Mount&Blade Warband: Napoleon Savaşları - Duyuru Konusu

Users who are viewing this thread

Bazı arkadaşlara katılıyorum.Teknoloji geliştikçe oyundan daha az zevk almaya başladım ben.Bence WFAS tan öteye gitmemeleri gerekiyordu.Mount Blade 2 için çalışsalar bence daha doğru olur.

Khergit42 said:
Bazı arkadaşlara katılıyorum.Teknoloji geliştikçe oyundan daha az zevk almaya başladım ben.Bence WFAS tan öteye gitmemeleri gerekiyordu.Mount Blade 2 için çalışsalar bence daha doğru olur.

Adam gibi bir regimente gir, ancak öyle uzun vadeli zevk alırsın.

Arkadaşlar ayıptır söylemesi oyunda çok şerefsiz dolu.Takımdaşlarım atımı öldürüyor veya tam havan topu ile atış yapacakken tekme atıyorlar.Oyunda böyle şeylerin önlenmesi gerek.

Sunucuda admin varsa bildirebilirsin. Ya da serveri kim açtıysa onun e-posta adresi falan...

florensa said:
oyunu alıcam mound blade warband da single vardı bunda yokmuş ama acıba güncelleme ile gelirmi ?

Zannetmiyorum. Napolyon Savaşları, çoklu oyuncu sistemine yönelik bir içerikti. Tabii, bu tekli oyuncuya da yönelmeyecekleri anlamına gelmez, ama çıkarsa da en fazla mod olarak çıkar. Onu Flying Squirrel Studios'a sormak lazım.

Beyler benim şöyle bi problemim var ttnet play'den mount bladeyi satın alcaktım ancak kaldırılmış şimdi ttnet playden napoleon'u satın alsam Mount Blade warbandı da indirsem crack yapmadan üstüne napoleonu kurup  napoleonu aktif edip sadece napoleonu oynıyabilirmiyim???

Merhaba arkadaşlar, birkaç gündür oynuyorum yabancı sunuculara bakıyorum Türk sunucularına bakıyorum doğru düzgün Türk göremiyorum nadir.Türk sunucularına bile yabancılar giriyor.Böyle bir Türk oyununun,gerçi yabancıların yapmış olduğu mod olsa da Türklerin yaptığı oyunun üzerinde gidiliyor.Ancak böyle bile olsa bu kadar az oyuncunun oynamasına şaşıyorum.Belki klanlar kendi sunucularında sürekli antrenman yapıyor olabilirler.Benim aklıma takılan tek soru Türklerin sunucusuna yabancıların girmesi.Evet oyunu oynayan düzenli bir kaç klan var.WFaS kolu da ilk başta az kişiydi ancak sunucularda yine 5-6'ya yakın kişi oluyordu.Yabancılar 200 kişilik büyük eventler düzenliyorlar.Tabi buna bazı Türklerde katılıyor.Ancak en fazla 10 ila 25 arasında oyuncu katılıyor ve bu çok nadir oluyor.Şuan bakıyorum da Türkler Yabancılar'ın klanlarının egemenliğine girmiş durumda.Daha Türkler gelişmeden yabancıların klanlarına katılmasını pek aklım almıyor.Yani onlar bizim klanımıza giriyor mu?Warband'da bu durum farklı çünkü zaten Türklerin sistemi oturmuş.Her neyse sadece fikirlerimi yazdım dinleyip dinlememek size kalmış sonuçta sizin kararınız.

Back
Top Bottom