Need More Info Hız ve Kuşatma sorunu

Users who are viewing this thread

Version number
v1.6.26219
Branch
Main
Modded/unmodded
No, I didn't use any mods.

mccomba

Recruit
Özet :Merhabalar uzun süredir kuşatmayı ben başlattığım zaman başka bir lord kuşatmaya gelince otomatik olarak kuşatma onun yönetimine geçiyor ve aptal gibi günlerce bekliyoruz buna rağmen oyuna devam edebildim. Fakat bugün herhangi bir düşman birliğini yakalamak istediğim zaman karşı düşman birliğinin hızı neyse benim hızım da ona sabitleniyor normalde hızım 5.0 ama karşıdaki adam 3.4 benim ki de 3.4 oluyor ve harita boyunca birlikte dolaşıyoruz birbirimizi yakalayamıyoruz bunun bir ayarı falan var mıdır? bug falan mı yardımlarınız için teşekkürler
Nasıl Çoğaltılır :
Hile kullandınız mı ve eğer öyleyse hangisi :hayır
Sahne Adı (ilgiliyse):
Medya (Ekran Görüntüleri ve Video):
Bilgisayar Özellikleri :
İŞLETİM SİSTEMİ: amd
GPU: 2060 super
GPU Sürücüsü Sürümü: güncel
İŞLEMCİ:ryzen 5 3600
VERİ DEPOSU:
Anakart:
Depolama Aygıtı (HDD/SSD):

Merhaba, bahsettiğiniz ilk durum bug değil oyunun bir özelliği. Kuşatmayı devralan karakter sizden daha rütbeli olduğu için oluyor o durum. İkinci durum için ise sizden bir save dosyası rica edebilir miyiz? Yavaş halde takip ettiğiniz andan bir save dosyası atabilirseniz inceleyebiliriz.
Do you have a save file of the session that you experienced this issue? With your save file, we can reproduce the issue much easier and faster. You can find your save file here: "C:\Users\username\Documents\Mount and Blade II Bannerlord\Game Saves"
To send us a ticket, please visit the www.taleworlds.com site and login to your forum account from the top right. Click on "My Account" and then click on "My Open Tickets". You can create a ticket there and include the save file as well as the forum link of this thread. You can find more info about how to upload files to us with the new ticketing system here. Thanks for reporting and sorry for any inconvenience!

Oyunda alt tab yapıyormusun? @mccomba eğer yapıyorsan bazen tıklıyınca, takip etmeye başlıyor(etkileşime girmeye çalışmıyor. sadece takip ediyor. Dost düşman fark etmez) Tekrar alt tab yapınca düzeliyor.

Back
Top Bottom