Mount&Blade Warband Viking Conguest Türkçe Yama Çalışması..

Users who are viewing this thread

Türkçe yama sadece ana görev üzerinde durulmuş o da az buz.Ana görev oynanabiliyor lakin tonlarca görev var hepsi ingilizce , özellikle Morrigan görevi , kiliseden alınan görevler , lordlardan alınan görevlerin çoğu.Yeni yama gelmeli :party:

Hocam kimse kusura bakmasın Ama Hem Türk Hem İsveç yapımı bir oyunda Türkçe dilinin olmaması şaçma değilmi ?

Adamlar çeviriyi oyunculara bırakıyor Türkiye'ye ayrıcalık yapamazlar çünkü oyun Türk yapımı olmasına rağmen DLC değil. Bu arada boş zamanlarımda(daha doğrusu canım istediğinde :grin:) yardım edebilirim.

Sevgili arkadaşlar o kadar uğraştıktan sonra yamayı %95 lere kadar bitirmistik lakin adamlar yeni yama yaptılar o sıra yeni görevler ve konuşmalar eklendi ve tabiki turkceye benzeyen bir dille yama bu havadisler canımizi sıktı ve hevesimizi kırdı bizde yamayı %95 te bıraktik malesef cevirdigimiz dosyaları bile kaybettik muhtemelen anlayışınız için tesekkurler

Arkadaşlar ben Oyunu çevirmeye başladım. Yakında konu açacağım.

(TR) ActiveX said:
%80-90 olsun öyle aç bence. Yoksa fail olabiliyor. Yanlış anlama işi sağlama almak için diyorum. Arada bir yardım edebilirim bu arada.

erennuman_mb said:
(TR) ActiveX said:
%80-90 olsun öyle aç bence. Yoksa fail olabiliyor. Yanlış anlama işi sağlama almak için diyorum. Arada bir yardım edebilirim bu arada.

Sağ ol dostum :smile: Çevirmeye başladım fakat oyuna başlayamıyorum :smile: Ona yardımcı olabilirsin :smile: Forumda konu açtım.

Back
Top Bottom