Modlar Hakkında Soru Cevap Konusu

Hangi modları daha kaliteli buluyorsunuz?

• Yerli Modlar

Votes: 45 24.1%
  • Değişiyor

Votes: 84 44.9%
  • Yabancı Modlar

Votes: 58 31.0%

• Total voters
    187

Users who are viewing this thread

seriousgigi said:
acok oynayan var mı? askerler çok uzun sürede level atlıyorlar 90 gün geçti daha herhangi bir köylünün şövalye olduğunu göremedim. mod gereksiz yere çok zor yapılmış.

Asker ağacında bulunan askerlerin seviyelerine bağlı. Çok hızlı atlatmak istiyorsan Morgh's Tools indirip txt kısmından krallığın askerlerinin seviyelerini düşürebilirsin.

Arkadaşlar Parabellum Mod'da zeplini nasıl alıyoruz?

Bir kaç soruların cevabı var bende:

S:Köyde nasıl konaklıyoruz? C: Cevap gayet basit ilk önce mülk (köy) sizin olucak (Dikkat edin sadece köyde geçerli) köyü idare ettiğimizde malikane diyoruz.İnşaat bittiğinde orada kalabilirsiniz. Ben asker olmak istiyorum da zırh dükkanında sadece sivil kıyafet var neden? C: Buda gayet basit,gerçekçilik adına zırh dükkanına sivil kıyafet koymuşlar (giysi mağazası bir nevi) herhangi bir kaleye gidiyoruz giriş talebi ediyoruz. Askeri kıyafet deposu artık ağır zırh mı rütbeli zırh mı siz bilirsiniz.
ARKADAŞLAR SORUNUZ VARSA CEVAPLAYAYIM Arkadaşlar (çok arkadaşlar diyorum kusura bakmayın.) MOD DB de modu aramayın sahibi silmiş.Nedense adam işsiz mi?O yüzden biraz şansınız varsa youtubeden aratın modu bulduğunuzda MOD DB den başka link varsa bana mesaj atın ona göre parabellum mod paylaşırım.

Şimdiye kadar hiçbir modda kendi krallığımı kurup devam etmedim , çünkü belli bir yere gelip ordu kurunca sıkılıyorum , prophesy of pendor oynuyordum , 2 şehir 1 kale falan vardı gelirim çok iyiydi ordum süperdi ama.... Yine sıkıldım . Perisnoda o konuma gelemedim bile çünkü yeni harita yeni askerler dışında oynanışta bana çok değişik bir şey göremedim , a clash of kings i çok severdim ama çok kasıyor diye oynayamadım , kalelerin ve şehirlerin para sağlayan taş yığınlarından farkı yok çok sinirimi bozuyor bu , perisnoya devam etmeliyim yoksa diğer modlarda kral olmaya çalışmalımıyım ?

valla kardes anlamadim kisa ve oz yazarsan yardimci olurum  :razz: :razz:

Moderatör editi

büyük büyük yazmamaya özen gösterelim.

Arkadaşlar Warband'a şöyle güzel bir geri dönüş yapayım dedim ve adam akıllı özellikleri bulunan bir mod arıyorum. Senaryolu-Senaryosuz fark etmez ama gerçekçiliği yansıtan özellikler olsun.

NOT: İletiyi yanlış yere attıysam usulca doğru yeri gösteriniz.

Ticaret Sorunsalı

Oyuna yeni ticaret ürünleri ekledim fakat şehirlerde satılandan 10 kat daha ucuz

örnegin bir şeyin değerini ben 6000 belirlemişsem bendeki ürünü 600 'e satabılıyorum.

Bunun bir çözümü yok mu?

Nativenin ticaret mantığı bu, aldığın birşeyi %10 unu fiyatına satarsın.Deneme olarak var olan bir native ürününü al, sonrada aynı yere sat.Bu kılıç olur, at,olur avrat olur.

frozenpainter said:
Nativenin ticaret mantığı bu, aldığın birşeyi %10 unu fiyatına satarsın.Deneme olarak var olan bir native ürününü al, sonrada aynı yere sat.Bu kılıç olur, at,olur avrat olur.

Oyunun kendi urunleri arasında bu kadar fark yok.  mesala yag ın fıyatı 350 450 arasında degısıyor tum sehırlerde ama benım ekledıgım tıcaret maddesı 8000 bendekının ederı 800

Çözum bulunmazsa bu sekılde eklıcegım yapacak bır sey yok.

Rhotromir said:
Cumas said:
Çözum bulunmazsa bu sekılde eklıcegım yapacak bır sey yok.

Ne yapıyorsun ki?

Altın,Gümüş,Bakır,Halı gibi maddeler ekliyorum ( hatta ekledim) ama benim bunları eklerken amacım oyundaki gibi bir şehirde ucuz diğer şehirlerde pahalı olması oyuncunun bunları alıp satıp kar yapması idi şuan ise sadace süs gibi kalacaklar oyuncu alım satımdan kar yapamıcak o kötü

Rhotromir said:
Yeni moda mı başladın?
Fikir güzelmiş.

Yok bu moduma guncelleme yapacagım yeni asker sınıfları ve böyle yenılıkler ekledım zaten troop sayısı cok fazlaydı yenı guncellemede rekor sevıyede olacak https://forums.taleworlds.com/index.php?topic=356195.msg8543077#msg8543077

modlamayı bana öğretebilecek biri varmı ? Eğer varsa yazsın Gökbörü#1818 (Discord)
NOT:Yaptığım foruk kurallarına aykırı olabilir bilmiyorum.Daha yeni katıldım foruma bu yüzden aykırıysa lütfen banlamayın

Back
Top Bottom