MINECRAFT! - "Kendi dünyanızda oynamayı bırakın, onu yaratın."

Users who are viewing this thread

Oyunu beğenmeyenler oynamayabilir ve bu konuda mesaj yazmayabilirler, sonuçda kimseyi zorla oynayacaksınız demiyoruz beğenmiyorsanız uzatmaya gerek yok.

Oyunun fiyatına gelince bu işden bi para kazanılması gerekiyor 30TL'yi hakeden bir oyun diye düşünüyorum.

Ben bugün almaya çalıştım ama işte card blocked vesaire vesaire diyor. Açmak için şu numarayı arayın diyor.  :???: :???:

Fiyatı bence de uygun çünkü bu tür bir oyun daha önce  görmedim ben. Herkes kendi içinde özgür kendi kişisel kültürüyle harikalar yapabiliyor.

Bence oyunu denemeden araştırmadan direk olumsuz yaklaşmayın.

Bu arada mb ile kıyaslamıştım ama ne yaparsam yapayım mb benim için 1. sırada ^^

Arkadaşlar oyunu satın alaman arkadaşlar için bi rehber hazırladım 5 adımdan oluşuyor.

9402.gif
Resimler 5 Saniye Aralıklarla Değişmektedir.

Hamachi gelin beyler.

Ağ adı : MinecraftWB
Şifre : 123

Yeteri kadar adam gelirse Survivor çekme planım var.  :grin:
Lütfen katılmak isteyen ağa katılsın ve bana özel mesaj yolu yada direk burdan ulaşsın.

Ya ben bunları yaptım ama card blocked vs vs diyor. Offf...

Rabbit bugün oyunu alacağım(başka bir kartla) hamachiden olmasına gerek yok başkalarıda katılabiliyor diye duymuştum. Öyle olsa?

BonesTTeR said:
Hamachi'ye ne gerek var, Port Açman Yeterli Sunucuya Başkalarının Girebilmesi İçin.

Gargoyle13 said:

Rabbit bugün oyunu alacağım(başka bir kartla) hamachiden olmasına gerek yok başkalarıda katılabiliyor diye duymuştum. Öyle olsa?

Cevap :

Yeteri kadar adam gelirse Survivor çekme planım var. 
Lütfen katılmak isteyen ağa katılsın ve bana özel mesaj yolu yada direk burdan ulaşsın.

İnsanlar ağa katılsınki ben kaç kişi olacağını göreyim. Ayrıca Hamachi'den daha az lag oluyor diye biliyorum.

Ben hamachiyi geçenlerde sildim. Bizim dediğimiz gibi olsun bence.

Gargoyle13 said:

Kullandığınız Kredi Kart'ının numaraları vb. yanlış giriyorsun yada Kredi Kartın Engellenmiş.

Başka bir kredi kartı ile dene.

BonesTTeR said:
Gargoyle13 said:

Kullandığınız Kredi Kart'ının numaraları vb. yanlış giriyorsun yada Kredi Kartın Engellenmiş.

Başka bir kredi kartı ile dene.

Hmm. İsim yerine kendi adımızımı yoksa kredi kartı sahibinin adını mı yazacağız?

Ayrıca rabbit bunu sadece bizim forumda mı paylaştın yoksa başka yerlerdende adam gelecek mi?

Forumda paylaştım ama başka yerlerdende adam gelebilir belli olmaz. 12 kişi olsak yeter. 5-5 takımlar , 2 kişide video çekecek.

Back
Top Bottom