Mount&Blade Warband: Napoleon Savaşları - Duyuru Konusu

Users who are viewing this thread

E hani Amerika saatine göre 8'de çıkıyordu? Saatle alakası vardır herhalde. Tahminimce yarına düzelir herşey.

Vassili Zaitsev said:
E hani Amerika saatine göre 8'de çıkıyordu? Saatle alakası vardır herhalde. Tahminimce yarına düzelir herşey.

Amerika saati ile 8 değil, Türkiye saati ile akşam 8'de çıkıyor aşağı yukarı.

Bu kasma problemi birtek sende var herhalde. Her konuya yazdın, cevap gelmedi. Senle alakalı bir sorundur.

Arkadaşlar ben oyunu playstoredan dlc olarak aldım 10 tl ödedim mobil ödeme yoluyla sonra talimatlara uyarak oyunu kurdum fakat napolyon modda sadece eğitim savaşları var ve multiplayer modu var single player modu yokmu ?yani biz parayı sadece çoklu savaş modu için mi verdik? eğer çözümü varsa söyleyebilirmisiniz ?

Evet, aynen öyle, zaten açıklamalarında yazıyor, bir şey almadan önce dikkatli okuyun, he ayrıca, bu modun özelliği Multiplayer'a kattığı eğlencedir, SP'ye gerek bile kalmıyor. :smile:

Evet, mesela bazen ata mermi isabet ediyor ve at havan topuyla birlikte koşmaya başlıyor, ben atın peşine koşarken bir anda at görünmez oluyor. Bazen de tam topu ateşleyecekken bombayı fırlatmıyor, bir daha ateşleme giderken F'ye basmamla birlikte havaya uçmam bir oluyor. :smile:

Erak said:
Bilge Kağan said:
Şu havan topları çok iyi olmuş, bir atışta on kişi gidiyor. :smile:
Ama yerine oturtmak çok önemli,bir de bugları nereye rapor edeceğiz,ben 4-5 tane bug buldumda..
http://www.flyingsquirrelent.eu/forums/

Forumlara üye olup İngilizce olarak Bug gönderebilirsiniz.

bugs.taleworlds.com 'a forum üyeliğiniz ile giriş yaparak, hem Türkçe hem İngilizce bug bildirebilirsiniz.

Back
Top Bottom