Mount&Blade Warband Hileleri

Users who are viewing this thread

PRE said:
EVLİYA said:
ya ctrl e ve shift e yaptım ama açılmadı cheatmenü yazıcağım yer sebebi nedir bilen varsa yazbilirmi hile modu açıkken denedim

e yapmıcan zaten  é yapıcan . ctrl+tırnak işareti diyelim kısaca

öylede olmuyor

Beyler daha önce verildimi bilmiyorum ama Empire Total War oynarken Art Money adında bir program kullanıyordum direk 1000000 altınım falan oluyordu herneyse sabahın köründe beyin bedava aklıma bu programı Ateş ve Kılıçta denemek geldi ve program çalıştı 5000000 afyon dinarımla alayını satın alcam :grin: :grin:

arcanine said:
Bunu ya ben bilmiyordum yada hiç bilinmiyordu ama bişey denedim ctrl+L yaptım karakterim ctrl+x'e abanmadan hemen level atladı bunu daha önceden bilimiyordum benim gibi bilmiyenlere çok faydası dokunabilecek bir hile.
acaba kimin aklına gelmiş :grin:

scramble minstrels
ne demek yaww arkadaşlar bi anlamını bulamadım kamp a giriyorum hile menüsü diyorum bir sürü şey var silah alıyorum nam yükseltiyorum onur yükseltiyorum falan ama bunun ne işe yaradığını bulamadım
scramble minstrels
bide bende sol aşağıda yazılar çıkmıyor mesela rodok askeri sarranid memlüklüleri tarafından öldürülürdü falan demiyor niye öyle oluyor yardıımmm aslında bi çıkıyor bi çıkmıyor :S bende şaşırdım heralde ctrl+alt+f4 den oluyordur değilmi?Çözümü varmı bunu?

benma55 said:
Savaş esnasında
ctrl + F3 : sizi öldürür
ctrl + alt + F3 : müttefiklerinizi öldürür
ctrl + shift + F3 : atınızı öldürür
ctrl + alt + shift + F3 : müttefiklerinin atlarını öldürür

Bu hileleri ne diye yapmışlar acaba? :???:

aybek said:
karakter hilesiyle karakterin gücünü 999 yaparsanız yumrukla kalkan parçalayabilirsiniz :grin:
kardeş charexport diyorsan onu yaptım ama en fazla 99 oluyo galiba sen başka bişeydenmi yapıyosun?

scalkar said:
aybek said:
karakter hilesiyle karakterin gücünü 999 yaparsanız yumrukla kalkan parçalayabilirsiniz :grin:
kardeş charexport diyorsan onu yaptım ama en fazla 99 oluyo galiba sen başka bişeydenmi yapıyosun?
karakter ihraç-ithal evet. oradan 999 yapılabiliyor. 999 max olması lazım.

Back
Top Bottom