Nasıl Boşanabilirim

Users who are viewing this thread

benim 6 leydi ile birden ilişkim 35-36 falan kale kuşatıyom 2 tane kadın mektup getiriyor mektup da "üstümde gecelik var" gibisinden sohbet içerdiği için gidesim geliyor

offf 22 ağustostan sonra internet ile birlikte ben de öldüm özel hayat pert :mrgreen:

xEROTIK_KAPLUMBAGAx said:
benim 6 leydi ile birden ilişkim 35-36 falan kale kuşatıyom 2 tane kadın mektup getiriyor mektup da "üstümde gecelik var" gibisinden sohbet içerdiği için gidesim geliyor

offf 22 ağustostan sonra internet ile birlikte ben de öldüm özel hayat pert :mrgreen:

Hacı sana hastayım  :cool:

Oyunda Boşanma yok!

Ama evlenmeden önce kadının babasına çeyizimi geri verin derseniz -3 ilişkiyle evlilikten kurtulursunuz

Burak0320 said:
SNAKEEYES433 said:
ben nordların sarışın fıstıklarından biriyle evlenirim.(örgülü saçlı,güzel elbiseli)birde yanımda her zaman ymira ve mathealdı cıbıldak taşırım.(deshavi maymunu,klethi ve katrin yok).kılıç kardeşide mutlaka alırım.alın size zamparalık  :twisted: doğruyu söyleyin güzel fantazi değil mi
benim oyunda uyguladığım taktik. suno leydisinede yardımım çok dokunmuştur.

Bu taktiği bir zamanlar ben de uygulardım ama ordumda yemek bitmişti o kadın yemeğin bitmesinden şikayetçi olduğu sırada annem ekrana baktığı ve o kadını öyle gördüğünden beri kadına elbise giydiriyorum  :grin:

bu başlığı her gördüğümde niye yanlıs okuyorum ki nasıl boşalabilirim diye okuyom öf oruç kafama vurdu :sad:(((

oyuna gır ve tekrarla ''boşan boşan boşan '' sakın kızın ağlamasına falan bakma he sonra p,şman olursun :grin: ehehehe

@Kliic Bey

Yanlız değilsin, bana da öyle oluyor sonra yüzümde aptal bi gülümseme falan, aynı bunun gibi  :mrgreen:

eye4you said:
Oyunda boşanma boşalma falan yok. Konu kilitlensin.

Senin gibi tiplerden gerçekten çok nefret ediyorum biliyor musun? Sana mı kaldı konunun kilitlenip kilitlenmeyeceği? Herkes kendi işine baksın. Başımızda yeterince moderetör var birde kendini moderetör sananlarla uğraşmayalım tamam mı abicim?

Groinath Sunthenze said:
Tabii ki hayir.Ekleme yapacaktim.o saka maiyetindendi.Kalradya'nin en guzel ve evlenilmesi en lolay kizi Leydi Miar.Nord olabilr fakat sarisin oldugu icin cok sevdim.Hem babasi cok uysal.Bir kac gune hemen evlendim.Tabii bayagi baslik parasi istedi.Ama olsun.Oyle tas gibi kadinim olsun kac para olursa olsun.Hem bosanmak icin bir sebep yok ki.Sanirim esler de savasa katiliyor diye hatorliyorum. Boyle imsan daharahat gaza gelir.
Uzun lafin kisasi,bosanamazsin.Dava dusmustur!

Höst! Miar benim lan! Oyuna ilk başladığımdan beri onunla evleniyorum. Sen git Kaeteliyle evlen tipleri aynı :lol: Ama Kaeteli savaşçı kadın ona göre.

Ayrıca  boşanma gibi bir şey olabilir. Çünkü geçen achivement'lara bakarken gördüm. Bir achivement resminde 2 tane kırık yüzük vardı. Ne yazıyor hatırlamıyorum. Şimdi bakar söylerim.

Edit: Baktım. Achivement adı Heart Breaker. Açıklamadada 'Get a character to elope.'diyor. Resimdede 2 yüzük var ortadada çatlak gibi birşey yani ayrılık gibi birşey sanırım. Heart Breaker'da kalp kırıcı demek. Ama get a character to elope bir karakteri kaçmaya ikna et gibi birşey sanırım emin değilim.

Mr. Kurnaz said:
Bir şey soracağım. oyunda boşanmanın olmadığını bu konu sayesinde herkes öğrenmiştir. neyin tartışması yapılıyor? gerçekten gereksiz bir konu. En iyisi artık kimse cevap yazmasın. konu yavaştan arkalara düşsün.
evet ama şunu deneyin ilk önce ctrl é yapıyorsun cheatmenu diyorsun sonra yine aynı yeri açıp divorce diyorsun boşanıyor ayrıca kızın bütün sülalesi sana düşman oluyor...  :razz:

Mr. Kurnaz said:
Bir şey soracağım. oyunda boşanmanın olmadığını bu konu sayesinde herkes öğrenmiştir. neyin tartışması yapılıyor? gerçekten gereksiz bir konu. En iyisi artık kimse cevap yazmasın. konu yavaştan arkalara düşsün.

Yorumları okumadan yorum yapma tamam mı abim? Bak yukarıda ne yazmışım. Belkide olabilir diyorum. Birilerinden cevap bekliyorum şuan çünkü ödüller bölümünde bu dediğim şey gerçekten var. Bir zahmet bakmayı falan denedin mi? Yada yorumumu okumayı denedin mi? Belkide vardır ama kimse bilmiyordur nereden biliyorsun?

b4ckr0und1 said:
Turnuva kazanıp, herhangi bir leydiye turnuvadaki son başarınızı itham ederseniz karınızla ilişkiniz düşüyor. Ancak boşanma yok.

evlendikten sonra turnuva ithamı yapılamıyor. en azından native'de öyle.

boşanmayı buldum leydinin dibine gidip silahları yere atın sonra e ye bas sonra yumrukla saldır bunu birkaç hafta yap ilişki -100 olunca "boşanalım artık boş boş kendimize işkence ediyoruz. Bitsin artık bu çile." diye bir seçenek çıkıyor. onu seçip boşanıyoruz. :eek:

Ezio Auditore (1459) said:
boşanmayı buldum leydinin dibine gidip silahları yere atın sonra e ye bas sonra yumrukla saldır bunu birkaç hafta yap ilişki -100 olunca "boşanalım artık boş boş kendimize işkence ediyoruz. Bitsin artık bu çile." diye bir seçenek çıkıyor. onu seçip boşanıyoruz. :eek:

Müthiş hayal gücü.Boşanmayı buldum(çalışıyorum).Oyunda ki kodlarla yapıyoruz,aslında boşanmıyoruz hiç evlenmemiş varsayıyoruz,evlilik kodunu buldum şimdi onun üzerinde çalışıyorum.

Back
Top Bottom