Mount&Blade Warband Hileleri

Users who are viewing this thread

arkadaşlar bir şey dicem ben mount and blade warband 1.134 indirdim yükledim .. hileyi aç kutucuğunu tıkladığım halde bazı hileler çalışıo bazı hileler çalışmıo .. mesela ışınlanma,haritadaki tüm yerleri gösterme fln ama dinar ve exp yükseltme çalışmıo..ben ztn dinar için istiyorum hileyi lütfen yardım edin ..  :cry:

Bu oyun bende bağımlılık yapıyo oynamadan durduğumda biraz azcıcık ufacık ve daha uzatmadan bi garip oluyom  :mrgreen:  :cool: :lol:  :grin:  :twisted:  :razz:

Ezio Auditore (1459) said:
ÖZCANAKIN said:
  arkdaşlar şimdi iki tane hilem var bunlar hayatınız ı kurataracak  eğer güçsüzüm parasızım asker alma kapasitem az diyorsanız bu mesajı okuyun  şimdi 1. oyuna girdiniz haritadasınız ve altta bi bölüm var orda karakter yazar ona tıklayın sonra altta bi bölüm var minik istatistikler yazıo tıklayın ona orda iki şeçenek var karak ter ihraç et karakter ithal et die iki bölüm var karak ter ihraç et yazan bölüme tıklıyoruz sonra oyundan çıkıyoruz indiryoruz her neyse ama masaüstüne gelin ondan  sonra belegerime girim orda mount blade yazar oraya tıklayın karakyeriniz isminin yazdığı yere tıklayın ama bir sorum adınız mehmet falan sa böyle yazı m"234hme67t böyle falan yaza biliyo bu büyük bi sorun değil sonra tıklayın ona önünze yazılar çıkacak money xp falan yazar oordan herşeyiiii ayalyabilirsiz ben yaptım ve param 999999999999999 istediğimi alıyorum ondan pover falan var 99 yapın adamları tek vuruşta öldüryosunuz sonra oyuna girin yine karakter istatistikeler bölümüne ve bu sefer ithal et diyosunuz ve geri döndüğünzde herşey muhteşem olmuş 2.ellerim yoruldu bee      ikinciye gelelimbu hile okadar uzun değil şimdi girin oyuna ctrl-é bunu yapın komut satırı die bir yer çıkacak oraya cheatmenu yazın sonra ise kapma girin altta hile menüsü yazar girin oraya sonu honor la biten bi yazı ona tılayın üsttekine falanda tıklayın bilin bakalım noollyoo 10 ar 100 er nam onurunuz artıyo asıl bomba bu krallara emir verebiliyosunuz bi krala gidiyosunuz ve alta chat yazar tıklayın allta gelin bana güvenin yazaroraya tılayın ve kralla derebeyiyle falan ilişkiniz 20 artar bunu sürekli yazparsınız 100 e falan çıkar sonra dahada iyisi size katılmak istiyorum diyin sonra o krallığın derebeyi olacaksınız  ve sonra tekrar cheata tıklıycaksızız ve mareşal olmak istiyorum diyceksiniz sonrada mareşelsinizz vee yine bir bomba düşamnınız bir kalesine veya şehrine girdiğinzde kaleyi şehri kuşatın diyosuz sonra allta bi seçenek var sonu castlleyle bitiyo ona tıkladığınzda ise savaşmadan orası sizin oluyo okadar yazdım bi teşşekürü esirgemeyin
Battal_Gazi23 said:
hile buldum süper hemde bu arada komut satırını açıp aşağı tuşuna basınca verdiğiniz komutları gösteriyor

Hile:
1) Hani c ye basınca adamın modelinin altında ÇVK ZEKA fln var ya onların hemen altında "İstatistikler" var ona tıklıyoz
2) "Karakter ihraç et" diyoruz ya da "Export Character" diyip ALT+TAB yapıp masa üstüne geliyoruz XP bilmem Win7 Professionel'de C:/Kullanıcılar/Ağmed_Meğmed(kısaca: kullanıcı adı)/Belgelerim/Mont&bleyd vorbend/Çerektırs/metin belgesi
3) orda money falan var onu istediiniz sayın yapın (tavsiyem agility = 900 strengh = 9999999... Diğerleri faruk etmez) ve ayarları abartığınız an yenilmez abdulkadir (saçma oldu ama :razz:) olursunuz agility 900 olursa en hızlı atları yürüyerek geçersiniz 1000 de olur ama 999999... Yaparsanız o duvardan o duvara ışınlanırsınız

Not: Hile seviyeniz ne kadar çoksa o kadar hacker adayısınız :grin:  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Hileye sakın başlamayın.Başlayınca bırakılamıyor çünkü.  :mrgreen:

1+..................................  :cool:

Ya ben 6 sayfayıda okudum hala cheat menü açılır kapanır anlamadım yardım ?

Oyundayken CTRL + è tuşlarına basacaksın, sonrasında açılan pencereye (Açmak için) Chetmenu, (Kapatmak için) Nochetmenu yazacaksın.

chetmenu değil yalnız doğrusu cheatmenu olacak.Kapatmak içinse nocheatmenu.Ama önermem çok yazı çıkıyor altta.

Viktor Reznov said:
chetmenu değil yalnız doğrusu cheatmenu olacak.Kapatmak içinse nocheatmenu.Ama önermem çok yazı çıkıyor altta.

Sağ olun da açtım diyelim ya sonra ?

Bunu ya ben bilmiyordum yada hiç bilinmiyordu ama bişey denedim ctrl+L yaptım karakterim ctrl+x'e abanmadan hemen level atladı bunu daha önceden bilimiyordum benim gibi bilmiyenlere çok faydası dokunabilecek bir hile.

arcanine said:
Bunu ya ben bilmiyordum yada hiç bilinmiyordu ama bişey denedim ctrl+L yaptım karakterim ctrl+x'e abanmadan hemen level atladı bunu daha önceden bilimiyordum benim gibi bilmiyenlere çok faydası dokunabilecek bir hile.
benim her tuşa basarak bulamadığım hileler var sense abanarak buluyosun :?: :razz:

Ctrl-L hilesi, yeni keşfedilen bir hile. M&B'de çalışmamakla beraber, Warband ve Ateş&Kılıç'ta çalışıyor. Yalnız, 62. düzeyden sonra basmayın, iki binli düzeylere geçiyorsunuz. Hile, 29999 deneyim puanı veriyor(sanırım Ateş&Kılıç'ta böyleydi). Gene de, her basıldığında düzey atlanılıyor.

Tatari_okan said:
Ctrl-L hilesi, yeni keşfedilen bir hile. M&B'de çalışmamakla beraber, Warband ve Ateş&Kılıç'ta çalışıyor. Yalnız, 62. düzeyden sonra basmayın, iki binli düzeylere geçiyorsunuz. Hile, 29999 deneyim puanı veriyor(sanırım Ateş&Kılıç'ta böyleydi). Gene de, her basıldığında düzey atlanılıyor.
ben her pencrede (savaş harita vs) denedim ctrl+l yi keşfedemedim ama adam abanarak buldu :cry:

Galiba hileler şöyle:
CTRL+Experience
CTRL+Level
CTRL+Space(uzay-zaman sürekliliğinin kırılması)
CTRL+Heal

Mod Edit: Biraz düzelttim.
EDIT: şimdide biraz ben düzelttim :grin:

ya ctrl e ve shift e yaptım ama açılmadı cheatmenü yazıcağım yer sebebi nedir bilen varsa yazbilirmi hile modu açıkken denedim

EVLİYA said:
ya ctrl e ve shift e yaptım ama açılmadı cheatmenü yazıcağım yer sebebi nedir bilen varsa yazbilirmi hile modu açıkken denedim

e yapmıcan zaten  é yapıcan . ctrl+tırnak işareti diyelim kısaca

Back
Top Bottom