ondan al ve son olarak osmanli modundaki hiçbir item osp değil onlarin hepsini izin alarak kullanaman lazim

aliemre461 said:
AslanlıYol461 said:
ilk önce şunu söyliyim ard arda ileti atmak yasak uyari yersin ikincisi konuya resim koy yine uyari yersin üçüncüsü fil benim eeğil bendenosp ile almiştim sadece deve benim o yüzden kullanamazsin fili yani başka birine sor yada ingilizcringilizce forumdaki fil ospsi var ondan al ve son olarak osmanli modundaki hiçbir item osp değil onlarin hepsini izin alarak kullanaman lazim

eyw bilgilerdiğin için fili değiştiririm inş
konuya resim koydum gözükmüyor mu?
izin nerden alabilirim?

AslanlıYol461 said:
aliemre461 said:
AslanlıYol461 said:

eyw bilgilerdiğin için fili değiştiririm inş
konuya resim koydum gözükmüyor mu?
izin nerden alabilirim?

Resimleri şimdi görsüm pardon o itemlerin iznini artizandan al

Güzel gözüküyor.Yeni krallıklar ve trooplarla daha iyi olacaktır muhakkak.

Ayrıca her gördüğün özelliği eklemeni önermem.Sonra oynanışı bozabilen buglar olabiliyor.

Bir sürü sistem var artık.Kral olarak başlama,derebeyi olarak başlama,banka,sığınak,yeni bina geliştirmeleri,yeni görevler vs...

Ard arda iki üç mesaj atiyosun ve üste taşimak için değil diyosun üst üste mesaj atamazsin ara sira dikkatsizlikten kaçabilir ama bunu yapma ve konunu üste taşimaya çalışma

Anlıyorum,Fakat Kendine Hakim Olman Gerek.Ard Arda Mesaj Atman Uyarı Almanı Sağlıyabilir.İstersen Forum Kurallarını Oku Daha Rahat Anlayabilirsin.

@Afa Potter Biz Onun Kötülüğünü Düşünmüyoruz.

@AslanlıYol461 Attıgım Kişisel İletilere Bakabilirmisin ? Belki Görmemiş Olabilirsin.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom