Mount&Blade Mod Yapımcıları Soru - Cevap Konusu

Users who are viewing this thread

selamet_81 said:
Cumas said:
module sıtemde dosyalarda degısıklık yaptıktan sonra save dıyorum oyuna gırıyorum her sey oldugu gıbı duruyor hıc bır sey degısmemıs.
Kodları kaydettiğin yerdeki .txt dosyalarını mod dosyasına atman lazım.
Uyarı: Siz iletinizi yazarken yeni bir ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.

Anladım once tex doysasına cevırecegım daha sonra modumun ıcıne atacagım :smile:))

ben dıyorum nıye olmuyor tsk ıkınızede

Cumas said:
selamet_81 said:
Cumas said:
module sıtemde dosyalarda degısıklık yaptıktan sonra save dıyorum oyuna gırıyorum her sey oldugu gıbı duruyor hıc bır sey degısmemıs.
Uyarı: Siz iletinizi yazarken yeni bir ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.

Anladım once tex doysasına cevırecegım daha sonra modumun ıcıne atacagım :smile:))

Modüle sistem masaüstünde mi kurulu?

selamet_81 said:
Cumas said:
selamet_81 said:
Cumas said:

Modüle sistem masaüstünde mi kurulu?

Yok dogru kurdum duzenledıgım modun adı falan cıkıyor buldıgın moduleye tıklayınca kodlamayı yalıs yaptım sanırım

selamet_81 said:
Cumas said:
Bu arada module sıstemde yapılabılecek en kolay degısıklıgı soyleyın yapmayı denıyeyım bakayım oluyormu olmuyor mu ?
http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,284464.msg7212735.html#msg7212735

Bu ıslemı ve tarıh degıstırmeyı denedım en basıtlerı oldugu ıcın yapamadım malasef.

nvu73po8.jpg

Bak bu sekılde Error yazıyor build.module diyınce

sırasıyla su ıslemlerı yapıyorum codu degıstırıyorum
Save dıyorum
build.module

tıklıyorum baska yapılacak bır sey varmı :sad:

Kurmayı basardım arkadaslar sorun suymus.

Once krallık eklemeye calıstım yarım bıraktım daha sonrasında hangı modun yoluu gırersem gıreyım aynı yazılım hatasını vermeye basladı program.
Sımdı duzeldı resımlı anlatımdakı gıbı kuruldu bundan sonrasında bakalım ıslem yapabılecekmıyım :smile:

Bu sefer duzgun kuruldu ama yıne olmuyor

Module sıstem ıcındekı bır dosyayı acınca degısıklık yaptıktan sonra sadace SAVE demem yeterlımı yoksa baska bır seylerdemı yapacagım.

Ben Save dıyıp  build_module 'u calıstırıyorum işlem olmuyor :/

HyperCharge said:
Save demen yeterli.

Ne hatası veriyor ? bi üst yorumundaki resmin aynısını mı gösteriyor ?

Hayır senin anlatıgın konudakı gıbı aynen kuruluyor hatasız gibi ama yınede olmuyor bak ornek resım

mvoorq38.jpg

module_infon da mı yukarıdaki gibi ?

Belki de modunun dosyasını hedef olarak göstermemişsindir,yanlış olarak göstermişsindir ? Yani modun değilde Nativeyi göstermişsindir belki.

HyperCharge said:
Hiç bir sorunun olmaması gerek.

Belki de dosyaları kaydetmeden kapatıyorsundur ? Notepad ++ kullanmanı öneririm.Daha rahattır.

Tek dusunduren nokta program masaustunde yani ''C'''de  oyunum bılgısayarın ''D'' klasorunde kurulu bununlada alakası olmaz sanırım.

Save yaptıgıma emınım malasef

yalnız ona modül sistem denir.Kendisi bir sistemdir.Kodlardan oluşan.Kullandığı program pythondur.

C veya D de olması ile alakası yok.Geriye bir tek Save yapmamış olma ihtimalin kalıyor.

Bir dakika.Modules'e gelebilirmisin bir ? orada projecscripts.txt tarzı txt dosyaları var mı ?

HyperCharge said:
yalnız ona modül sistem denir.Kendisi bir sistemdir.Kodlardan oluşan.Kullandığı program pythondur.

C veya D de olması ile alakası yok.Geriye bir tek Save yapmamış olma ihtimalin kalıyor.

Bir dakika.Modules'e gelebilirmisin bir ? orada projecscripts.txt tarzı txt dosyaları var mı ?

Programın içinde projecscripts var ama txt degıl

Modules'in içinde modun ıcınde yanı oyle bır dosya yok

Back
Top Bottom